Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai! Londonas... 100 teatrų, 160 muziejų, 22 universitetai, 5 oro uostai! Įvairių religijų bei kultūrų žmonės, kalbantys daugiau nei 300 kalbų... Skaičiai kalba patys už save – Londonas yra kosmopolitiškas, itin kontrastingas miestas, ir, žinoma, tikriausiai daugelis sutiks - sostinė dedikuojama kultūrai bei jos puoselėjimui.

Kodėl keliauti? Rūmai, architektūriniai paminklai, stulbinantys parkai, futbolas, garsiausių pasaulyje muzikos grupių koncertai, populiarių dizainerių parduotuvės – tai viskas, kas traukia smalsiausių keliautojų minias čia, į Londoną. Gausybė pigių skrydžių bendrovių bei internetu siūlomos akcijos padeda augančiai turizmo plėtrai, o netoliese įsikūrę oro uostai leidžia akimirksniu atsidurti įvykių centre.

Kada keliauti? Kelionių sezonas Didžiojoje Britanijoje trunka visus metus, tačiau norintys pasilepinti saule ir pasimėgauti Atlanto vandenyno bangomis, keliauti turėtų vasarą. Lėktuvų skrydžių tvarkaraštis itin intensyvus, kasdien iš Lietuvos į Angliją organizuojama daugiau nei 10 skrydžių.

Ką pamatyti? Kuo daugiau – tuo geriau. Pasiruoškite, atostogos taps ypatingai įsimintinos. O štai čia pradeda pildytis Jūsų turo žemėlapis: įsiamžinkite prie Big Ben, pažvelkite į miestą iš London Eye, nueikite į Buckingham rūmus, praleiskite popietę Trafalgar aikštėje, pramogaukite Hyde parke, įsigykite vintage daiktų Soho rajone, nepraeikite pro Šerloko Holmso muziejų bei išvyskite įžymybes iš arčiau Madame Tussaud‘s vaškinių figūrų muziejuje.

  Londonas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Londoną:

Šeimos atostogos: neabejotinai drįstame teigti, kad Londonas – miestas, kuriame netrūks įvairiausių pramogų visai šeimai. Vykite į Didžiosios Britanijos sostinę ir įsitikinkite tuo patys! Apžiūrėkite Londono panoramą užkilę į London Eye, vaikštinėkite miesto parkuose, kurių čia daugybė ir nuvykite į Science Museum – šis muziejus paliks didelį įspūdį mažiausiems šeimos nariams dėl savo interaktyvių parodų. Pigūs skrydžiai į Londoną – keliaukite!

Draugų kelionė: Londonas – įvairiomis kultūromis pasižymintis miestas, kuris privers kiekvieną susidaryti nuomonę apie jį! Pigių lėktuvų bilietų akcijomis pasiekti Londoną labai paprasta – nepraleiskite progos su draugais pasinaudoti jomis! Leicester Square, Covent Garden, Brick Lane ir Camden Town – vietos, kurias privalu aplankyti atvykus su draugų kompanija! Čia jūsų lauks britiškos dvasios persmelkti barai, o naktinis gyvenimas taps nepamirštamu.

Romantikams: Anglijos sostinę atras kiekvienas, todėl kelionės dviese, šiame mieste, pasiteisins su kaupu. Aplankę daugybę galerijų, muziejų ir parodų, eikite pasivaikščioti pagrindine Oxford Street, o vėlai vakare, jus stebins vaizdai vaikščiojant Temzės upės pakrante. Netoliese London Bridge stūkso paslaptinga St. Dunstan-in-the-East bažnyčia – čia vaizdas ilgam įsirėš jūsų atmintyje! Būkite įsitikinę – Londonas palies kiekvieno keliautojo širdį...

Senjorams: pigūs skrydžiai – dalykas, kurio reikia jūsų išsvajotoms atostogoms! Skirkite visą dieną apsidairymui British Museum, National Gallery ir pailsėkite šviesioje Trafalgaro aikštėje. Netoli jos - Buckingham Palace, nuolatinė Elžbietos II rezidencija Londone. Pigios kelionės į Londoną – miestą, kuris stebins, žavės ir įsikurs jūsų atmintyje dar labai ilgai!

Etiketas ir bendravimo kultūra Jungtinėje Karalystėje

Britai visiems yra žinomi dėl savo gerų manierų ir mandagumo, tad visada sveikinkitės, atsiprašykite, padėkokite ir elkitės maloniai. Neužlįskite eilėse, liftuose stovėkite dešinėje, kad kiek įmanoma mažiau trukdytumėte kitiems žmonėms, nes galite būti palaikyti nemaloniais.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Londoną

Tiesioginis skrydis PalangaLondonas jums užtruks vos dvi su puse valandos. Tiesioginis skrydis į Londoną ir į Lutono oro uostą yra patogus tiek čia gyvenantiems, tiek mėgstantiems atostogauti pajūryje. Keliaujantiems į Jungtinę Karalystę reikėtų nepamiršti išsikeisti šiek tiek smulkių pinigų, kadangi šios šalies valiuta yra svarai ir beveik visur galėsite atsiskaityti kortelėmis. Vis dėlto rekomenduojama turėti smulkių nenumatytiems atvejams. Ir, žinoma, atvykę patikrinkite, ar jūsų telefonas tikrai pasuko laiką 2 valandomis atgal, nes šalies laiko juosta kita.

Viešasis transportas Londone

Viešasis transportas šiame mieste puikiai išvystytas, tad keliausite greitai, patogiai ir be didelių rūpesčių galėsite pasiekti savo kelionės tikslą. Iš Lutono oro uosto į miesto centrą važiuoja autobusai. Londone taip pat galėsite naudotis metro, traukiniais, tramvajais ir taksi paslaugomis. Prieš pirkdami bilietus, atidžiai patikrinkite jums reikalingas zonas, nes nuo jų priklauso bilietų kainos.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai