Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Ibizą

Pigūs skrydžiai į Ibizą

Pigūs skrydžiai į Ibizą – kurortinę linksmybių meką. Tai sala, kurią jungia penki nuostabūs miestai: Sant Josep de sa Talaia, Santa Eulària des Riu, Sant Joan de Labritja Sant Antoni de Portmany ir Eivissa. Kiekvienas miestas – neatsiejama dalis kerinčios Ibizos žemėlapyje. Tai nepailstantys vakarėliai, svaiginanti muzika, lankytinos vietos, žavus pakrantės peizažas ir užburiančios atostogos viename.

Kodėl keliauti? Nes Ibiza išties unikali. Kiekvienais metais kelionė į šį poilsio kampelį sutraukia galybę turistų iš viso pasaulio. Išties, nenuostabu, juk Ispanija vilioja ne tik šarmingu temperamentu, bet ir pasakiška gamta, maistu, draugiška kultūra. Šluojami paskutinės minutės skrydžių bilietai, vaikomasi akcijų, nuolaidų, dominuoja didelė bilietų internetu paklausa.

Kada keliauti? Mėgstantiems šilumą, vakarėlius ir festivalius prasitarsime, jog pavasaris jūsų kelionei – tobulas metas. Jei dievinate šurmulį – rinkitės vasarą, tokiu periodu sala dar smarkiau pulsuoja energija, o puiki oro temperatūra ir klimatas leidžia mėgautis gyvenimu.

Ką pamatyti? Verta pabrėžti, jog Ibiza stulbina savo charakteringu portretu. Būtent ši priežastis neleis nuobodžiauti, teks pasiruošti turiningai ekskursijai po nepailstančią salą: pasilepinkite Aguas Blancas arba Beniras paplūdimiu, nepraleiskite galimybės panardyti, pasimėgaukite Rose vynu bei stebinančia popiete El Chiringuito pakrantės klube, įsiamžinkite Ibizos senamiestyje Dalt Vila.

 Ibizos papludimys

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Ibizą:

Šeimos atostogos: lankytinos vietos Ibizoje neapsiriboja tik vakarėliais – ši sala unikali, o grožis kerintis. Kelionė su šeima į Ispanijai priklausiančią salą – puikus sprendimas pabūti kartu ir pailsėti kurortiniame krašte. Nuvykite į Dalt Vila – Ibizos mieste esančiame senamiestyje sugrįšite į viduramžius. Nepraleiskite progos panardyti krištoliniame Viduržemio jūros vandenyje – tai viena iš Ibizos siūlomų pramogų, kurios nepamirš nė vienas.

Draugų kelionė: planuojant poilsinę kelionę su draugais dauguma yra bent trumpam svarstę vykti į saulėtąją Ibizą. Pigių skrydžių bendrovės siūlo pasinaudoti akcijomis ir nuolaidomis ir paversti jūsų atostogų planus realybe. Šioje saloje netrūks pasilinksminimo vietų – nebe reikalo Ibiza tituluojama kaip geriausių vakarėlių vieta! Naktiniai klubai kaip Amnezia ar El Divino lauks jūsų siūlydami įsimintiniausias naktis. Nedvejokite atostogomis Ibizoje su draugais – keliaukite!

Vakarėlių sieloms: nedvejodami sakome – visiems mylintiems iki ryto nerimstančius vakarėlius, karštą saulę, krištolo spalvos jūrą ir smėlingus paplūdimius Ibiza taps svajonių išsipildymo vieta. Atsipalaiduokite ir negalvokite apie rytojų – laiko nuovoka čia nepastebimai pranyks su visais įmanomais kasdienybės rūpesčiais. Pulsuojantis naktinis gyvenimas stebins niekada nerimstančioje Ibizos salos vietoje - Playa d’en Bossa. Čia dangų kilnojantys žymių atlikėjų, fantastiškų vizualizacijų vakarėliai įgyvendins kiekvieno naktinėtojo troškimus, o šiltas jūros vanduo atgaivins po siautulingos nakties.

Romantikams: keliauti dviese nerimstančioje Ibizoje verta ne tik dėl triukšmingo naktinio gyvenimo, bet ir dėl gražaus salos kraštovaizdžio ir glostančių akis jaukių vaizdų. Dienomis mėgaukitės karštos saulės spinduliais paveiksliukus primenančiuose paplūdimiuose, o vakarėjant stebėkite nuostabius vaizdus leidžiantis saulei – jie nepamirštami. Santa Agnes de Corona kaimelis traukia galybę turistų kiekvienais metais, o to paslaptis – jo prikaustanti gamta. Keliaukite ir įsitikinkite Ibizos teikiamais malonumais patys!

Etiketas ir bendravimo kultūra Ibizoje

Ispanai išties linkę vėluoti. Jei esate susitarę susitikti 11 val., į susitikimą daugelis ispanų greičiausiai atvyks apie 12 val. Paprastai ispanai gali vėluoti nuo pusės valandos iki 2 val. Sveikindamiesi jie yra įpratę skruostus bučiuoti po du kartus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Ibizą

Tiesioginiai skrydžiai į Ibizą – naktinio gyvenimo, vakarėlių ir muzikos sostinę!

Oro uostas: Ibizos (IBZ).

Laikas: čia galioja GMT+2 laiko juosta, taigi, laiką turėsite atsukti 1 val. atgal.

Valiuta: euras (EUR).

Gyventojų skaičius: apie 143,856 tūkst.

Plotas: 571,6 km²

Būtina paragauti: Arròs de Matança – tradicinio patiekalo iš ryžių, mėsos, šafrano ir grybų, Kiekviename Ispanijos regione garsioji paelija gaminama skirtingai, viešėdami Ibizoje paragaukite Paella de Marisco – jūros gėrybių paelijos.

Viešasis transportas Ibizoje

Priklausomai nuo sezono, 10-uoju maršrutu, kryptimis Ibiza – oro uostas ir oro uostas – Ibiza, autobusai važiuoja kas 15–30 min. Kelionės bilietas kainuos 3,50 Eur. Nuo oro uosto iki Sant Eularia ir Cala Nova kurortų (24 maršrutas) autobusai vyksta kartą per valandą. Kelionės bilietas kainuos 4 Eur. Devintuoju maršrutu iš oro į San José miestą ir San Antonio kurortą autobusai vyksta kas pusę valandos, kelionės bilietas kainuos 4 Eur.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai