Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Donkasterį

Pigūs skrydžiai į Donkasterį

Donkasteris – žavingas Anglijos miestelis. Tai puiki vieta keliautojams, mėgstantiems mėgautis senojo pasaulio atmosfera ir gamtos grožiu. Donkasteris turi įspūdingą istoriją, kurią mena daugybė istorinių vietų ir muziejų. Be viso to, miestas sužavės savo parkais, meno galerijomis ir daugybe restoranų, tiekiančių skanius patiekalus. Pigūs skrydžiai į šį miestą laukia jūsų, tad nepraleiskite puikaus pasiūlymo ir galimybės jo pažinti. Donkasterio lankytinos vietos sulaukia daug turistų dėmesio ir teigiamų atsiliepimų, visos jos vertos dėmesio. Be to, miestas garsėja žirgų lenktynėmis. Tai viena seniausių lenktynių trasų pasaulyje, paprastai per metus mieste vyksta 37 lenktynės.

Lankytinos vietos Donkasteryje

  • Conisbrough pilis – viena ryškiausių pietų Jorkšyro lankytinų vietų. Garsioji XII a. pilis ant kalvos stovi aukštai, kad ją pamatytų visi. Istorija apipinta pilis su nedideliu muziejumi. Praleiskite laiką tyrinėdami senovinius pilies griuvėsius, užlipkite laiptais į pilies viršų ir pasigrožėkite panoraminiais vaizdais.
  • Donkasterio katedra –  Pietų Jorkšyro brangakmenis. Vargonai, vitražai ir bažnytiniai raižiniai puošia šios išskirtinės gotikinės bažnyčios interjerą.
  • Brodsworth rūmai ir sodai – vienas geriausiai išlikusių Viktorijos laikų dvarų. Dabar ši vieta yra Anglijos paveldo objektas, galėsite leistis į ekskursiją. Nepakartojama Donkasterio lankytina vieta, dvelkianti istorija ir puošnumu, žinoma dėl savo kontrastingos didybės ir tikroviškumo. Pasivaikščiojimas po įspūdingus sodus yra būtinas – jie spalvingi ir puikiai sutvarkyti.
  • Jorkšyro laukinės gamtos parkas – daugiau nei 700 gyvūnų, 70 jų rūšių, įskaitant amūro leopardus ir tigrus, juoduosius raganosius, vienintelius šalyje baltuosius lokius ir tarptautiniu mastu žinomą Jorkšyro liūtą. Šis parkas tikrai paliks įspūdį gyvūnų mylėtojams.
  • Miesto galerija, biblioteka ir muziejus – tai vieta, kurioje gausu istorijos įrodymų ir informacijos apie archeologiją, gamtos ir socialinę istoriją bei vaizduojamąjį meną. Čia sužinosite viską apie Donkasterio, vieno seniausių Anglijos miestų, istoriją nuo ledynmečio iki XXI amžiaus.

Reikalingi dokumentai Donkasteryje

Keliaujantiems į Donkasterį reikalingas galiojantis pasas arba tapatybės kortelė.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Donkasterį

Oro uostas: Donkasterio Šefildo oro uostas.

Pigūs lėktuvų bilietai iš Vilniaus į Donkasterį. Geriausi lėktuvų bilietų pasiūlymai skrydžiams Vilnius-Donkasteris, Kaunas-Donkasteris. Maršruto Vilnius-Donkasteris lėktuvų tvarkaraštis yra reguliarus, dėl dažnų skrydžių, klientai gali išsirinkti išvykimą patogiausiu metu. Pigios kelionės iš Vilniaus oro uosto į Donkasterį, organizuojamos pigių skrydžių bendrovių Wizz Air ir Ryanair. Patogus tiesioginio skrydžio bilietų iš Vilniaus į Donkasterį užsakymas internetu už patrauklią kainą. Kelionės iš Donkasterio į Marijampolę, Šiaulius ir Šventąją. Užsisakykite pigius bilietus skrydžiui Londonas-Donkasteris. Visus pasiūlymus ir tvarkaraštį rasite internetinėje svetainėje.

Laiko juosta: GMT, 2 valandomis anksčiau nei Lietuvoje

Valiuta: Didžiosios Britanijos svaras (GBP). 1 EUR = 0,88 GBP

Gyventojų skaičius: 308,000

Populiarūs viešbučiai Donkasteryje

Prabangūs viešbučiai miesto centre ir netoli jo: Earl Of Doncaster Hotel, The Red Lion Wetherspoon, Regent Hotel, Holiday Inn Express Doncaster.

Ekonominės klasės viešbučiai ir hosteliai: Toby Carvery, Campanile Hotel Doncaster, Campanile Hotel Doncaster, Premier Inn Doncaster Central.

Ko paragauti Donkasteryje?

Mieste siūloma paragauti tradicinių angliškų pusryčių, Jorkšyro pudingo, žuvies su bulvytėmis, vietinių kepsnių.

Populiariausi restoranai ir užkandinės Donkasteryje

Ieškantys aukštos klasės restoranų gali apsilankyti Rossington Hall, No. 7 at The Rum Rooms.

Keliautojų rekomenduojami restoranai ir užkandinės: Cumberland, The Sun Pub, La Boca Steakhouse, La Fiesta Restaurant, La Rustica Restaurant, Clam & Cork, Fish Bits. Užsukite paragauti angliškų ir tarptautinių patiekalų.

Suvenyrai iš Donkasterio

Donkasteryje rasite unikalų rankų darbo gaminių, vietinių produktų amatininkų parduotuvėse ir turgaus prekystaliuose. Gausus Jorkšyro tematikos prekių ir suvenyrų asortimentas.

Etiketas ir bendravimo kultūra Donkasteryje

Vietiniams priimtina nevėluoti. Mandagu sveikintis paspaudžiant ranką. Jeigu arbatpinigiai neįtraukti į sumą, derėtų jų palikti patiems. Sarkazmas ir juokas yra dalis vietinių žmonių gyvenimo, tad nerimtose situacijose normalu naudoti humorą. Laukiant eilėje svarbu būti kantriems ir kitų neskubinti. Reikėtų bendrauti ramiu tonu, viešai nepašiepti. Labai svarbios stalo manieros, šakutė laikoma kairėje rankoje, peilis – dešinėje, alkūnės neatremiamos į stalą. Užėjus į restoraną ar bažnyčią reikia nusiimti kepurę.

Viešasis transportas Donkasteryje

Mieste galite keliauti viešuoju transportu. Autobusų bilietus patogu įsigyti per programėlę „First Bus“, taip pat ir bekontakte kortele arba grynaisiais iš vairuotojų. Visos dienos bilietas kainuoja 5 svarus.

Maisto pristatymas į namus Donkasteryje

Norintiems užsisakyti maisto pristatymą į namus reikėtų atsisiųsti mobiliąją programėlę „Uber Eats“ arba „Deliveroo: Food Delivery UK“. Pasirinkite norimą restoraną, pateikite užsakymą ir sekite jį realiu laiku.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai