Skrydžiai į Lidsą

Pigūs skrydžiai į Lidsą

Pigūs skrydžiai į Lidsą – Anglijos verslo ir ekonomikos sostinę. Miestas išties unikalus ir savitas. Anksčiau besislėpęs vien po pramonės etikete, dabar diktuoja novatoriško krašto ritmus: trys prestižiniai universitetai, srautai studentų ir daugiau nei 30 nacionalinių ir tarptautinių bankų. Tai priežastys, dėl kurių kasmet susilaukiama itin didelių miesto svečių srautų.

Kodėl keliauti? Norintiems išbandyti dinamišką ir skubantį gyvenimo būdą tikrai reikia pabūvoti Lidse. Ypatingai puoselėjama teatro kultūra, operos, rengiami įžymių muzikos grupių koncertai bei tęsiamos vieno seniausių pasaulio karnavalų tradicijos. Be šių, išties įspūdingų aktyvių laisvalaikio praleidimo pasiūlymų, būtina paminėti, jog Lidse daug dėmesio skiriama sportui.

Kada keliauti? Lidsas, kaip ir visa Anglija, pasižymi jūriniu klimatu. Vasaros vėjuotos ir šiltos, o žiemos vėsios, daug kritulių. Liepa – šilčiausias ir keliauti dėkingiausias mėnuo. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nebrangius bilietus internetu, vyrauja akcijos bei paskutinės minutės pasiūlymai.

Ką pamatyti? Įsimintinos viešnagės dvasią sustiprins puikus turo žemėlapis. Mūsų pareiga - pasiūlyti, todėl parengėme trumpą maršrutą: susipažinkite su miesto istorija užsukę į Leeds City Museum, pasimėgaukite gamta prisėdę Roundhau Park, išmėginkite naktinį Lidso gyvenimą – nueikite į populiariausią muzikos barą Oporto, aplankykite parduotuvių centrą The Corn Exchange, kuris yra įsikūręs įspūdingame Viktorijos laikų pastate.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai