Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Varšuvą

Pigūs skrydžiai į Varšuvą

Pigūs skrydžiai į Varšuvą – Lenkijos sostinę. Planuodami savo atostogas ir kelionę norime nuvykti kuo toliau, pamatyti tolimesnius kraštus, bet neretai pritrūkstame laiko. Nepamirškim – kaimyninės šalys puiki išeitis išvykti, pailsėti ir praplėsti savo žinias. Pigios kelionės į Varšuvą taps įsimintinos ir nuostabios, jei tik atrasite norą pažinti šį miestą iš naujo... Pigūs lėktuvų bilietai į Varšuvą – tai galimybė greitai patirti nepamirštamų nuotykių.

Kodėl keliauti? Šis miestas stebina savo savitu grožiu. Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus - paklaidžioti jo jaukiomis gatvelėmis privalu! Čia pat atsidursite miesto turgaus aikštėje, kurioje jus pasitiks šurmuliuojančio miesto pusė, kavinukės ir įspūdinga architektūra. Pamirškite skubantį laiką ir klajokite – šis miestas laukia jūsų! Lėktuvų bilietai į Varšuvą – tai kelias jūsų netolimoms, bet įsimintinoms atostogoms.

Kada keliauti? Orai Varšuvoje pasižymi karštomis vasaromis ir šaltomis žiemomis. Geriausias laikas aplankyti Varšuvą – gegužės mėnuo arba ankstyvas ruduo, mat tuo metu nevargins galimos kaitros. Stebėkite prikaustantį gamtos grožį žiemos metu, ypatingai šventiniu laikotarpiu – Kalėdos, tradicijos ir baltutėlis sniegas jums sukurs sentimentalias atostogas.

Ką pamatyti? Varšuvos lankytinos vietos ir objektai stebina savo gausumu. Būtinai aplankykite senamiestį ir įstabaus grožio parką - Ogrod Saski. Netoliese atrasite ginkluotų karių saugomą nežinomo kareivio kapą – pajusite užtarnautos pagarbos svarbą žmonėms, žuvusiems už savo tautos laisvę. Plac Zamkowy – Varšuvos širdimi vadinama aikštė, kurioje atrasite visko – nuo linksmųjų gatvės artistų iki jaukių lauko kavinukių. Aplankykite vieną didžiausių Europoje Lenkijos žydų istorijos muziejų – jame pasijausite grįžę į praeitį. Pigūs lėktuvų bilietai, akcijos ir nuolaidos – tik panorėkite ir nukels jus į stebinančią Varšuvą!

Reikalingi dokumentai Lenkijoje

Lenkija yra viena iš Europos Sąjungos šalių, tad keliaujantiems į Varšuvą reikės turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir, žinoma, lėktuvo bilietus. Tiesioginiai skrydžiai į Varšuvą pigūs ir greiti, jūsų skrydis netruks net valandos.

Ko paragauti Varšuvoje?

Nors skrydis ir trumpas, tikriausiai greitai išalksite. Rekomenduojame užsukti pietų į šiuos restoranus, kurie nustebins savo maisto kokybe, geru aptarnavimu bei puikiomis kainomis. Manekin tai restoranas, esantis miesto centre. Jis jums pasiūlys puikios tradicinės grybų arba rūgštynių sriubos duonoje, keliasdešimt rūšių įvairiausių blynelių ir nepriekaištingą aptarnavimą. Rekomenduotina maistą dalintis, kadangi porcijos tikrai didelės ir sočios. O norintiems tikrų lenkiškų koldūnų reikėtų aplankyti restoraną Zapiecek, esantį senamiestyje. Rankų darbo naminiai koldūnai su įvairiais įdarais, autentiška aplinka ir labai malonus aptarnavimas nepaliks abejingų.

Populiarūs viešbučiai Varšuvoje

Tikriausiai vienas iš populiariausių ir labiausiai turistų pamėgtų viešbučių Varšuvoje InterContinental Warszawa. Dėl savo nuostabių SPA procedūrų su baseinu pačiame viešbučio viršuje, iš kurio atsiveria viso miesto panorama, gero restorano ir erdvių, moderniai įrengtų kambarių. Puiki vieta pačiame centre, todėl lengvai galėsite pėsčiomis pasiekti lankytinas vietas. Šio viešbučio kainos dviem asmenims nakčiai prasideda vos nuo 100 eurų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Lenkijoje

Daug Lenkijos gyventojų yra labai religingi žmonės, tad, jei norite išvengti nemalonių situacijų, elkitės labai mandagiai bažnyčiose ir vienuolynuose. Parodykite pagarbą, stenkitės nesikalbėti. Visada vilkėkite kiek įmanoma santūresnę aprangą, denkite nuogas kojas ir pečius. Nefotografuokite su blykstėmis ir palikite smulkią auką bažnyčiai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Varšuvą

Rekomenduojama nepamiršti išsikeisti šiek tiek zlotų. Parduotuvėse bei kavinėse ir restoranuose tikrai nekils problemų atsiskaitant kortelėmis, tačiau jei užsuksite į turgų ar norėsite nusipirkti suvenyrų mugėje, gali kilti nesklandumų. Norintiems parvežti lauktuvių artimiesiems mugės yra puiki vieta. Jose rasite įvairiausių saldumynų tokių kaip Lenkijoje pamėgtų saldainių su slyvomis ar įvairių gintaro ir vilnos dirbinių.

Viešasis transportas Varšuvoje

Varšuvoje, kaip tikrame didmiestyje, viešasis transportas yra puikiai išvystytas. Keliauti galėsite traukiniais, autobusais ir tramvajais. O kelionė iš oro uosto jums truks vos dvidešimt minučių. Specialiai naktimis kursuoja autobusai iš miesto centro į oro uostą kas pusvalandį. Kainos palyginti žemos, vienas viešojo transporto bilietas jums kainuos apie 1 eurą.

Komentarai