Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Bankoką

Pigūs skrydžiai į Bankoką

Pigūs skrydžiai į Bankoką – Tailando sostinę, didžiausią šalies miestą, jūrų ir upių uostą... Ši vieta žavi savo kontrastingąja dvasia dėl savo praeities ir dabarties raizginių. Čia laikas bėgte bėgs, todėl nepamirškite – žemėlapis būtinas kelionės draugas, padėsiantis atidžiai apžiūrėti grandiozinį Bankoką! Pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos ir nuolaidos gelbės visus norinčius pigiau pamatyti stebinančią Tailando sostinę – Bankoką.

Kodėl keliauti? Neverta abejoti kelione į Bankoką – tereikia panorėti ir pigūs skrydžiai pasirūpins bilietais į Tailando sostinę. „Angelų miestu“ vadinamas šis pasaulio kraštas žavės vakarietišku modernumu ir rytietiška mistika. Šiame mieste netrūks ypatingų ir netikėtų architektūrinių sprendimų, kurie įtrauks ir leis įsijausti į Bankoko miesto gyvenimą. Būkite atviri pigių skrydžių bendrovių siūlomiems pasiūlymams – tai gali tapti jūsų svajonės išsipildymas!

Kada keliauti? Keliauti į Bankoką patariame lapkričio-vasario mėnesį, mat tuomet lietaus tikimybė labai maža, o oro temperatūra svyruoja nuo 25°C - 30°C.

Ką pamatyti? Viską! Bankoko įžymios vietos privers trokšti pasisemti kuo daugiau šio miesto kerų. Suvarnabhumi oro uostas nutolęs nuo miesto centro apie 30 minučių, todėl nesunkiai ir greitai pasiekti įvykių branduolį galėsite autobusu, traukiniu ar taksi, na, bet pastarasis variantas nėra vienas pigiausių. Atvykę į Bankoką – dairykitės ir stenkitės įsiminti judraus miesto gyvenimą. Apsilankykite Karalių rūmuose – prabangos tviskėjimas ir tvyranti ypatinga atmosfera privers pamiršti kasdienybės rūpesčius. Plaukiokite Thonburi kanalais – tai galimybė apsilankyti miesto turguje ant vandens. Įdomu, tiesa? Wat Pho, Karalienės Sirikit parkas ir Wat Benchamabophit – objektai, kuriuos nuvykus į Bankoką nederėtų praleisti pro akis. Pigios kelionės į Tailando sostinę – keliaujam!

 Keliones i Bankoka

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Bankoką:

Šeimos atostogos: ar pasiruošę vykti su visa šeima į kvapą gniaužiantį Bankoką? Įkvėpkite ir pasirenkite patirti begalę nuotykių! Kontrastingame Bankoke lankytinos vietos stebina – čia ne tik užvertę galvas pamatysite žybsinčius dangoraižių langus, įžymybėmis vadinamus senovinius pastatus, bet, Tailando sostinė siūlys ir pramogas vaikams! Imaginia Playland ar Siam Park City džiugins vaikus atrakcionais, laipiojimo zonomis ir vandens linksmybėmis, o jų tėveliai galės kurti tolesnius kelionės planus netoliese esančiuose restoranuose, skanaudami Thai patiekalų.

Draugų kelionė: ar kada tikėjote galimybe bėgti į tolimąjį Bankoką kartu su draugais ir ten praleisti nuostabų atostogų laiką? Pigūs skrydžiai siūlo pasirūpinti bilietais internetu ir nedelsiant pakelti sparnus į šurmuliuojančią Tailando sostinę. Lankytinos vietos čia kerės savo unikalumu, o naktinis gyvenimas privers nuvyti visas mintis apie skubantį laiką. Nuvykite į Sukhumvit zoną ir ji išpildys jūsų lūkesčius – čia rasite prekybos centrų, šėlstančių barų ir naktinių klubų.

Romantikams: kartu planuoti atostogas – intriguoja. Sukurkite savo atostogų filmą išsvajotame Bankoke – kontrastų mieste. Plaukiokite Thonburi kanalais ir žvalgykitės – žavintys vaizdai ilgam įsirėš atmintyje. Vakarieniaukite Vertigo at Banyan tree – restorane, įsikūrusiame ant aukšto pastato stogo, nuo kurio atsiveria nepakartojama Bankoko panorama. Pigios kelionės į Bankoką – jūsų įsimintinų atostogų šalį!

Senjorams: savo kelionę Bankoke galės susikurti kiekvienas, mat čia ką aplankyti, ką pamatyti ir kur nuvykti – apstu! Norint geriau pažinti Tailando kultūrą ir Bankoko gyvenimą siūlome nuvykti į vietinius turgus – draugiški pardavėjai ir jų bendravimas maloniai nuteiks atpalaiduojančiam atostogų laikui. Nepamirškite apsilankyti Grand Palace, kuris kerės savo, vienos svarbiausių Tailande, šventyklos grožiu - Emerald Buddha! Pasiruoškite nepamirštamai kelionei į Bankoką!

Tiesioginiai skrydžiai į Tailandą

Dauguma žmonių Bankoke labai svetingi ir malonūs. Tačiau turėtumėte laikytis kelių taisyklių: nekritikuokite Tailando karališkosios šeimos. Kalbėkite apie šią šeimą pagarbiai ir maloniai. Vengdami nemalonių socialinių situacijų nesivelkite į ginčus su tailandiečiais. Svarbiausia, gerbkite jų šventas vietas. Vilkėkite drabužius, uždengiančius jūsų rankas ir kojas. Prieš eidami į šventyklas nusiaukite batus, sėdėkite ant kojų uždengdami savo nuogas pėdas. Tai padės išvengti nemalonių situacijų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Bankoką

Pigūs ir tiesioginiai skrydžiai į Bankoką nebestebina. Skrydžiai vyksta iš pagrindinių Lietuvos ir aplinkinių oro uostų. Jums tereikia išsirinkti patogią datą ir pasiruošti kelionei. Pradėkite nuo to, kuriam laikui keliausite. Jei keliaujate iki 15 dienų, turistinį leidimą gausite oro uoste. Jei nusprendėte turėti ilgesnes atostogas, jums reikės Tailando ambasadoje užpildyti dokumentus, kad gautumėte vizas ilgesniam laikotarpiui. Žinoma, keliaudami turėkite ne mažiau negu 6 mėnesius galiojantį pasą. Susikraukite lagaminą ir pirmyn!

Viešasis transportas Bankoke

Atsakingai rinkitės transportą. Pamišęs miesto ritmas bet kuriuo paros metu gali įkalinti jus kamščiuose. Bet dėl puikiai išvystyto viešojo transporto mieste lengva ir patogu keliauti. Kol dar yra galimybė, keliaukite tuktukais. Šią susisiekimo priemonę laikui bėgant pradeda išstumti pigūs ir greiti taksi, kuriuos galite rasti ant kiekvieno kampo. Taigi pasinaudokite proga paskutinį kartą išbandyti šią transporto priemonę.

Kiti Tailando miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai