Skrydžiai į Varšuvą

Pigūs skrydžiai į Varšuvą

Pigūs skrydžiai į Varšuvą – Lenkijos sostinę. Planuodami savo atostogas ir kelionę norime nuvykti kuo toliau, pamatyti tolimesnius kraštus, bet neretai pritrūkstame laiko. Nepamirškim – kaimyninės šalys puiki išeitis išvykti, pailsėti ir praplėsti savo žinias. Pigios kelionės į Varšuvą taps įsimintinos ir nuostabios, jei tik atrasite norą pažinti šį miestą iš naujo... Pigūs lėktuvų bilietai į Varšuvą – tai galimybė greitai patirti nepamirštamų nuotykių.

Kodėl keliauti? Šis miestas stebina savo savitu grožiu. Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus - paklaidžioti jo jaukiomis gatvelėmis privalu! Čia pat atsidursite miesto turgaus aikštėje, kurioje jus pasitiks šurmuliuojančio miesto pusė, kavinukės ir įspūdinga architektūra. Pamirškite skubantį laiką ir klajokite – šis miestas laukia jūsų! Lėktuvų bilietai į Varšuvą – tai kelias jūsų netolimoms, bet įsimintinoms atostogoms.

Kada keliauti? Orai Varšuvoje pasižymi karštomis vasaromis ir šaltomis žiemomis. Geriausias laikas aplankyti Varšuvą – gegužės mėnuo arba ankstyvas ruduo, mat tuo metu nevargins galimos kaitros. Stebėkite prikaustantį gamtos grožį žiemos metu, ypatingai šventiniu laikotarpiu – Kalėdos, tradicijos ir baltutėlis sniegas jums sukurs sentimentalias atostogas.

Ką pamatyti? Varšuvos lankytinos vietos ir objektai stebina savo gausumu. Būtinai aplankykite senamiestį ir įstabaus grožio parką - Ogrod Saski. Netoliese atrasite ginkluotų karių saugomą nežinomo kareivio kapą – pajusite užtarnautos pagarbos svarbą žmonėms, žuvusiems už savo tautos laisvę. Plac Zamkowy – Varšuvos širdimi vadinama aikštė, kurioje atrasite visko – nuo linksmųjų gatvės artistų iki jaukių lauko kavinukių. Aplankykite vieną didžiausių Europoje Lenkijos žydų istorijos muziejų – jame pasijausite grįžę į praeitį. Pigūs lėktuvų bilietai, akcijos ir nuolaidos – tik panorėkite ir nukels jus į stebinančią Varšuvą!

Komentarai