Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai! Londonas... 100 teatrų, 160 muziejų, 22 universitetai, 5 oro uostai! Įvairių religijų bei kultūrų žmonės, kalbantys daugiau nei 300 kalbų... Skaičiai kalba patys už save – Londonas yra kosmopolitiškas, itin kontrastingas miestas, ir, žinoma, tikriausiai daugelis sutiks – sostinė, dedikuojama kultūrai bei jos puoselėjimui.

Kodėl keliauti? Rūmai, architektūriniai paminklai, stulbinantys parkai, futbolas, garsiausių pasaulyje muzikos grupių koncertai, populiarių dizainerių parduotuvės – tai viskas, kas traukia smalsiausių keliautojų minias čia, į Londoną. Gausybė pigių skrydžių bendrovių bei internetu siūlomos akcijos padeda augančiai turizmo plėtrai, o netoliese įsikūrę oro uostai leidžia akimirksniu atsidurti įvykių centre.

Kada keliauti? Kelionių sezonas Didžiojoje Britanijoje trunka visus metus, tačiau norintys pasilepinti saule ir pasimėgauti Atlanto vandenyno bangomis, keliauti turėtų vasarą. Lėktuvų skrydžių tvarkaraštis itin intensyvus, kasdien iš Lietuvos į Angliją organizuojama daugiau nei 10 skrydžių.

Ką pamatyti? Kuo daugiau – tuo geriau. Pasiruoškite, atostogos taps ypatingai įsimintinos. O štai čia pradeda pildytis Jūsų turo žemėlapis: įsiamžinkite prie Big Ben, pažvelkite į miestą iš London Eye, nueikite į Buckingham rūmus, praleiskite popietę Trafalgar aikštėje, pramogaukite Hyde parke, įsigykite vintage daiktų Soho rajone, nepraeikite pro Šerloko Holmso muziejų bei išvyskite įžymybes iš arčiau Madame Tussaud‘s vaškinių figūrų muziejuje – lankytinų vietų gausa Jus maloniai nustebins.

  Londonas

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Londoną:

Šeimos atostogos: neabejotinai drįstame teigti, kad Londonas – miestas, kuriame netrūks įvairiausių pramogų visai šeimai. Vykite į Didžiosios Britanijos sostinę ir įsitikinkite tuo patys! Apžiūrėkite Londono panoramą užkilę į London Eye, vaikštinėkite miesto parkuose, kurių čia daugybė ir nuvykite į Science Museum – šis muziejus paliks didelį įspūdį mažiausiems šeimos nariams dėl savo interaktyvių parodų. Pigūs skrydžiai į Londoną galimi visais metų laikais – tik keliaukite!

Draugų kelionė: Londonas – įvairiomis kultūromis pasižymintis miestas, kuris privers kiekvieną susidaryti nuomonę apie jį! Pigių lėktuvų bilietų akcijomis pasiekti Londoną labai paprasta – nepraleiskite progos su draugais pasinaudoti jomis! Leicester SquareCovent GardenBrick Lane ir Camden Town – vietos, kurias privalu aplankyti atvykus su draugų kompanija! Čia jūsų lauks britiškos dvasios persmelkti barai, o naktinis gyvenimas taps nepamirštamu.

Romantikams: Anglijos sostinę atras kiekvienas, todėl kelionės dviese, šiame mieste, pasiteisins su kaupu. Aplankę daugybę galerijų, muziejų ir parodų, eikite pasivaikščioti pagrindine Oxford Street, o vėlai vakare, jus stebins vaizdai vaikščiojant Temzės upės pakrante. Netoliese London Bridge stūkso paslaptinga St. Dunstan-in-the-East bažnyčia – čia vaizdas ilgam įsirėš jūsų atmintyje! Būkite įsitikinę – Londonas palies kiekvieno keliautojo širdį...

Senjorams: pigūs skrydžiai – dalykas, kurio reikia jūsų išsvajotoms atostogoms! Skirkite visą dieną apsidairymui British MuseumNational Gallery ir pailsėkite šviesioje Trafalgaro aikštėje. Netoli jos – Buckingham Palace, nuolatinė Elžbietos II rezidencija Londone. Pigios kelionės į Londoną – miestą, kuris stebins, žavės ir įsikurs jūsų atmintyje dar labai ilgai!

Etiketas ir bendravimo kultūra Jungtinėje Karalystėje

Britai visiems yra žinomi dėl savo gerų manierų ir mandagumo, tad visada sveikinkitės, atsiprašykite, padėkokite ir elkitės maloniai. Neužlįskite eilėse, liftuose stovėkite dešinėje, kad kiek įmanoma mažiau trukdytumėte kitiems žmonėms, nes galite būti palaikyti nemaloniais.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Londoną

Tiesioginis skrydis Palanga–Londonas jums užtruks vos dvi su puse valandos. Tiesioginis skrydis į Londoną ir į Lutono oro uostą yra patogus tiek čia gyvenantiems, tiek mėgstantiems atostogauti pajūryje. Keliaujantiems į Jungtinę Karalystę reikėtų nepamiršti išsikeisti šiek tiek smulkių pinigų, kadangi šios šalies valiuta yra svarai ir beveik visur galėsite atsiskaityti kortelėmis. Vis dėlto rekomenduojama turėti smulkių nenumatytiems atvejams. Ir, žinoma, atvykę patikrinkite, ar jūsų telefonas tikrai pasuko laiką 2 valandomis atgal, nes šalies laiko juosta kita.

Viešasis transportas Londone

Viešasis transportas šiame mieste puikiai išvystytas, tad keliausite greitai, patogiai ir be didelių rūpesčių galėsite pasiekti savo kelionės tikslą. Iš Lutono oro uosto į miesto centrą važiuoja autobusai. Londone taip pat galėsite naudotis metro, traukiniais, tramvajais ir taksi paslaugomis. Prieš pirkdami bilietus, atidžiai patikrinkite jums reikalingas zonas, nes nuo jų priklauso bilietų kainos.

Vilnius–Londonas

Iš Vilniaus oro uosto galite nuskristi į Luton (LTN), Stansted (STN), Gatwick (LGW), Heathrow (LHR), London City Apt (LCY) oro uostus. Kryptimi Vilnius–Londonas tiesiogiai arba su vienu arba persėdimu skrydžius vykdo tokios avialinijos kaip „Wizz Air, „Ryanair, „Air Baltic, „Scandinavian Airlines, „Norwegian Air Shuttle, „LOT Polish Airlines, „KLM Royal Dutch Airlines, „Finnair, „Lufthansa, „Turkish Airlines, „Brussels Airlines, „British Airways, „Air France. Trumpiausias Vilnius–Londonas skrydis trunka 2 valandas ir 50 minučių, ilgiausias – 27 valandas ir 15 minučių. Žinoma, patogiausiai ir greičiausiai nuskrisite pasirinkę tiesioginį skrydį, dažnai jie būna ir pigiausi. Jei vis tik skristi renkatės netiesiogiai, persėdimai vykdomi Amsterdame, Antalijoje, Barselonoje, Bilunde, Briuselyje, Dubline, Frankfurte, Helsinkyje, Kopenhagoje, Miunchene, Osle, Paryžiuje, Rygoje, Stambule, Stokholme, Taline, Varšuvoje bei Vienoje. Šiuo metu tiesioginiai skrydžiai siūlomi pigiau – nuskristi galite vos už 35 eurus! 

Kaunas–Londonas

Kryptimi Kaunas–Londonas skrydžiai vykdomi tiesiogiai arba su vienu persėdimu. Skristi galite į Luton (LTN), Stansted (STN) ir Gatwick (LGW) oro uostus. Kaunas–Londonas skrydžius vykdo „Ryanair“ bei Wizzair”avialinijos. Kaip ir iš Vilniaus, tiesioginis skrydis trunka 2 valandas ir 50 minučių. Skrisdami netiesiogiai, persėsti galėsite Bario, Burgaso, Dublino, Kopenhagos, Neapolio ar Stokholmo oro uoste. 

Kauno oro uoste teikiami patogumai ir paslaugos užtikrina komfortišką kelionę. Pagrindiniai patogumai:

  • Keleivių terminalas. Moderniame ir patogiame keleivių terminale yra skrydžių informacijos lentos, registracijos automatai, oro uosto informacijos centrai ir ne tik.
  • Maistas ir gėrimai. Restoranai, kavinės ir barai siūlo skirtingus patiekalus ir gėrimus.
  • Parduotuvės. Oro uoste yra įvairių parduotuvių, kuriose galima įsigyti suvenyrus, knygas, maisto produktus, kosmetiką ir kitas prekes.
  • Nemokamas belaidis internetas. Keleivių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas.
  • Bankomatai ir keityklos. Oro uoste yra keletas bankomatų, kuriuose galima išsigryninti pinigus, ir keityklų, keičiančių valiutas.
  • Automobilių nuoma. Keliautojams siūloma paslauga, leidžianti išsinuomoti automobilį tiesiogiai iš oro uosto, kai tik atvykstate.
  • Vaikų erdvė. Oro uoste yra erdvės, skirtos vaikams ir šeimoms – čia galima laisvai žaisti ir smagiai praleisti laiką laukimo metu.
  • Specialios paslaugos neįgaliesiems. Oro uoste yra teikiama pagalba neįgaliesiems keleiviams – paskiriamas asmuo, kuris padeda praeiti patikras ir pasiekti lėktuvą.

Palanga–Londonas

Skrydžiai iš Palangos oro uosto vykdomi taip pat, kaip ir iš Vilniaus – į visus Londono oro uostus. Palanga–Londonas kryptimi galima nuskristi tiesiogiai, su vienu arba dviem persėdimais. Lėktuvo bilietų kainos yra labai įvairios, prasideda nuo 62 eurų. Svarstote, kokie Lietuva–Londonas tiesioginiai skrydžiai trunka trumpiausiai? Skrisdami su „Ryanair“ avialinijomis iš Palangos į Stansted oro uostą užtruksite vos 2 valandas ir 30 minučių!

Orai Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės klimatas yra pakankamai įvairus ir labai priklauso nuo regiono bei geografinės padėties. Pagal Bendrinės klimato klasifikacijos sistemą (Köppen klasifikacija), didžiojoje šalies dalyje vyrauja atlantinis klimatas, tačiau kai kurie regionai gali turėti ir kitokius klimato tipus.

Atlantinis klimatas paprastai pasižymi šiltais orais vasarą ir šaltais žiemą. Vidutinė metinė temperatūra svyruoja nuo 5°C iki 15°C, priklausomai nuo regiono. Pakrantės regionuose, kurie yra veikiami Atlanto vandenyno, vyrauja šiltesni orai.

Jungtinėje Karalystėje lietus yra dažnas yra reiškinys, lietingiausi sezonai – ruduo ir žiema. Kai kuriose vietose žiemą gali iškristi sniego, ypač šiaurėje ir kalnuotose vietovėse. Taip pat jaučiama didelė drėgmė, ypač pakrantėse, tokiose vietose dažnai vyrauja rūkas. Saulėtų dienų daugiausiai pasitaiko pavasarį ir vasarą.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai