Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Chaniją

Pigūs skrydžiai į Chaniją

Pigūs skrydžiai į Chaniją – žavingąją Venecijos antrininkę. Taip sakome todėl, jog Kretos saloje esantis miestas anksčiau buvo valdomas venecijiečių. Čia rasite tikrai daug panašumų: siauros vingiuotos gatvelės, spalvoti, jaukūs namukai, uostas-krantinė, autentiški restoranėliai bei ore tvyrantis apelsinų kvapas.

Kodėl keliauti? Chanija Jus nustebins savo charakteringu portretu: tradicinis, Kretos gėrybių turgus, žavingos rankų darbo suvenyrų parduotuvės, puikūs smėlio paplūdimiai, vienuolynai, bažnyčios, archeologijos, jūrų muziejus bei vienas įspūdingiausių Europos reiškinių – Samarijos tarpeklis. Šios išties išskirtinės detalės verčia nors kartą aplankyti Chaniją. Pigių skrydžių bendrovės, jų siūlomos žemos kainos bei bilietų akcijos internetu – dažnas reiškinys. Būtent todėl turistai mieste – dažnas svečias.

Kada keliauti? Karščio fanatikų dėmesiui! Šiltasis sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalį. Tokiu metu oro temperatūra svyruoja nuo 23°C iki 32°C.

Ką pamatyti? Svarbiausias žingsnis tikslingam turui – žemėlapis Jūsų kuprinėje. O mes, skrendu.lt komanda, ir vėl lepiname - štai mažytis maršrutas: išnaršykite visą senamiestį, parvežkite namiškiams lauktuvių iš Agora turgaus, pavaikštinėkite senojo uosto pakrantėje, aplankykite Akrotiri pusiasalį, pasimėgaukite saulės voniomis Elafonisi arba Balos paplūdimyje ir nepamirškite Samaria Gorge tarpeklio.

 Chanija

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Chaniją:

Šeimos atostogos: poilsis ir išvykos su šeima į nuostabų Kretos salos miestą - Chaniją. Čia netrūks vietų, kuriose pailsėję galėsite leistis į tikrus nuotykius po Venecijos stiliumi pulsuojantį miestą. Elafonisi paplūdimyje mėgausitės karštomis saulės voniomis ir vaizdais - čia smėlis rožinis! Limnoupolis Water Park lauks jūsų siūlydamas smagias vandens pramogas ir atpalaiduojantį laiką visai šeimai. Keliaujam pailsėti!

Draugų kelionė: atostogos su draugais Chanijoje - skamba neblogai, taip? Lekiam į Kretą pailsėti nuo kasdienybės ir rūpesčių smagiai praleidžiant laiką su draugais! Šis miestas stulbins savo poilsio vietomis, įspūdingais kultūriniais objektais ir akį maloninančiais gamtos vaizdais. Sintrivani aikštėje atrasite jaukių pasisedėjimo vietų, kuriose galėsite atsigaivinti šaltais gėrimais. Vaikštinėdami Chanijos gatvelėmis nepamirškite dairytis - Venecijos laikų architektūra privers įsijausti į jūsų pelnytą poilsio laiką!

Romantikams: kelionės dviese verčia pajausti neišpasakojamą meilę gyvenimui. Nuvykite į Chaniją atsipalaiduoti ir pasimėgauti atostogomis - tai pigių skrydžių bendrovių siūloma kryptis, kuri nenuvils nė vieno poilsinių kelionių mėgėjo. Pasigrožėkite kraštovaizdžiu nuo miesto centro simboliu tapusio švyturio - šių vaizdų nepamiršite ilgą laiką. Pigūs skrydžiai - galimybė pailsėti ir pasidžiaugti gyvenimu išsvajotoje Kretoje!

Senjorams: aplankykite Graikijai priklausantį, Kretos saloje esantį miestą - Chaniją! Trimartyri bažnyčia - miesto istorinė pažiba, kuri sužavės kiekvieną atvykusį. Įsiamžinkite Athinagora aikštėje ir atsikvėpkite netoliese esančioje kavinukėje, o vėliau lankykitės miesto muziejuose, kurių pasirinkimas stebina! Pamatykite karo muziejuje esančią karinės įrangos, ginklų ir uniformų kolekciją, o Chanijos folkloro muziejuje susipažinkite su Kretos istorija.

Etiketas ir bendravimo kultūra Graikijoje

Nusprendusiems atostogauti Kretoje reikėtų laikytis kelių paprastų taisyklių, kurios palengvins atostogas. Lankydamiesi įvairiose bažnyčiose dėvėkite drabužius ilgomis rankovėmis, kiek įmanoma labiau uždengdami savo odą. Dauguma vietų to reikalauja ir netinkamai apsirengę būsite neįleisti. Taip pat nefotografuokite pagrindinio altoriaus ir nenaudokite blyksčių.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kretą

Kreta yra didžiausia ir populiariausia sala Graikijoje. Todėl tiesioginiai skrydžiai į Kretą yra vykdomi iš Vilniaus bei didžiųjų aplinkinių oro uostų. Puiki žinia ta, kad tiesioginis skrydis į Kretą jums truks vos 3 valandas. O kai atostogos bus į pabaigą, siūloma parduotuvėse pasidairyti šių dalykų, kurie puikiai tinka lauktuvėms artimiesiems: žolelių arbatos iš kalnų, kuri, sakoma, turinti sveikatinimo savybių, žinoma, alyvuogių aliejaus ir įvairiausių prieskonių, kurie čia pat augina.

Viešasis transportas Kretoje

Kretoje keliauti galima autobusais ir taksi. Kainos yra nustatytos vyriausybės ir neviršijančios įprastų viešojo transporto kainų Europoje. Viešasis transportas yra puikiai išvystytas ir keliauti autobusais saloje yra patogus ir greitas susisiekimo būdas.

Kiti Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai