Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Mančesterį

Pigūs skrydžiai į Mančesterį

Pigūs skrydžiai į Mančesterį! Tai miestas Anglijos šiaurėje, kadaise buvęs smulkia pirklių gyvenviete, dabar žinomas kaip šiuolaikinis, klestintis kultūros centras. Tikriausiai daugeliui Mančesteris asocijuojasi su futbolo lengenda – garsiausiu šalies klubu Manchester United. Puikuotis tikrai yra dėl ko. Šis fenomenas į miestą sukviečia stulbinančias minias smalsuolių turistų ir poilsiautojų bei kuria ypatingos kelionės įspūdžius.

Kodėl keliauti? Jei domitės futbolu – atsakymą jau turite. Jei negalite gyventi be meno ir muzikos – iš čia išvažiuoti tikrai nesinorės. Mančesteryje susikūrė tokios grupės kaip New Order, The Smiths bei Oasis, kurių muzika iki šiol garbinama visame pasaulyje, o dainos tebeskamba jaunimo oazėmis vadinamuose muzikiniuose klubuose bei baruose. Dėl šių pramogų Mančesteris susilaukia itin daug dėmesio. Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės bilietus bei akcijas, taip efektyviai prisidėdamos prie miesto vardo populiarinimo.

Kada keliauti? Tinkamiausias laikas keliauti prasideda balandį ir tęsiasi iki spalio. Tokiu metu klimatas išties palankus: mažiau lyja, daugiau saulės, temperatūra vidutiniškai 18°C.

Ką pamatyti? Įsimintinos kelionės dvasią sustiprins puikiai parengtas turo žemėlapis. Kaip tokį susikurti? Paprasta - įsiklausykite į skrendu.lt komandos rekomendacijas: apsilankykite John Rylands bibliotekoje – tikrai jus nustebins, pavalgykite Mančestenio Chinatown, pasimėgaukite Mančesterio meno galerija, ištarkite wow išvydę St. Mary, St. Denys and St. George katedrą, nusipirkite bilietą į teatrą arba koncertą The Lowry komplekse.

Reikalingi dokumentai Jungtinėje Karalystėje

Keliaujantiems į Jungtinę Karalystę asmenims su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tinka tiek kortelė tiek pasas. Esant galimybei visada rekomenduojama su savimi pasiimti abu dokumentus. Vagystės ar pametimo atveju tai nesugadins jūsų kelionės planų.

Ko paragauti Mančesteryje?

Žinoma, vienas populiariausių patiekalų, kurių galite paragauti Mančesteryje yra tradiciniai angliški pusryčiai, kurių gausite kiekvienoje kavinėje ar restorane. Angliški pusryčiai paprastai yra gausūs, taigi, sotūs liksite iki pat pietų. Tikriausiai savo kelionės metu neapsieisite ir be visų pamėgtos žuvies su traškučiais. Tai labai populiarus patiekalas, o jo variacijų kiekvienas ras pagal savo skonį. Tarp savo dienos patiekalų nepamirškite rasti laiko tradicinei angliškos arbatos pertraukėlei.

Populiarūs viešbučiai Mančesteryje

Viešbučių kainos šiame mieste porai už naktį su pusryčiais vidutiniškai kainuoja keliasdešimt eurų. Dauguma viešbučių yra netoli miesto centro, todėl apsistoję juose miesto centrą galėsite pasiekti greitai ir patogiai net nesinaudodami viešuoju transportu. Puikius viešnagės pasiūlymus šiame mieste jums pateiks viešbučiai The Ainscow Hotel, Manchester Marriott Victoria & Albert Hotel, Mercure Manchester Piccadilly Hotel, Hotel Novotel Manchester Centre ir nemažai kitų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Jungtinėje Karalystėje

Jungtinė Karalystė yra užsitarnavusi puikią reputaciją dėl savo gerų manierų ir taktiško elgesio, todėl norėdami pritapti ir nesukelti nemalonių situacijų visada sveikinkitės, net smulkiausiose socialinėse situacijose nepamirškite išlikti mandagūs ir malonūs, vartokite mandagumo frazes prašau, atsiprašau ir ačiū.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Mančesterį

Tiesioginiai skrydžiai į Mančesterį yra vykdomi tik iš aplinkinių Varšuvos ir Rygos oro uostų. Tačiau net su persėdimu lėktuvo bilietų kainos į šį miestą stebina. Pigūs skrydžiai į Mančesterį vos ne kasdien! Žinoma, prieš kelionę rekomenduojama nepamiršti užsukti į artimiausią banką ar valiutos keityklą ir eurus išsikeisti į Didžiosios Britanijos svarus. Beveik visur galėsite atsiskaityti banko kortelėmis, tačiau grynųjų tikrai prireiks.

Viešasis transportas Mančesteryje

Keliaudami Mančesteryje galėsite naudotis keliais viešojo transporto variantais. Mančesteryje galėsite naudotis autobusais, tramvajais ir troleibusais. Žinoma, mieste yra taksi paslaugos, dviračių nuomos paslaugos. Norint sutaupyti galima įsigyti miesto kortelę ir viešuoju transportu pasirinktu laikotarpiu naudotis neribotai.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai