Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Birmingamą

Pigūs skrydžiai į Birmingamą

 

Pigūs skrydžiai į Birmingamą - Didžiosios Britanijos ekonomikos centrą. Kiekvienam, norinčiam iš arčiau pažinti Anglijos kultūrą, būtina aplankyti šį dinamišką miestą. Įstabi istorija, tarptautiniai renginiai, parodos, koncertai, karališkasis baleto teatras – neišdildomų įspūdžių skrynia.

Kodėl keliauti? Birmingamas nesiliauja stebinti - čia išvystyta plati kanalų sistema. Daugeliui priimta sakyti, jog šis miestas lenkia net pačią Veneciją. Jums panorėjus, tradiciniu laiveliu būsite plukdomi po stulbinantį senamiestį. Besikeičiantys vaizdai kurs jaukią atmosferą.

Kada keliauti? Birmingamo klimatas, neabejotinai, žemyninis. Oro temperatūra gegužės – rugsėjo mėnesį siekia vos 20°C. Šis periodas laikomas sezoniniu. Ieškantiems pigių skrydžių teks keliauti rudenį arba pavasarį. Tokiu metu oro linijos dažnai siūlo paskutinės minutės bilietus, dominuoja akcijos, žemos kainos.

Ką pamatyti? Jūsų pasirinktos lankytinos vietos kuria kelionės kokybę, būtent dėl šios priežasties dėrėtų atidžiai planuoti savo maršrutą. Tą padaryti padės patikimas žemėlapis. Jo ieškokite turizmo punktuose. O čia – keletas rekomendacijų: aplankykite nacionalinį Sea Life centrą, botanikos sodus, Thinktank mokslo muziejų, Alton Towers pramogų parką, Broad street gatvę.

 Birmingemas 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Birmingamą:

Šeimos atostogos: keliauti į Birmingamą su šeima – tikras malonumas! Šiame, centrinėje Anglijoje esančiame mieste gausu lankytinų vietų, kurios sukurs nepamirštamas atostogas. Apsilankykite Birmingamo akvariume – susipažinsite su povandeniniu pasauliu iš arčiau. Thinktank mokslo muziejus stebins savo įdomiomis ekspozicijomis ir interaktyviomis pramogomis. Pigūs skrydžiai į Birmingamą – puiki dovana jums ir jūsų šeimai pažinti pasaulį!

Draugų kelionė: keliaukite su draugais pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis! Birmingamas puiki vieta praleisti linksmas atostogas su bičiuliais. Klaidžiokite miesto gatvelėmis, juk čia įsikūrę nuostabūs architektūros galiūnai. Įsiamžinkite prie Victoria Law Courts – tai išskirtinio žavesio turintys teismo rūmai, kurie nukels jus į karalienės Viktorijos laikus. Apsižvalgę mieste, leiskitės į naktinį Birmingamo gyvenimą. Broad Street gatvėje gausu barų, kavinių ir vietų, kuriuose smagiai praleisite laiką su draugų kompanija. Būkite pasiruošę nuotykiams!

Romantikams: keliaukite dviese į Birmingamą – čia jūsų atostogos taps nepamirštamos. Apsilankykite Cadbury World ir sužinokite apie šokolado istoriją daug įdomių faktų. Čia smagiai praleisite laiką kartu ragaudami tikrojo šokolado. Vakarėjant šis miestas ypatingai gražus – nepraleiskite progos jį pamatyti plaukiojant valtele jaukiais kanalais.

Senjorams: klaidžiojant Back to Backs rajone pasijausite grįžę į praeitį – dairykitės ir apžiūrėkite anuomet gyvavusius pastatus, tai leis pajausti šio miesto istorinę dvasią. Birmingamo meno muziejuje turėsite progą apžiūrėti įvairių dailininkų kūrinių, architektūros pavyzdžių ir etnografijos rinkinių. Pasinaudokite proga prasmingai ir įdomiai praleisti atostogas Birmingame!

Reikalingi dokumentai Birmingame

Kadangi Jungtinė karalystė nėra Šengeno erdvei priklausanti šalis, keliaujant į Birmingamą, su savimi būtina pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Dokumentus turėsite pateikti prieš įlaipinimą į lėktuvą.

Ko paragauti Birmingame?

Maisto ir gėrimų pasiūla Birmingamo restoranuose, kavinėse ir turguose yra išties didelė. Birmingame galite paragauti tradicinių patiekalų, sukurtų būtent čia.

  • Faggots yra duonos džiūvėsėlių ir svogūnų mišinyje apvoliota mėsa, patiekiama su žirneliais ir padažu.
  • Groaty pudding arba keptas pudingas yra gaminamas iš jautienos, svogūnų, porų ir avižinių kruopų.
  • Tradiciniai Shrewsbury pyragaičiai – trapios tešlos desertas, primenantis sausainį. Šių skanėstų gamybos tradicijos siekia XVIII – XIX a. 

Populiarūs viešbučiai Birmingame

„Holiday Inn Express Birmingham City Centre“ – puikus kainos ir kokybės santykis. Modernūs kambariai, skanus maistas ir patogi lokacija. Kambario nuomos kaina dviems asmenims už naktį kainuoja 52 Eur. Šaunus variantas taupiems – „EasyHotel Birmingham“. Keliautojai giria viešbučio personalą, patogią lokaciją ir kainas. Nakvynė šiame viešbutyje kainuoja 28 Eur. „ibis Styles Birmingham Centre“ viešbutis siūlo nakvynę pačiame miesto centre už 47 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Birmingame

Jungtinėje Karalystėje prieš prašant pagalbos visada sakoma prašau. Tiesioginiai klausimai apie atlyginimą, svorį, amžių ir turtą yra laikomi nemandagiais. Britai yra dėmesingi klausytojai, paprastai jie nepertraukinėja pašnekovo, nebent nori pasitikslinti.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Birmingamą

Pigūs skrydžiai į Birmingamą – nuostabus britiškos kultūros potyris! Tiesioginiai skrydžiai į Birmingamą iš Vilniaus trunka apie 3 val.

Oro uostai: Birmingamo (BHX).

Laikas: Birmingame galioja UTC+0 laiko juosta, taigi, laiką, reikėtų atsukti dviem valandomis atgal.

Valiuta: svarai sterlingai (GBP)

Gyventojų skaičius Birmingame: 1,137,100 mln.

Miesto plotas: 103,4 km2

Birmingamo įkūrimo data: jauniausias iš didžiausių Jungtinės Karalystės miestų buvo įkurtas 1871 m.

Viešasis transportas Birmingame

Šiame mieste važinėja autobusai, traukiniai, taksi, veikia metro. Aštuonios geležinkelio linijos užtikrina patogų susisiekimą bei greitą pagrindinių lankytinų vietų ir objektų pasiekimą visame mieste. Viešojo transporto kelionės bilietas kainuoja apie 2,80 Eur.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai