Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Edinburgą

Pigūs skrydžiai į Edinburgą

Pigūs skrydžiai į Edinburgą, viduramžių dvasią puoselėjančią Škotijos sostinę, pasiekiami ranka. Vietinių paklausus, liksite nustebinti. Čia mėgstama manyti, kad Edinburgas išsidėstęs ant 7 kalvų. Toks apibūdinimas miestą susieja su Romos bei Lisabonos istorija – legendomis apipintais 7 kalvų miestais.

Kodėl keliauti? Įkvėpiantis bei energingas Jungtinės Karalystės miestas visiems įsimintinas architektūra, kultūriniais objektais, festivaliais, tradicine virtuve. Tai miestas, kasmet pritraukiantis studentus aukštos reputacijos universitetais, kerintis savo gamta, vaizdais, jaunatvišku polėkiu. Edinburgas tampa itin patrauklus tarp paskutinės minutės skrydžių besivaikančių turistų, kuriems svarbu detaliai ištyrinėti miestą savarankiškai. 

Kada keliauti? Kelionė į Škotijos sostinę patraukliausia vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį, kai miestą gaubia gamtos žaluma, džiugina palankus oras ir gatvių neužplūsta turistai. Tokiu metu lėktuvų bilietai išties pigūs, keliautojus džiugina žemos kainos bei atsinaujinančios akcijos.

Ką pamatyti? Labiausiai lankytinos vietos pasiekiamos ranka. Turistams verčiausiai padės žemėlapis Attractions (platina oro uostai). Ir vietiniai patvirtins, jog įstabiausia čia - Edinburgo pilis, tačiau būtina aplankyti ir Nacionalinę Škotijos galeriją, Škotiško viskio paveldo centrą, Princesės sodus. Daugelį nustebins Portobello papludimys bei Kalton’o kalva.

Reikalingi dokumentai Škotijoje

Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujantiems į Škotiją užteks su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Pigūs skrydžiai į Edinburgą iš pagrindinių Lietuvos ir aplinkinių valstybių oro uostų vykdomi praktiškai kasdien. Tad pasitikrinkite, ar turite galiojančius dokumentus ir pradėkite ieškoti bilietų jau dabar!

Ko paragauti Edinburge?

Edinburgas jums pasiūlys begalę puikių vietų, kuriose save galėsite nustebinti nuostabiais skoniais ir naujų patiekalų pasirinkimais. Rinkitės nuo tradicinių iki naujausių, šiuo metu populiarių škotiškų patiekalų. Vienas pirmųjų valgių, kurio turite paragauti yra škotiški kiaušiniai. Tai mėsos kukulis, kurio viduje yra kiaušinis. Patiekalas patiekiamas su salotomis ar keptomis bulvėmis. Kitas Jungtinėje Karalystėje itin pamėgtas patiekalas yra fish & chips (liet. žuvis ir traškučiai).

Populiarūs viešbučiai Edinburge

Gera žinia ta, kad nakvynės kaina dviem Edinburge prasideda nuo 50 eurų. Taigi, savo kelionės metu galėsite apsistoti  nebrangiai ir patogiai. Netoli miesto centro esantis „Travelodge Haymarket Hotel“ patogius kambarius ir nakvynę dviem su pusryčiais pasiūlys nuo 52 Eur. Pure CityStay Elliott House“ kambarių kainos prasideda nuo 60 Eur. Čia puikiai tiks keliaujantiems poroje ar su šeima.

Etiketas ir bendravimo kultūra Škotijoje

Škotai yra kalbūs ir bendraujantys žmonės, tačiau į karštas diskusijas ir asmeniškumus jie nėra linkę veltis. Sveikinantis ir atsisveikinant yra palaikomas akių kontaktas. Baruose įprasta už užsakytus gėrimus atsiskaityti iškart ir juos užsakyti prie baro patiems.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Edinburgą

Tiesioginiai skrydžiai į Edinburgą yra vykdomi iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Tiesioginis skrydis į Edinburgą jums užtruks vos keletą valandų. Ruošdamiesi į kelionę nepamirškite apsilankyti banke ar valiutų keitykloje, kad eurus išsikeistumėte į svarus. Visur galėsite atsiskaityti bankinėmis kortelėmis, tačiau smulkių jums gali prireikti paliekant arbatpinigių kavinėse ir restoranuose.

Viešasis transportas Edinburge

Viešasis transportas šiame mieste labai patogus ir dirbantis visą parą, todėl bet kuriuo paros metu mieste galėsite keliauti saugiai ir patogiai. Čia galėsite naudotis autobusais, tramvajais bei taksi paslaugomis. Keliaudami iš oro uosto į miesto centrą galėsite naudotis specialiais autobusais arba tramvajais.   

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai