Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Geteborgą

Pigūs skrydžiai į Geteborgą

Susipažinkime iš arčiau su Geteborgu

Pigūs skrydžiai į Geteborgą įkvepia kelionėms. Antrajame pagal dydį Švedijos mieste atrasite daug interaktyvių veiklų. Čia veikia didžiausias Švedijoje Liseberg atrakcionų parkas, yra žymusis Volvo muziejus. Kultūrinės vertybės, renginiai ir miesto grožis laukia Geteborge.

Kur pavalgyti Geteborge?

Paragaukite gatvės maisto virtuvės. Mieste išgarsėjusiame Strömmingsluckan maisto furgone klientai ypač mėgsta užsisakyti keptos silkės su bulvių koše ir spanguolėmis!

 • Bhoga – kūrybiška Skandinavijos virtuvė, apdovanota viena Michelin žvaigžde.
 • Po Liseberg atrakcionų parko pramogų galite užsukti į uostamiesčio restoraną Hamnkrogen Liseberg. Pasiruoškite jūros gėrybių ragavimo maratonui.
 • Upper House kviečia mėgautis klasišku maistu ir grožėtis įspūdinga miesto panorama iš didžiausio viešbučio šiaurės šalyse viršūnės.
 • Piniginei draugiška Cafe Husaren kavinė kviečia kavos ir švediškų desertų.
 • Barrique yra lankytojų ypač vertinamas plataus asortimento restoranas, kuriame galite užsisakyti europietiškos, skandinaviškos virtuvės. Yra ir vegetariškų patiekalų. 
 • Brogyllen – puiki pusryčių vieta mieste, garsėjanti gardžiais kepiniais ir desertais.

Lankytinos vietos Geteborge

Jei planuojate trumpą savaitgalio pabėgimą, turėkite omenyje, kad tiesioginiai skrydžiai į Geteborgą trunka apie 1 val. ir 40 min.

 • Viešint Geteborge būtų gaila neapsilankyti didžiausiame atrakcionų parke Skandinavijoje. Čia jūsų laukia galvą apsukantys atrakcionai, adrenalino įvarančios karuselės ir koncertai.
 • Geteborgo dailės muziejuje sukaupta turtinga šiaurės šalių dailės paroda, siekianti XV a.
 • Universeum mokslo centre galima pasivaikščioti atogrąžų miškais, išvysti egzotiškų gyvūnų, susipažinti su tropine augmenija.
 • Geteborge prasidėjo Volvo automobilių markės istorija. Su ja susipažinti iš arčiau galite Volvo muziejuje.
 • Grožėkitės Švedijos gamta. Leiskitės į kelionę kruizu ar keltu į Geteborgo archipelagą. Kelionės metu aplankysite daug skirtingų salų, kaimelių, paplūdimių.
 • Gamtoje pietauti smagiau, tad surenkite iškylą didžiausiame botanikos sode šiaurės Europoje.

Reikalingi dokumentai Geteborge

Kadangi Švedija yra Šengeno erdvei priklausanti šalis, į Geteborgą keliaujantiems ES piliečiams užtenka su savimi pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Populiarūs viešbučiai Geteborge 

 • Norintiems pasimėgauti prabanga ir aukščiausio lygio aptarnavimu rekomenduojame pasirinkti Upper House − didžiausio viešbučio šiaurės šalyse paslaugomis. Erdvūs apartamentai, dovanojantys nuostabias miesto panoramas, puikūs baseinai. Nakvynė jame kainuos 267 Eur.
 • Penkių žvaigždučių aptarnavimą gali pasiūlyti Elite Plaza Gothenburg, kuriame nakvynė kainuos nuo 110 iki 259 Eur.
 • Slottsskogens Hostel gali pasiūlyti pigesnį nakvynės variantą. Nakvynė itin jaukiame ir tvarkingame kambaryje kainuos 44 Eur.
 • Jaukus, šviesus Le Mat B&B Goteborg City viešbutis siūlo nakvynę už 50 Eur. 

Etiketas ir bendravimo kultūra Geteborge

Keliaujant į Švediją pravartu žinoti saunos taisykles. Nuogumas saunoje laikomas normaliu dalyku, prieš einant į sauną ar iš jos išėjus būtina palįsti po dušu, einant vidun pasiimti rankšluostį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Geteborgą

Keliauti dar smagiau kai lėktuvų bilietai į Geteborgą tokie pigūs. Suplanuokite savo sekančią savaitgalio kelionę jau dabar!

Oro uostai: Geteborgo (GOT).

Laikas: čia galioja GMT+2 laiko zona, todėl laikrodį reikės atsukti 1 valanda atgal.

Švedijos valiuta: Švedijos krona (SEK)

Gyventojų skaičius: apie 572,779 tūkst.

Plotas: 447,76 km2.

Įkūrimo data: Geteborgą 1621 m. įkūrė karalius Gustavas II Adolfas.

Viešasis transportas Geteborge

Įsigiję vienos ar trijų dienų kelionės bilietą galėsite nemokamai keliauti autobusais, tramvajais ir laivais. Vienos dienos bilietas kainuos 95 SEK (apie 9 Eur), trijų dienų bilieto kaina − 190 SEK (apie 18 Eur). Vienkartinis kelionės bilietas kainuos nuo 27 SEK (apie 2,5 Eur).

Festivaliai ir šventės Geteborge

Geteborgas garsėja kasmetiniu Geteborgo filmų festivaliu, kuris mieste vyksta sausio mėnesį nuo pat 1979-ųjų. Tai vienas pagrindinių Skandinavijos kino festivalių, kuriame apsilanko daugiau kaip  155 tūkst. žiūrovų. Vasarą Geteborge vyksta keletas garsių muzikos festivalių, tokių kaip Way Out West ir Metaltown. Way Out festivalyje koncertuoja garsios roko, elektroninės muzikos ir hiphopo grupės. Metaltown groja sunkiojo metalo muzika. Planuokite savo kelionę iš anksto ir ji bus pigesnė!

Kiti Švedijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai