Pigūs skrydžiai į Tailandą

 

Pigūs skrydžiai į Tailandą! Ar kada nors troškote susipažinti su kitokia kultūra, nuostabiais gamtos vaizdiniais, nutolusiais į pietryčių Aziją ir senus laikus menančiais objektais, kurie ilgai įsirėžtų jūsų atmintyje? Puiki galimybė įgyvendinti visas šias svajones, tai kelionė į Tailandą – egzotiškąjį pasaulio kraštą, nepaliksiantį nė vieno abejingo savo architektūros ir gamtos grožiu. Nedelskite – pigūs lėktuvų bilietai į Tailandą, tai šansas pažinti pasaulį!

Kodėl keliauti? Mąstote kur galėtumėte praleisti svajonių atostogas? Trokštate pailsėti, bet tuo pačiu ir patirti begalę nuotykių? Kelionė į Tailandą – išpildys jūsų šias svajones, tad skubėkite pasinaudoti pigių skrydžių bendrovių siūlomomis lėktuvų bilietų paskutinės minutės akcijomis ir nuolaidomis!

Kada keliauti? Atostogos Tailande tampa atpalaiduojančia terapija kūnui ir sielai lapkričio-vasario mėnesį, nes šalies klimatas tuomet nežada kritulių, o oro temperatūra svyruoja nuo 25°C - 30°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Tailande stulbina! Nuo šalies sostinės centro nutolęs vos 30 minučių kelio Suvarnabhumi oro uostas nesukels sunkumų greitai pasiekti miesto širdį. Atvykę dairykitės – Karalių rūmai, Wat Benchamabophit ir pasiplaukiojimai Thonburi kanalais privers pamiršti visus kasdienybės rūpesčius. Tailandas žavi ne tik savo sostine, bet ir savo gyvybe pulsuojančia gamta. Čia ji privers stebėtis žaliuojančiais kraštovaizdžiais... Pattaya – kurortinis miestas, kuriame pasisemsite jėgų smėlio kupinose paplūdimiuose. Vykite į Tailandą išsvajotoms atostogoms įgyvendinti pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis!

kaliones i Tailanda

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Tailandą:

Šeimos atostogos: geriausias būdas suartėti su šeima – keliauti kartu! Užburianti kelionė prasidės iškart atvykus – Ko Samui ir Phuket salų grožiu stebėsis ne tik mažiausieji, bet ir jų tėveliai, o Chiang Mai miestas suteiks puikią progą apsilankyti zoologijos sode, kuriame pasisveikinti galėsite su didžiąja panda. Keliaujam!

Draugų kelionė: pigūs skrydžiai į Tailandą – galimybė aplankyti pasaulio kraštą, stebinantį net daug ko mačiusį keliautoją. Kanalų labirintuose įsikūręs Ajutaja miestas kerės savo išdidžių, religinės paskirties buvusių, įžymių vietų. Ši vieta privers įsijausti į Tailando dvasią – raminančią, priverčiančią susimąstyti ir įkvėpti atpalaiduojančių atostogų kvapo.

Romantikams: Tailandas – vieta, kurioje pamiršite laiką ir rūpesčius, skubėjimą ir rutiną... Tai pietryčių Azijoje įsikūrusi valstybė, žavėsianti akį traukiančiu kraštovaizdžiu, grakščiai įsitaisiusiomis statulomis ir unikaliais architektūriniais sprendimais. Krabi sala jums siūlys tylų ir malonų laiką savo smėlinguose paplūdimiuose su kerinčiu vaizdu į Andamanų jūrą...

Senjorams: nusprendėte pelnytoms atostogoms vykti į Tailandą? Pavydėtina mintis! Pigios kelionės į egzotišką Tailandą – nepaprastos svajonės išsipildymas. Bankokas – šalies sostinė, didžiausias miestas ir galimybių kraštas! Apsilankykite jame, ragaukite tikrų Thai patiekalų ir mėgaukitės šio miesto gyvybe, o pailsėti ir įsijausti į kiek kitokį Tailando gyvenimą, vykite į Hua Hin – rytinėje pakrantėje įsikūrusį miestą.

Tailando miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai