Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Puketą

Pigūs skrydžiai į Puketą

Ten, pakėlus rankas į viršų, gali glostyti lengvai siūbuojančias palmes, prisimerkus gaudyt saulę ir basomis žengt per išpuoselėtą pakrantę į dangaus žydrumo Andamanų jūrą. Tailandas, o dar tiksliau – Puketas. Unikali sala, kurią žmonės vadina rojumi žemėje – nežemiškas grožis ir klimatas, šaukiantis neprilygstamoms atostogoms.  Belieka griebti pigų lėktuvo bilietą ir pradėti skaičiuoti laiką pagal... Budos kalendorių!

Kodėl keliauti?

Pigūs skrydžių bilietai į Puketą atostogauti vilioja net ir pačius tailandiečius. Sala įvairiapusiška, todėl maloniai pasitinka kiekvieną keliautoją. Bangos čia numylėtos vandens sporto mėgėjų, o povandeninis pasaulis – tikra atgaiva nardytojams.

Vietiniai draugiškai kviečia ragauti kruopščiai ruošiamų gėrybių, o žavaus santūrumo prašo didingų šventyklų grožis. Tai kur gi mūsų lėktuvo bilietai? Mes pasirengę!

Kada keliauti?

Apdovanotasis Puketas – būtent taip galima trumpai apibūdinti salos klimatą. Čia skirtingai nei visame Tailande, rojaus vaizdais galima mėgautis visais metų laikais ( vasarą 30℃, o žiemą – net 22℃). Visgi, jeigu prisibijote lietaus, turėkite omenyje, kad nuo gegužės mėnesio prasideda lietingasis sezonas ir jis tęsiasi iki pat rudens.

Ką pamatyti?

Keliautojai vienbalsiai pritaria, jog Pukete užtektų tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu! Tačiau pietryčių Azijos valstybė turi ypatingų kultūrinių objektų. Nuodėmė neaplankyti  palaidotos Budos skulptūros Wat Phra Thong šventykloje ar pamiršti užsukti į didingą Wat Chalong šventovę.

Grožėtis gamta ir užsimerkus gaudyti oro gurkšnį visuomet priverčia Phang Nga regionas. O kelionę paįvairina taksi Tuk tukai,  tai ne kas kitas, o labai smagi ir populiari triratė transporto priemonė visame Tailande, įspūdis nepakartojamas! Tiesa, keliaujant nepamirškite paprašyti nuolaidos!

Tailandas

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Puketą:

Atostogos aktyviems

Gyvenimas čia verda dieną ir naktį, tad pigių skrydžių bendrovės teikia pasiūlymus aktyvaus poilsio mėgėjams. Pukete tikrai nėra kada nuobodžiauti, štai vandens sportą palaikantys keliautojai traukia gaudyti bangų, kitus tailandiečiai kviečia kopinėti ant Phi Phi salos uolų. Nerkite ir į vandens gyvenimą. Sako, kad taip galima pamatyti didžiulius jūros vėžlius!

Kelionė kultūrininkams

Kaip kultūros mėgėjams keliauti pigiau? Tiesiog nepamirškite Puketo žemėlapio ir planuokitės laiką. Štai norintiems įdomesnių potyrių reikėtų užsukti į Thalang National muziejų. Nemėgstate nardymo? Jokių problemų, nes beveik tą patį galite pamatyti Phuket Sea Shell jūrų muziejuje, o gamtos mylėtojai neturėtų praleisti ir Sapan Hin parko.  Kitos kultūros – įkvepia!

Mylintiems iššūkius

Na ir štai pirmasis iššūkis Jums – paskutinės minutės kelionė į Tailandą! Susitinkame Puketo oro uoste? O vėliau tik laikykitės! Jūsų laukia džiunglių labirintai, pasijusite it geriausiuose kino filmuose, jojimas drambliais su šypsena lyg ausų, egzotinis pasimėgavimas krokodilų šou, o vakarėjant – įvairių barų ir klubų gatvė, vietiniai sako, jog vienas geresnių - Phuket Seduction. Patikrinkite! Rodos, iššūkių tikrai nepritrūks...

Norintiems laiko sau

Tai rojus už prieinamą kainą. Ar gali būti kas nors geriau? Vien salos panorama neleidžia atplėšti akių nuo gamtos stebuklų ir savo grožiu svaiginančių paplūdimių. Tailandietiškas masažas vėjui glostant kūną fantastiškame The Banyan Tree  spa centre arba lengvas vakaras kanojomis po nuostabias lagūnas ir tunelius. Niekada nepamirškite, kad laikas sau – geriausia investicija ir pigių skrydžių bendrovės apie tai Jums tikrai primins!

Etiketas ir bendravimo kultūra Tailande

Tailandiečiai yra labai supratingi ir svetingi keliautojų ir turistų atžvilgiu, tačiau yra keletas griežtų taisyklių, kurių turėtumėte laikytis atostogaudami šioje šalyje. Jei patekote į nemalonią situaciją, reikėtų šypsotis, taip ginčą sušvelninsite. Lankydamiesi šventyklose ir kitose šventose vietose, dėvėkite kelius ir alkūnes dengiančius drabužius. Įeidami į vidų, visada nusiaukite batus, o sėsdamiesi uždenkite savo pėdas.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Puketą

Lietuvos piliečiai keliaujantys į Tailandą iki 15 dienų laikotarpiui vizą gali gauti šalies pasienyje. Keliaujantiems taip pat būtina su savimi turėti bent 6 mėnesius galiojantį pasą. Skrydžiai į Puketą iš Vilniaus oro uosto vykdomi, tačiau nusiteikite tam, kad jie nėra tiesioginiai. Prieš keliaujant į Tailandą rekomenduojama pasiskiepyti nuo maliarijos ir pasidaryti kitų pagrindinių skiepų revakcinaciją dėl galimo stabligės ar hepatito pavojaus. Šalies valiuta yra Tailando batas.

Viešasis transportas Pukete

Pukete galėsite naudotis viešuoju transportu, taksi paslaugomis ir važinėtis tuk-tuk’ais. Patogu tai, kad iš oro uosto į miesto centrą ir atgal kursuoja specialūs autobusai. Jei norite po salą pakeliauti daugiau, rinkitės autobusus, kurie nugabens jus į aplinkinius miestus.

Kiti Tailando miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai