Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Chanija

Chanija – Kretos perlas

Chanija – miestas Kretoje. Jis tituluojamas vienu iš gražiausių Kretos salos miestų. Savo aura ir architektūra primena Veneciją. Galbūt toks įspūdis susidaro dėl to, kad XII–XVII a. miestą valdė venecijiečiai. Chanijos miestas yra vakarinėje salos dalyje. Čia kraštovaizdis pasižymi kalnuotomis vietovėmis, o jas skalauja jūra. >>>

Chanija – Kretos perlas

Chanija – miestas Kretoje. Jis tituluojamas vienu iš gražiausių Kretos salos miestų. Savo aura ir architektūra primena Veneciją. Galbūt toks įspūdis susidaro dėl to, kad XII–XVII a. miestą valdė venecijiečiai. Chanijos miestas yra vakarinėje salos dalyje. Čia kraštovaizdis pasižymi kalnuotomis vietovėmis, o jas skalauja jūra.

Lankytinos vietos Chanijoje

Chanijos miestas yra antras pagal dydį saloje. Atvykę čia, būsite apsupti ramia ir harmoninga aura. Nepraleiskite progos pasivaikščioti po miesto senąją ir naująją dalis. Mes siūlome būtinai užsukti čia:

  1. Aplankykite senąjį Chanijos uostą. Jame daug istorinių paminklų, parduotuvių, įvairiausių atrakcijų turistams. Uostas buvo įkurtas jau XIV a. Tai buvo svarbiausias susisiekimo centras.
  2. Senoji miesto siena – gynybinė siena pastatyta XVI a. Daug kartų perstatyta, tačiau iki šių dienų išliko senoji sienos dalis. Neužmirškite užlipti į bokštelį, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.
  3. Tipografijos muziejus – užsukite susipažinti su nepaprastai įdomia meno šaka. Pamatysite seniausias spausdinimo mašinėles ir dar daug eksponatų, susijusių su tipografija.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Tradiciniai Chanijos patiekalai

Tradicinė Kretos salos virtuvė ilgą laiką formavosi ir dabar ji pradžiugina ne vieną atvykėlį. Maistas visada patiekiamas šviežias ir itin gardus. Siūlome paragauti kelių tradicinių patiekalų:

  1. Dakos – tradicinis užkandis. Jį sudaro miežių paplotėlis, smulkintas pomidoras ir graikiškas sūris. Pagardinamas šviežiomis žolelėmis.
  2. Sarikopitakia (sūrio pyragas) – tešlos pyragaičiai, įdaryti ožkos sūriu ir pagardinti šlakeliu medaus.
  3. Desertui džiovinti vaisiai su riešutais, sumaišyti su graikišku jogurtu bei medumi. Skanaus!

Nedidelės kainos Chanijoje

Šiame rojaus kampelyje kainos nėra didelės. Papietauti kavinės kvies už 7 eurus. Rytinės kavos puodelis kainuos apie 2,5 Eur. Nakvynės vienai nakčiai kaina 30 eurų. Pigūs ne tik skrydžiai, bet ir pragyvenimas!

Vilnius – draugiškas visiems

Vilniaus miestas pasižymi dinamiška aura. Mažas, tačiau multikultūrinis miestas, kuriame gyvena labai draugiški bei kūrybingi žmonės. Vilniuje rasite daug šedevrų, sukurtų skirtingais architektūros laikotarpiais, ir, žinoma, žaliąsias zonas. Šioje vietoje kiekvienas atras savo kampelį. >>>