Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Lą Palmą (Kanarų salos)

Pigūs skrydžiai į Lą Palmą (Kanarų salos)

Pigūs skrydžiai į Gran Kanariją – Ispanijai priklausiančią įspūdingą Kanarų salą Atlanto vandenyne. Neįtikėtinai vaizdingi peizažai, amžinai šviečianti saulė, neblėstantis gyvenimo ritmas – išraiškingi Gran Kanarijos charakterio bruožai. Salos magijos pavergti, turistai seka pigių skrydžių bendrovių naujienas, kasdien vaikomasi akcijų, perkami bilietai su nuolaidomis internetu.

Kodėl keliauti? Čia rasite visas įmanomas laisvalaikio praleidimo pramogas: prekybos centrai, poilsis SPA, kazino, jachtų klubai, vandens parkai, golfas, kalnų sportas, muziejai, degustacijos... ir tai dar ne viskas! Jus sužavės auksinio smėlio paplūdimiai, dykumos, uolėti skardžiai, krateriai, kopos ir užburiantis salos kraštovaizdis bei vietinių svetingumas.

Kada keliauti? Kelionė į Gran Kanariją, amžinojo pavasario salą, planuojama bet kuriuo metų laiku. Vasarą oro temperatūra neviršija 30°C, o žiemą nenukrenta žemiau 20°C. Klimatas ypač dosnus salos svečiams, ieškantiems atpalaiduojančių potyrių.

Ką pamatyti? Įžymios vietos – verčia iš koto, būtent todėl pravartu susitelkti į nuoseklų ekskursijos planą. Tikimės, jog žemėlapis taps puikiu kelionės gidu: apsilankykite prie vulkaninio Roque Nublo akmens, įsiamžinkite vėjo supūstose Maspalomas kopose, išvyskite gražiausią miestelį Teror, užsukite į Bandama – natūralios formacijos kraterį.

Reikalingi dokumentai Gran Kanarijoje

Tiesioginis skrydis į Gran Kanariją kol kas vykdomas iš Varšuvos oro uosto. ES piliečiams, keliaujantiems į Šengeno erdvei priklausančias šalis, taip pat ir Ispanijai priklausančią Gran Kanarijos salą, rekomenduojama su savimi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Dokumentų prireiks oro uosto patikros punkte.

Ko verta paragauti Gran Kanarijoje?

Kanarų salų virtuvei būdingas patiekalų šviežumas, paprastumas ir ingredientų įvairovė.

  • Rancho canario – sriuba, kuriai pagaminti reikia avinžirnių, taukų, storųjų „noodle“ makaronų, bulvių ir mėsos.
  • Sancocho canario virtos žuvies patiekalas su bulvėmis, saldžiosiomis bulvėmis, „gofio“ padažu, gaminamu iš skrudintų grūdų ir aštriuoju „mojo“ padažu.
  • Vietiniai mėgsta patiekalus iš mėsos – triušienos, avienos, kiaulienos, vištienos. Conejo en salmorejo yra tradicinis triušienos troškinys su kalendrų padažu.

Populiarūs viešbučiai Gran Kanarijoje

„H10 Playa Meloneras Palace“ – nuostabus, prabaga alsuojantis penkių žvaigždučių viešbutis, kuriame malonumų ir nuostabių potyrių tikrai netrūks. Nuostabios panoramos į Atlanto vandenyną, šviesūs kambariai, baseinai. Nakvynės kaina – 242 Eur. Pačių geriausių įspūdžių patirsite aukščiausios klasės Radisson Blu Resort“ viešbutyje. Nakvynė čia kainuos 338 Eur. Ieškantiems kokybiško ir pigesnio nakvynės varianto išties verta rinktis „RK Hotel El Cabo“, kuriame už 37 Eur gausite aukščiausią kokybę.

Etiketas ir bendravimo kultūra Gran Kanarijoje

Ispanai tiek artimus draugus, tiek tik ką sutiktus asmenis pasveikina bučiniais į abu skruostus, Vyrai taip sveikina tik artimus draugus. Dienos metu sveikinamasi žodžiais „Hola, buenos días“ (liet.  „Laba diena“) popiet „Hola, buenas tardes“. Atsisveikinama žodžiais „Hasta luego“ (liet. „Iki pasimatymo“).  

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Gran Kanariją

Pigūs skrydžiai į Gran Kanariją – šiltų atostogų, saulės ir geros nuotaikos salą. Tegu atostogos įvyksta! Tiesioginiai skrydžiai į Gran Kanariją galimi iš Varšuvos.

Oro uostai: Gran Kanarijos (LPA).

Laikas: čia galioja GMT+1 laiko juosta, taigi, laiką turėsite pasukti 2 val. atgal.

Valiuta: eurai (EUR).

Gyventojų skaičius: 847,830 tūkst.

Salos plotas: 1,560 km²

Įkūrimo data: salos sostinė Gran Kanarijos las Palmas buvo įkurta 1478 m. birželio 24 d.

Viešasis transportas Gran Kanarijoje

Gran Kanarijoje patogiausia susisiekti autobusais, kuriais galite keliauti ištisą parą. Pagrindinės autobusų kompanijos yra „Global“ ir  „Guaguas Municipales“. Pirkdami kelionės bilietą pas autobuso vairuotoją, sumokėsite 1,40 Eur. Galima įsigyti dešimties važiavimų kelionės kortelę, kuri kainuos 8,50 Eur.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai