Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Tailandą

Pigūs skrydžiai į Tailandą! Ar kada nors troškote susipažinti su kitokia kultūra, nuostabiais gamtos vaizdiniais, nutolusiais į pietryčių Aziją ir senus laikus menančiais objektais, kurie ilgai įsirėžtų jūsų atmintyje? Puiki galimybė įgyvendinti visas šias svajones, tai kelionė į Tailandą – egzotiškąjį pasaulio kraštą, nepaliksiantį nė vieno abejingo savo architektūros ir gamtos grožiu. Nedelskite – pigūs lėktuvų bilietai į Tailandą, tai šansas pažinti pasaulį!

Kodėl keliauti? Mąstote kur galėtumėte praleisti svajonių atostogas? Trokštate pailsėti, bet tuo pačiu ir patirti begalę nuotykių? Kelionė į Tailandą – išpildys jūsų šias svajones, tad skubėkite pasinaudoti pigių skrydžių bendrovių siūlomomis lėktuvų bilietų paskutinės minutės akcijomis ir nuolaidomis!

Kada keliauti? Atostogos Tailande tampa atpalaiduojančia terapija kūnui ir sielai lapkričio–vasario mėnesį, nes šalies klimatas tuomet nežada kritulių, o oro temperatūra svyruoja nuo 25°C - 30°C. Tai sezonas, kurio metu Tailandas atsiskleis iš gražiausių pusių! O galbūt dievinate kritulius ir norite pamatyti permainingą lietingąjį Tailandą? Tuomet rinkitės keliauti gegužės mėnesį.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Tailande stulbina! Nuo šalies sostinės centro nutolęs vos 30 minučių kelio Suvarnabhumi oro uostas nesukels sunkumų greitai pasiekti miesto širdį. Atvykę dairykitės – Karalių rūmai, Wat Benchamabophit ir pasiplaukiojimai Thonburi kanalais privers pamiršti visus kasdienybės rūpesčius. Tailandas žavi ne tik savo sostine, bet ir savo gyvybe pulsuojančia gamta. Čia ji privers stebėtis žaliuojančiais kraštovaizdžiais... Pattaya – kurortinis miestas, kuriame pasisemsite jėgų smėlio paplūdimiuose. Vykite į Tailandą išsvajotoms atostogoms įgyvendinti pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis!

kaliones i Tailanda

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Tailandą:

Šeimos atostogos: geriausias būdas suartėti su šeima – keliauti kartu! Užburianti kelionė prasidės iškart atvykus – Ko Samui ir Phuket salų grožiu stebėsis ne tik mažiausieji, bet ir jų tėveliai, o Chiang Mai miestas suteiks puikią progą apsilankyti zoologijos sode, kuriame pasisveikinti galėsite su didžiąja panda. Tailandas – puiki lokacija, norintiems vykti su vaikais. Keliaujam!

Draugų kelionė: pigūs skrydžiai į Tailandą – galimybė aplankyti pasaulio kraštą, stebinantį net daug ko mačiusį keliautoją. Kanalų labirintuose įsikūręs Ajutaja miestas kerės savo išdidžių, religinės paskirties buvusių, įžymių vietų. Ši vieta privers įsijausti į Tailando dvasią – raminančią, priverčiančią susimąstyti ir įkvėpti atpalaiduojančių atostogų kvapo.

Romantikams: Tailandas – vieta, kurioje pamiršite laiką ir rūpesčius, skubėjimą ir rutiną... Tai pietryčių Azijoje įsikūrusi valstybė, žavėsianti akį traukiančiu kraštovaizdžiu, grakščiai įsitaisiusiomis statulomis ir unikaliais architektūriniais sprendimais. Krabi sala jums siūlys tylų ir malonų laiką savo smėlinguose paplūdimiuose su kerinčiu vaizdu į Andamanų jūrą...

Senjorams: nusprendėte pelnytoms atostogoms vykti į Tailandą? Pavydėtina mintis! Pigios kelionės į egzotišką Tailandą – nepaprastos svajonės išsipildymas. Bankokas – šalies sostinė, didžiausias miestas ir galimybių kraštas! Apsilankykite jame, ragaukite tikrų Thai patiekalų ir mėgaukitės šio miesto gyvybe, o pailsėti ir įsijausti į kiek kitokį Tailando gyvenimą, vykite į Hua Hin – rytinėje pakrantėje įsikūrusį miestą.

Etiketas ir bendravimo kultūra Tailande

Tailandiečiai dažniausiai labai supratingi ir svetingi keliaujantiems, tačiau yra keletas dalykų, kurių turėtumėte vengti keliaudami Tailande. Tailande nepagarba karališkajai šeimai yra rimtas nusikaltimas. Todėl nekalbėkite apie ją blogai ir vertinkite daiktus, susijusius su karališkąja šeima. Šventyklose dėvėkite uždarus drabužius, prieš įeidami į šventas vietas nusiaukite batus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Tailandą

Lietuvos piliečiai, turistiniais tikslais keliaujantys į Tailandą, pasienyje gali gauti 15 dienų galiojančią turistinę vizą. Tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos nėra vykdomi, tačiau galite surasti puikių pasiūlymų su trumpu persėdimu ir kaip įmanoma greičiau pradėti savo atostogas Tailande. Prieš kelionę rekomenduojama nuvykti pasiskiepyti nuo maliarijos ir pasidaryti kitų kelių skiepų revakcinaciją ir, žinoma, įsigyti sveikatos draudimą. 

Valiuta yra Tailando batas, kuris dalijamas į mažesnius vienetus, vadinamus satangais. Tailando banknotai ir monetos įamžina svarbius šalies žmones. Pinigus galėsite išsikeisti valiutų keityklose arba oro uoste. Oficiali Tailando kalba yra tajų. Koks laiko skirtumas, lyginant su Lietuva? Tailande 5 valandomis daugiau. Vasaros laiku, kurio laikosi Lietuva, laiko skirtumas tampa 4 valandos. 

Viešasis transportas Tailande

Viešasis transportas Tailande gerokai skiriasi nuo Vakarų Europos šalių. Tačiau šioje šalyje galėsite naudotis taksi įmonių paslaugomis. Jei keliaujate Bankoke, miestas turi metro ir traukinius, kuriais galima keliauti miesto ribose. Taip pat populiarūs yra autobusai, o mažesniuose miesteliuose triračiai vežimukai, kuriais vairuotojai veža žmones.

Vilnius–Tailandas

Kryptimi Vilnius–Tailandas galite skristi įvairiomis datomis. Keliautojams siūlomi lėktuvo bilietai puikiomis kainomis. Bilietų rezervacijos svetainėje galite pastebėti, jog norintiems atostogas Tailande pradėti nuo Bankoko, siūlomi visi miesto oro uostai, todėl patys galėsite išsirinkti patogiausią kelionės variantą! Be Bankoko, taip pat keliautojai gali skristi į kitus Tailando miestus, tokius, kaip Puketas, Krabi, Phi Phi.

Kaunas–Tailandas

Kaunas–Tailandas kryptis yra aktuali atostogautojams, trokštantiems išskirtinių nuotykių kupinos kelionės. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog kol kas skrydžiai į Tailandą vykdomi iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Internetu nuolat ieškomi skrydžiai iš Kauno į Tailandą, tačiau kelionė prasideda ir baigiasi tik aukščiau minėtuose Lietuvos miestuose. Į Tailandą taip pat galima nuskristi iš Rygos (Latvijos) arba Varšuvos (Lenkijos). Keliautojai turi galimybę patys nuspręsti, iš kur skristi būtų patogiausia. Įsigykite bilietus Skrendu.lt svetainėje ir keliaukite pigiau. 

Lankytinos vietos Tailande

Bankoke: 

 • Smaragdinio Budos šventykla – didieji rūmai yra simbolinis pastatų ir šventyklų kompleksas, Tailando karališkosios šeimos ir istorijos simbolis.
 • Wat Pho (Atsigulusio Budos šventykla) – čia stovi didžiulė gulinti Budos statula ir įkurtas tradicinio tajų masažo mokymo centras.
 • Vatas Arunas (Aušros šventykla) – nuostabiai išpuošta šventykla ant Čao Prajos upės kranto.
 • Čatučako savaitgalio turgus – vienas didžiausių pasaulyje turgų, kuriame galima įsigyti įvairiausių prekių – nuo drabužių iki rankdarbių.

Čiangmajuje:

 • Doi Suthep šventykla – nuo šios šventyklos atsiveria kvapą gniaužiantys miesto vaizdai, joje saugoma relikvija.
 • Čiangmajaus senamiestis – apžiūrėkite senovinį miestą su šventyklomis, turgavietėmis ir istoriniais pastatais.
 • Dramblių gamtos parkas – etiška dramblių prieglauda, kurioje galite susipažinti su atsakingai laikomais išgelbėtais drambliais.

Pukete:

 • Patongo paplūdimys – žymiausias salos paplūdimys, garsėjantis audringu naktiniu gyvenimu ir vandens sportu.
 • Phi Phi salos – nuostabus salynas su krištolo skaidrumo vandeniu ir kalkakmenio uolomis, populiarus tarp nardymo mėgėjų.
 • Didysis Buda – milžiniška statula, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į salą.

Ajutajoje:

 • Istorinis Ajutajos miestas – senovinė Siamo karalystės sostinė, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Sukotajuje:

 • Sukotajaus istorinis parkas – dar viena į UNESCO sąrašą įtraukta vietovė, kurioje yra senovinės Sukhothai karalystės sostinės griuvėsiai.

Krabyje:

 • Railay paplūdimys – čia galima patekti tik laivu. Paplūdimys garsėja stulbinančiomis kalkakmenio uolomis ir skaidriu vandeniu.
 • Ao Nangas – populiari vieta aplinkinėms saloms ir paplūdimiams tyrinėti.

Pai:

 • Pai kanjonas – tikras gamtos stebuklas su siaurais takeliais ir nuostabiais vaizdais, ypač saulėlydžio metu.

Kančanaburyje:

 • Tiltas per Kvajaus upę – istorinė vietovė su Antrojo pasaulinio karo metais pastatytu tiltu, kuris yra Mirties geležinkelio dalis.

Tailandas turi labai daug ką pasiūlyti kiekvienam, todėl neužmirštami įspūdžiai – garantuoti!

Poilsinė ar pažintinė kelionė? 

Pasirinkimas tarp ramių, atpalaiduojančių atostogų ir pažintinės kelionės priklauso nuo keliautojų asmeninių pageidavimų ir interesų. Žemiau pateikiami veiksniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti planuojant savo svajonių atostogas.

Jei ieškote poilsio, paplūdimio malonumų ir laisvalaikio, Tailandas yra puiki kryptis. Galite rinktis gražias paplūdimių kurortines vietoves, pavyzdžiui, Puketą, Krabį, Koh Samui ir kt. Mėgaudamiesi saulės spinduliais, maudydamiesi šiltoje jūroje ir ragaudami vietinės virtuvės patiekalus galėsite visapusiškai atsipalaiduoti! Kai kuriuose paplūdimiuose siūlomi įvairūs vandens sporto šakų užsiėmimai, masažai ir jauninančios SPA procedūros. Neatmeskite galimybės apsistoti viešbutyje su viskas įskaičiuota! Poilsinė kelionė padės atsipalaiduoti ne tik kūnui, bet ir sielai! 

Tailandas taip pat siūlo daugybę galimybių, jei Jūsų tikslas pažinti naujas kultūras, istorines lankytinas vietas ir tradicijas. Galite aplankyti istorinius miestus, tokius, kaip Ajutaja ir Sukotajus, kuriuose galėsite ištyrinėti senovinius griuvėsius ir paminklus. Religiniai šventyklų kompleksai, tokie, kaip Wat Phra Kaew ir Wat Pho, leis pajusti vietos dvasią. Puikus būdas pasinerti į vietos kultūrą - paragauti vietinės virtuvės tradicinio maisto. Pažintinė kelionė bus neužmirštama! 

Nepamirškite, jog galite derinti abu kelionių tipus – poilsį ir tyrinėjimą. Tailande yra įvairių regionų su skirtingomis lankytinomis vietomis, todėl kelionę galite pritaikyti pagal savo pageidavimus.Tailando miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai