Skrydžiai į Stokholmą

Pigūs skrydžiai į Stokholmą

 

Pigūs skrydžiai į Stokholmą – ant keturiolikos salų įkurtą sostinę. Nustebsite, mieste puikuojasi daugiau nei 50 tiltų, kurie jungia visą Stokholmo teritoriją. Išties neįprasta sostinė taip pat svarbi dėl jūrų uosto, šalies ekonomikos bei dedikuojama kaip Skandinavijos kultūros centras.

Kodėl keliauti? Aukščiausio lygio muziejai, stulbinanti gamta bei galybė pramogų – vietinių pasididžiavimas. Su didinga Švedijos istorija susipažinsite apsilankę Skansen, pirmajame pasaulio muziejuje po atviru dangumi, o naktinį gyvenimą prisijaukinti padės gatvėse skambanti muzika bei savaitgaliais verdantys šokių ritmai.

Kada keliauti? Mėgstantiems šilumą kelionė prasideda gegužę ir baigiasi rugsėjo viduryje, tačiau verta įspėti, jog šiuo periodu kainos mieste ne pačios žemiausios. Norintys sutaupyti, Stokholme lankosi žiemą. Pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos bei bilietai internetu puikiai talkina mėgstantiems keliauti ekonomiškai.

Ką pamatyti? Įsimintinos viešnagės dvasią sustiprins puikus turo žemėlapis. Jį rasite vos atskridę – oro uoste. Lankytinos vietos išties vertos savo vardo. O Jūsų ekskursija prasideda čia: aplankykite Stokholmo simbolį – rotušę Stadshuset, stabtelkite seniausiame miesto parke – Kungsträdgården, nufotografuokite Astrid Lingren herojės Pepės ilgakojinės namelį, nepamirškite Gamla Stan – viduramžių miesto centro su vingiuotomis gatvelėmis, antikvariatais, galerijomis bei katedra.

 Stokholmas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Stokholmą:

Šeimos atostogos: mėgaukitės šeimos draugija užsienyje pasinaudoję pigių skrydžių akcijomis ir nuolaidomis. Keliaukite į Stokholmą – 14 salų apimantį Švedijos miestą, kuriame nuotykių netrūks! Djurgardeno saloje esantis Vasamuseet nustebins ne tik mažuosius šeimos narius, bet ir suaugusius. Pagrindinis šio muziejaus akcentas – karo laivas Vaza, kurio griūtį lėmė įdomi istorija. Nuvykite ir išgirskite! Pigių skrydžių bendrovės siūlo galimybę kartu pasidžiaugti Stokholmo žavumu!

Draugų kelionė: atostogauti su draugais – tikras malonumas! Keliaukite į Švedijos sostinę ir aplankykite daugybę lankytinų vietų. Nationalmuseum sukaupta didžiulė paveikslų, skulptūrų ir taikomojo meno kolekcija sužavės ir suteiks naujų žinių, o supantys miesto didžiąją aikštę pastatai privers nutolti nuo realybės. Pigūs skrydžiai norintiems smagiai praleisti laiką nuotaikingame Stokholme!

Romantikams: apžiūrėkite miesto panoramą nuo Stadshuset, paplaukiokite po Stokholmo archipelagą – vasaros metu tai labai mėgstamas užsiėmimas, kuris stebins savo gamtos vaizdais ir atpalaiduojančiu vėjeliu. Pasivaikščiojimai Monteliusvägen taku sukurs jaukų ir romantišką vakarą.

Senjorams: nepamirškite paragauti švediškos kavos, kuriai atsispirti neteks nė vienam tikros kavos mylėtojui! Įsiamžinkite prie Didžiosios Bažnyčios ir apsilankykite Kungsträdgården – vaizdai pavirs sielos terapija. Klaidžiokite mieste esančiomis gatvelėmis ir skirkite laiko sau Švedijos sostinėje – Stokholme!

Komentarai