Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Nicą

Pigūs skrydžiai į Nicą

Skrydžiai į Nicą – miestą, įsikūrusį tarp Marselio ir Genujos ant Viduržemio jūros kranto. Nicos pakrante besidriekiantis keliolikos kilometrų bulvaras kviečia į smagius pasivaikščiojimus, kurių metu išvysite vešlių palmių giraites, kurios kartu su eukaliptais, apelsinmedžiais, agavomis suteikia miestui laisvą, dvelkiančią šiluma ir atsipalaidavimu pietietišką atmosferą. Bevaikštant jus iš vienos pusės lydės nuostabūs paplūdimiai, o iš kitos – įmantriausi viešbučiai. Skrydžiai į Nicą suteiks progą apsilankyti M. Šagalo muziejuje, kurios ekspoziciją sudaro 17 „Biblijos misijos“ paveikslų,  Massena dailės galeriją ir istorijos muziejų, kuriame galėsite išvysti puikią tapybos darbų, baldų, dekoracijų, ginklų bei kitokių meno darbų kolekciją, kurioje galime aptikti puikią Nicos istoriją. Pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai siūlo jums aplankyti prašmatnųjį miestą už itin gerą kainą, juk čia galėsite ne tik susipažinti su vienu labiausiai Prancūzijos pamėgtu kurortu bet ir pasilepinti kaitria saule paplūdimiuose, sušokti ne vieną šokį geriausią muziką grojančiuose klubuose ar pasiklausyti gyvo atlikimo muzikos baruose. Lėktuvo bilietas atneš jus į miestą, kuriame galėsite paskanauti gardžiausių kulinarinių šedevrų, mėgautis supamais vaizdais, pasivaikščioti spalvingomis senamiesčio gatvelėmis, užsukus į turgų įsigyti suvenyrų jūsų draugams už itin gerą kainą. Pasirinkus mūsų aviakompanijos siūlomas paslaugas tikėtina, kad jūs galėsite pigiausiai nuskristi į nuostabias atostogas žadantį miestą.

Reikalingi dokumentai Prancūzijoje

Prancūzija, kaip Europos Sąjungos šalis, keliaujantiems pateikia minimalius reikalavimus: su savimi turėti asmens tapatybės kortelę. Tiesioginis skrydis į Nicą užtruks vos 3 valandas. Tik nusiteikite prieš išskrendant patikroje praleisti šiek tiek laiko. Ši šalis atsakingai žiūri į keliaujančiųjų saugumą.

Ko paragauti Nicoje?

Žinoma, per savo atostogas neapsieisite be šviežių prancūziškųjų batonų ir kruasanų. Vietinėse krautuvėse galėsite juos gauti ką tik ištrauktus iš krosnies. Švelnaus skonio ir burnoje tirpstantys kepiniai yra viena iš priežasčių, dėl kurių prancūzai gali didžiuotis savo šalimi. Žinoma, paskanaukite šviežių jūrų gėrybių, kurių pasirinkimas šiame Viduržemio jūros skalaujamame mieste itin didelis. Ir, žinoma, nors ir esate Prancūzijoje, paragaukite pagal itališkus receptus kepamų picų. Jos šiame mieste labai populiarios, o ir kainos tikrai nustebins.

Populiarūs viešbučiai Nicoje

Neapsisprendžiate, kur apsistoti viešint šiame mieste? Štai keletas pasiūlymų norintiems gyventi kaip tikriems Prancūzams! VILLA RIVOLI padės jums apsistoti pačiame miesto senamiestyje. Gražūs miegamieji su prancūziško stiliaus balkonėliais ir pusryčiais, kurie yra patiekiami terasoje, privers jus įsilieti į tikrąjį šio miesto ritmą. Norintiems prabangos ir ramybės reikėtų apsvarstyti galimybę savo atostogas praleisti HOTEL LA PEROUSE. Šis viešbutis vertiną ramybę. Jis yra atokiau nuo miesto centro, tačiau galėsite mėgautis miesto panorama pro viešbučio langus. Žinoma, karštą dieną galėsite leisti laiką prie viešbučio baseino.

Etiketas ir bendravimo kultūra Prancūzijoje

Prancūzai labai vertina savo kalbą. Jei ir nemokate prancūziškai, norėdami parodyti gerą taktą išmokite pasisveikinti bonjour ir atsisveikinti au revoir arba merci. Taip tikrai sulauksite malonaus ir šilto bendravimo.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Nicą

Tiesioginiai skrydžiai į Nicą vyksta vos ne kasdien iš pagrindinių Lietuvos oro uostų. Oro linijų bendrovės jus nustebins: pigūs skrydžiai į Nicą visais metų laikais. Taigi griebkite pasą, lėktuvo bilietus ir būtinai palikite bagaže vietos lauktuvėms! Nica jums pasiūlys įvairiausios Provanso kvapų produkcijos: nuo namų kvapų, prieskonių, vonios reikmenų iki kvepalų. Visur pasklis svaiginantys gėlių aromatai. Artimieji bei draugai tokias lauktuves tikrai panaudos ir įvertins tinkamai.

Viešasis transportas Nicoje

Nicoje galite naudotis tramvajais ir autobusais. Bilietų kainos siekia vos 1,50 Eur. Tai yra labai patogus ir greitas būdas keliauti mieste, jei esate pavargę ir nenorite eiti pėsčiomis. Jei norite nuvykti į aplinkinius miestus, pavyzdžiui, Kanus, arba jeigu norite nuvykti į Monaką, keliaukite traukiniais. Keliauti traukiniais pigu ir greita, nes kelionės į šias vietas netruks net valandos. Patartina nesinuomoti automobilių, kadangi šiame mieste yra didelių problemų su stovėjimo aikštelėmis arba tiesiog galite rasite nuomojamą automobilį apgadintą.

Kiti Prancūzijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai