Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Lenkiją

Kelionės į Lenkiją išsiskiria savo įspūdinga istorija, nepakartojamu kultūriniu paveldu bei išskirtinio grožio gamtos šedevrais. Šalyje stūkso daugybė bažnyčių, rūmų , valstybinių pastatų, kurie yra vieni iš gražiausių visoje Europoje. Viešėdami Lenkijoje būtinai aplankykite bent kelias pilis, kurios suteikė ypatingos reikšmės Lenkijai. Neaplenkite Bitovo pilies, kuri stovi miškų ir ežerų apsuptyje, atlikdavusios gynybinę funkciją ir būdavusios keliaujančių kryžiuočių prieglobstis, o taip pat Malborko – didžiausios Europoje gotikinės viduramžių pilies, kurią supa tvirta gynybinė siena išpuošta daugybe bokštelių. Pilies viduje galėsite apžiūrėti menes, koplyčią, gyvenamuosius kambarius bei kitas patalpas. Kelionės į Lenkiją aviabilietas puikiai tiks tiems, kurie yra išvargę nuo tolimų kelionių, tačiau nori pamatyti kai ką, kas sužavėtų ir įprasmintų jų atostogas. Ne vieną šimtmetį formavosi Lenkijos tradicijos, stilius, būdo bruožai, jų nacionalinė kultūra įtakota lotynų bei Bizantijos imperijos, daugelio Europos šalių, kurios skirtingais laikotarpiais buvo okupavusios Lenkijos žemes. Čia susipina daugelio Europos gyventojų kultūros, tad kiekvienas poilsiautojas išvys kai ką savo ir labai artimo, o taip pat naujo ir pakerinčio. Degančios kelionės pasiūlymai atostogas užtikrina ištisus metus, už, matyt, pigiausią bilietą jūs galėsite susipažinti su Lenkijos kultūra, kvepiančia sakralumu, architektūra, kurioje itin gausu didingų bažnyčių bei muziejų, bei muzika, kurios įkvepėjas ne kas kitas, o Šopenas.

Reikalingi dokumentai Lenkijoje

Nustebsite, tiesioginiai skrydžiai į Lenkiją jums neužtruks net valandos. Nereikia rūpintis dėl paso galiojimo laiko, vizos ir kitų dalykų, apsunkinančių keliones. Lenkija priklauso Europos Sąjungai. Todėl pasitikrinkite, ar turite su savimi asmens tapatybės kortelę ir lėktuvo bilietus, nes pigūs skrydžiai į Lenkiją jau tapo kasdienybė.

Ko paragauti Lenkijoje?

Atostogaudami Lenkijoje negalite neparagauti kelių tradicinių šios šalies patiekalų. Sąrašą reikėtų pradėti nuo visų mėgstamų pierogi ruskie koldūnų. Tradicinis receptas yra su kreminio sūrio bulvių įdaru. Tai yra vienas iš mėgstamiausių šalies patiekalų. Bigos tai kitas tradicinis patiekalas, kuris yra populiarus Rytų Europoje, tačiau turi šiek tiek kitokias šio maisto variacijas. Šį patiekalą sudaro troškinti kopūstai ir kitos daržovės su įvairios mėsos gabaliukais. Dažniausiai yra patiekiamas su keliais stiklais gėrimo. Šis maistas sušildys ne tik jūsų skrandį, bet ir kūną.

Populiarūs viešbučiai Lenkijoje

Jei viešite sostinėje Varšuvoje, geriausias pasirinkimas atostogoms, kuriose ne tik daug pamatysite, bet ir atgaivinsite kūną, yra viešbutis InterContinental Warszawa. Viešbutis pačioje miesto širdyje, taigi didžiąją dalį lankytinų objektų pasieksite pėsčiomis. Visgi didžiausias šio viešbučio privalumas yra pačiame viešbučio viršuje veikiantis SPA centras. Plaukiodami baseine galėsite mėgautis nuostabia miesto panorama, atsipalaiduoti sūkurinėse voniose ir mėgautis pirčių teikiamais malonumais. Šis viešbutis yra vienareikšmiškai viena iš populiariausių ir geriausiai vertinamų vietų Varšuvoje.

Etiketas ir bendravimo kultūra Lenkijoje

Nuo senų laikų Lenkijos žmonės buvo tolerantiški ir atvirų pažiūrų. Šie žmonės vertina lygybę, gina žmogaus teises, diskriminacija jiems nėra priimtina. Žinoma, didžioji Lenkijos dauguma yra prisiekę katalikai. Dėl to ginčytis dėl tikėjimo su šiais žmonėmis būtų labai nemandagu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Lenkiją

Nors Lenkija visai netoli nuo Lietuvos, šios šalies laiko zona yra kita, todėl nesumaišykite ir nepražiopsokite savo skrydžio. Laiko skirtumas nuo Lietuvos laiko yra viena valanda mažiau. Kelionė yra trumpa ir patogi. Lenkija kiekviename populiariame mieste turi po oro uostą. Taigi atsižvelgiant į kelionės kryptį, rasite jums patogiausią.

Viešasis transportas Lenkijoje

Pagrindinis susisiekimas viešuoju transportu šioje šalyje vyksta autobusais, tramvajais ir traukiniais. Nors tai didelis ir labai judrus miestas, transportas yra puikiai išvystytas ir leisti laiko kamščiuose jums neprireiks. Autobusai į oro uostą ir jo nuveš jus į miesto centrą bet kuriuo paros metu. Todėl nesirūpinkite, jei jūsų skrydis anksti ryte ar vėlai vakare.Lenkijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai