Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Lidsą

Pigūs skrydžiai į Lidsą

Pigūs skrydžiai į Lidsą – Anglijos verslo ir ekonomikos sostinę. Miestas išties unikalus ir savitas. Anksčiau besislėpęs vien po pramonės etikete, dabar diktuoja novatoriško krašto ritmus: trys prestižiniai universitetai, srautai studentų ir daugiau nei 30 nacionalinių ir tarptautinių bankų. Tai priežastys, dėl kurių kasmet susilaukiama itin didelių miesto svečių srautų.

Kodėl keliauti? Norintiems išbandyti dinamišką ir skubantį gyvenimo būdą tikrai reikia pabūvoti Lidse. Ypatingai puoselėjama teatro kultūra, operos, rengiami įžymių muzikos grupių koncertai bei tęsiamos vieno seniausių pasaulio karnavalų tradicijos. Be šių, išties įspūdingų aktyvių laisvalaikio praleidimo pasiūlymų, būtina paminėti, jog Lidse daug dėmesio skiriama sportui.

Kada keliauti? Lidsas, kaip ir visa Anglija, pasižymi jūriniu klimatu. Vasaros vėjuotos ir šiltos, o žiemos vėsios, daug kritulių. Liepa – šilčiausias ir keliauti dėkingiausias mėnuo. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nebrangius bilietus internetu, vyrauja akcijos bei paskutinės minutės pasiūlymai.

Ką pamatyti? Įsimintinos viešnagės dvasią sustiprins puikus turo žemėlapis. Mūsų pareiga - pasiūlyti, todėl parengėme trumpą maršrutą: susipažinkite su miesto istorija užsukę į Leeds City Museum, pasimėgaukite gamta prisėdę Roundhau Park, išmėginkite naktinį Lidso gyvenimą – nueikite į populiariausią muzikos barą Oporto, aplankykite parduotuvių centrą The Corn Exchange, kuris yra įsikūręs įspūdingame Viktorijos laikų pastate.

Reikalingi dokumentai Lidse

Į Jungtinę Karalystę vykstantiems Lietuvos piliečiams su savimi užtenka pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Viza nereikalinga, tačiau planuojant šalyje pasilikti ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui, atitinkamoje valdžios institucijoje reikia užregistruoti savo gyvenamąją vietą ir gauti registracijos liudijimą.

Ko paragauti Lidse?

Nusiteikite pasaulio virtuvės skoniams ir atradimams. Lidsas išties turi kuo nustebinti!

  • Ira B’ maisto institucijoje patiekiamas klasiškas žydiškas maistas, o meniu įžymybė yra B.O.B. – didžiulis sūrios jautienos sumuštinis, patiekiamas su dubeniu vištienos sriubos.
  • Fisherman’s Wife (liet. žvejo žmona) gali pasiūlyti bene skaniausią garsiojo fish and chips (liet. žuvis ir traškučiai) porciją.
  • Fuji Hiro yra vienas lankomiausių ir mylimiausių japonų restoranų Lidse, kuriame patiekiami geriausi japoniški koldūnai mieste.

Populiarūs viešbučiai Lidse

  • Quebecs Luxury Apartments patiks prabangos bei komforto gerbėjams. Viešbutis įsikūręs išskirtiniame pastate šalia miesto aikštės. Apartamentai primena jaukią namų erdvę, svečių laukia welcome pack (liet. „sveikinimo paketas“), kurį sudaro įvairūs užkandžiai. Nakvynės kaina – 116 Eur.
  • Ieškantiems pigesnio nakvynės varianto derėtų atkreipti dėmesį į Days Inn Wetherby viešbutį, kuriame nakvynė siūloma už 53 Eur. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Etiketas ir bendravimo kultūra Lidse

Pigūs skrydžiai į Lidsą yra puiki proga keliauti dažniau ir smagiau! Atvykus į Jungtinę Karalystę visuomet stebina žmonių mandagumas. Britai išties malonūs, nuolat besišypsantys žmonės, kurie paiso aplinkinių. Taip pat jie yra dėmesingi klausytojai ir pašnekovai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Lidsą

Tiesioginiai skrydžiai į Lidsą yra ideali proga praleisti savaitgalį ar trumpas atostogas kultūra ir svetingumu alsuojančioje aplinkoje. Beje, skrydis tetrunka apie 3 val.!

Oro uostai: pagrindinis Leeds Bradford oro uostas (LBA), nuo miesto centro nutolęs apie 11 km.

Laikas: laiko juosta GMT+1, todėl laikrodį reikės pasukti dviem valandomis atgal.

Valiuta: svaras sterlingų (GBP).

Gyventojų skaičius: 781 700 tūkst.

Plotas: 385 186 km².

Įkūrimo data: pirmą kartą paminėtas VII-ame amžiuje.

Viešasis transportas Lidse

Mieste veikia metro sistema, patogu susisiekti autobusais ir traukiniais, galima išsinuomoti automobilį ar važiuoti taksi. Yra įvairių kelionės bilietų tipų: vienkartinis kelionės bilietas kainuoja apie 1,36 Eur; bilietas vienai dienai kainuos apie 4,89 Eur; bilieto kaina vienai savaitei – apie 18 Eur. Beje, naudojant mTickets programėlę, kelionės bilietas kainuos šiek tik pigiau.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai