Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Jungtinę Karalystę

Pigūs skrydžiai į Didžiąją Britaniją internetu prieinami kiekvienam: ieškančiam įdomesnių kelionės įspūdžių ar keliaujančiam aplankyti artimųjų. Londonas, Liverpulis, Mančesteris, Birmingamas ir Bristolis – lengviausiai lėktuvu pasiekiami miestai. 

Kodėl keliauti? Šalis žavi savo didinga istorija, žymiausiais pasaulyje universitetais, išskirtine gamta bei vis didėjančiu tarpkultūriškumu. Didžiojoje Britanijoje itin klesti turizmas: įkurti oro uostai leidžia be vargo keliauti įvairiausiomis pasirinktomis kryptimis, pigių skrydžių bendrovės nuolatos siūlo pasilepinti paskutinės minutės kelionėmis. 

Kada keliauti? Kelionė į Didžiąją Britaniją mieliausia balandžio – rugsėjo mėnesį, kadangi vyrauja itin palankus klimatas ir orai. Tiems, kuriuos domina akcijos bei žemos kainos, keliauti patartina spalio – kovo mėnesį. 

Ką pamatyti? Nuo šiol visos lankytinos vietos surinktos vienoje vietoje. Virtualus Tripomatic žemėlapis – tikras kelionių vadovas. Jūsų patogumui, siūlome pačių populiariausiųjų sąrašą: Big Ben, Soho, Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejus, Seven Sisters kreidinės uolos, Oksfordas, Kembridžo universitetas, Edeno sodai, Vestminsterio abatija bei Stounhendžas.

Reikalingi dokumentai Didžiojoje Britanijoje

Tikriausiai niekam nėra naujiena pigūs skrydžiai į Didžiąją Britaniją. Oro linijų bendrovės jus nuskraidins į visus didžiuosius miestus, jums tereikės turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Ir, žinoma, lėktuvo bilietus. Tad metas pradėti planuoti kelionę.

Ko paragauti Didžiojoje Britanijoje?

Tikriausiai vienas iš mėgstamiausių ir dažniausiai valgomų patiekalų Didžiojoje Britanijoje yra fish & chips. Tai yra žuvis, kepta traškiame apvalkale ir patiekiama kartu su bulvytėmis bei padažu. Greitas, skanus ir sotus maistas, tačiau atidžiai rinkitės vietą, kurioje jų ragausite, kadangi nemažai net geriausių restoranų nepatiekia geros šio patiekalo versijos. Kai galvosite apie pusryčius, galvokite apie angliškus pusryčius! Dešrelės, pupelės, kepti kiaušiniai, skrebučiai, šoninė ir dar daug visko. Ruoškite savo skrandžius tikriems čempionų pusryčiams!

Populiarūs viešbučiai Didžiojoje Britanijoje

Planuojate savo kelionę ir dar nežinote, kur apsistoti? Siūlome rinktis angliško stiliaus viešbučius, kuriuose galėsite pajusti tikrąjį jų gyvenimo stilių. Daug viešbučių rasite senuose namuose, kurie primins nuosavus namus, bet bus erdvūs ir klasikinio interjero. Juose galėsite jaustis lyg namie. Vienas iš pavyzdžių Holdsworth House Jorkšyre (Yorkshire) Anglijoje. Modernūs kambariai, puikus restoranas ir aptarnavimas pastate, kuris primena pastatus, matytus filme. Jame galėsite atsipalaiduoti ir pajusti tikrąją atostogų ir Anglijos dvasią.

Etiketas ir bendravimo kultūra Didžiojoje Britanijoje

Žmonės šioje šalyje nuo seniai yra pagarsėję kaip santūrus ir mandagūs asmenys. Norėdami ko nors paklausti pradėkite nuo excuse me, taip pasirodysite mandagūs ir sulauksite malonaus atsakymo.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Didžiąją Britaniją

Tiesioginiai skrydžiai į Angliją vykdomi į tris pagrindinius Londono oro uostus bei dauguma kitų mažesnių. Prieš keliaudami į Angliją ar būdami joje, nepamirškite pasikeisti valiutos į svarus. Dėl šios valiutos populiarumo tai galėsite padaryti kiekviename banko padalinyje. O galvojantys apie dovanas artimiesiems ras įvairiausių rūšių angliškos arbatos, kurią galėsite ramiai gerti pasakodami apie savo kelionės įspūdžius.

Viešasis transportas Didžiojoje Britanijoje

Šioje šalyje dėl gyvenančių žmonių skaičiaus ir poreikių, viešasis transportas yra puikiai išvystytas, kad kiek įmanoma greičiau galėtumėte pasiekti savo kelionės tikslą. Iš didžiųjų oro uostų į reikiamą miestą galite vykti naudodamiesi metro, traukiniais arba autobusais. Taip pat didžiųjų miestų ribose jie yra naudojami kaip susisiekimo priemonė. Žinoma, galite naudotis ir taksi bei mobiliosiomis taksi programėlėmis, kurios yra labai populiarios dėl patrauklių kainų ir kokybės.Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai