Skrydžiai į Mančesterį

Pigūs skrydžiai į Mančesterį

Pigūs skrydžiai į Mančesterį! Tai miestas Anglijos šiaurėje, kadaise buvęs smulkia pirklių gyvenviete, dabar žinomas kaip šiuolaikinis, klestintis kultūros centras. Tikriausiai daugeliui Mančesteris asocijuojasi su futbolo lengenda – garsiausiu šalies klubu Manchester United. Puikuotis tikrai yra dėl ko. Šis fenomenas į miestą sukviečia stulbinančias minias smalsuolių turistų ir poilsiautojų bei kuria ypatingos kelionės įspūdžius.

Kodėl keliauti? Jei domitės futbolu – atsakymą jau turite. Jei negalite gyventi be meno ir muzikos – iš čia išvažiuoti tikrai nesinorės. Mančesteryje susikūrė tokios grupės kaip New Order, The Smiths bei Oasis, kurių muzika iki šiol garbinama visame pasaulyje, o dainos tebeskamba jaunimo oazėmis vadinamuose muzikiniuose klubuose bei baruose. Dėl šių pramogų Mančesteris susilaukia itin daug dėmesio. Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės bilietus bei akcijas, taip efektyviai prisidėdamos prie miesto vardo populiarinimo.

Kada keliauti? Tinkamiausias laikas keliauti prasideda balandį ir tęsiasi iki spalio. Tokiu metu klimatas išties palankus: mažiau lyja, daugiau saulės, temperatūra vidutiniškai 18°C.

Ką pamatyti? Įsimintinos kelionės dvasią sustiprins puikiai parengtas turo žemėlapis. Kaip tokį susikurti? Paprasta - įsiklausykite į skrendu.lt komandos rekomendacijas: apsilankykite John Rylands bibliotekoje – tikrai jus nustebins, pavalgykite Mančestenio Chinatown, pasimėgaukite Mančesterio meno galerija, ištarkite wow išvydę St. Mary, St. Denys and St. George katedrą, nusipirkite bilietą į teatrą arba koncertą The Lowry komplekse.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai