Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Liverpulį

Pigūs skrydžiai į Liverpulį

 

Pigūs skrydžiai į Liverpulį – tarptautinį kultūros centrą! Vos išgirdus miesto pavadinimą, prisimename legendinę britų pop roko grupę The Beatles. Būtent iš šio miesto buvo pradėta vykdyti indie muzikos invazija. Antras, ne ką mažiau svarbus nuopelnas – futbolas. Šalies klubas Liverpool FC yra laikomas sėkmingiausiu Anglijos istorijoje.

Kodėl keliauti? Be jau minėtų, pasaulyje garsių Liverpulio fenomenų, būtina pridurti, jog miestas stulbina išskirtine architektūra bei teatrų, muziejų ir galerijų gausa. Tai tikrų tikriausiai modernus, jaunatviška energija pulsuojantis kraštas, kuris sukurs neišdildomų įspūdžių laviną. Kasmet į Liverpulį plūsta minios poilsiautojų, jų keliones palengvina pigių skrydžių bendrovių siūlomi bilietai, akcijos bei žemos kainos.

Kada keliauti? Anglijoje vyraujantis drėgnas bei vėjuotas klimatas – niekam ne paslaptis, bet vertėtų paminėti, jog gegužės-rugpjūčio laikotarpis išties šiltas bei saulėtas. Oro temperatūra vyrauja nuo 20°C iki 25°C, o keliautojus džiugina paskutinės minutės bilietai, leidžiantys atvykti pigiau ir akimirksniu įsilieti į unikalią atmosferą.

Ką pamatyti? Populiariausi lankytini objektai tikrai verti dėmesio. Jūsų turo žemėlapis bus užpildytas įsimintiniausia veikla: aplankykite The Beatles muziejų, išvyskite didžiausią meno kolekciją galerijoje Walker, nufotografuokite St. George‘s rotušę, būtinai užsukite į buvusią St. Peter‘s bažnyčią - dabar čia įkurtas „Alma de Cuba“ restoranas, nueikite į koncertą Liverpulio filharmonijos halėje.

Liverpulis

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Liverpulį:

Šeimos atostogos: kelionės su šeima suartina ir suteikia galimybę pabūti drauge, todėl šį kartą siūlome pigius skrydžius į Liverpulį! Šis Anglijos miestas nepaliks abejingo nė vieno The Beatles mėgėjo, mat čia ir gimė didžiulę įtaką muzikos industrijai turinti grupė. Kiekvienam privalu sužinoti kas slepiasi už šio pavadinimo, todėl keliaukite su šeima į The Beatles Story muziejų, kuriame jūsų dėmesį sutelks grupės istorija, negirdėti faktai ir originalūs eksponatai. Pigūs skrydžiai į The Beatles gimtinę – keliaujam nedvejodami!

Draugų kelionė: keliauti su draugais – tikras malonumas, todėl nedelsdami leiskitės į žavingąjį Liverpulį! Čia lankytinų vietų netrūks, tad praleiskite dieną vaikštinėdami miesto muziejuose ir galerijose – kokia jų daugybė! Pasaulio muziejus stebins savo gausia eksponatų pasiūla, Merseyside jūrų muziejus suteiks galimybę įsijausti į Titaniko tragediją, o meno kolekcija Walker galerijoje jus privers pamiršti apie skubantį laiką stebint Viktorijos laikų tapybos ar ankstyvuosius Rafaelio grafikos darbus. Apžiūrėjus parodas, vakarėjant jūsų lauks Liverpulio naktinis gyvenimas – Cavern muzikos klube vykstantys gyvo garso koncertuose pasisemsite jėgų kitai dienai.

Senjorams: ilgai lauktas atostogų gaivos jausmas dar labiau ramins įsigijus pigius lėktuvo bilietus internetu – šį kartą siūlome kelionę į Liverpulį. Žymių vietų, muziejų ir galerijų gausa neleis sėdėti vietoje, tad pradėkite turą apžiūrėdami Liverpulio rotušę, St George‘s Hall, paminklą ir Liverpulio katedrą. Greičiau ir atidžiau aplankyti visas norimas vietas derėtų naudotis žemėlapiu!

Futbolo mėgėjams: Liverpulis – miestas, kuriame privalo apsilankyti kiekvienas futbolo sporto šakos mylėtojas. Net ir nieko nenutuokiantys apie futbolą, yra bent kartą girdėję Liverpool FC ar Everton FC pavadinimus. Nebe reikalo šie klubai atlieka didžiulį vaidmenį sporto industrijoje, tad tapkite futbolo varžybų liudininkais stebėdami Anfield ir Goodison Park vykstančias rungtynes.

Etiketas ir bendravimo kultūra Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės gyventojai žinomi kaip labai mandagūs žmonės. Jie turi puikias manieras, išlavintą skonį ir dažnai yra laikomi gana konservatyviais dėl savo monarchinės sistemos. Keliaujantiems į Jungtinę Karalystę tiesiog privaloma įsiminti kelias taisykles. Visada būkite mandagūs su aplinkiniais, nepamirškite sveikintis, padėkoti ir atsisveikinti su visu aptarnaujančiu personalu. Užleiskite, praleiskite ir stenkitės netrukdyti kitų žmonių savo elgesiu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Liverpulį

Tiesioginiai skrydžiai į Liverpulį yra puikus susisiekimo būdas keliaujantiems į šį bei aplinkinius miestus. Skrydis jums truks tris valandas, tad greitai ir patogiai galėsite aplankyti savo draugus, artimuosius ar tiesiog praleisti laiką atostogaujant šiame mieste, o gal net aplankyti visų taip mėgstamas futbolo rungtynes. Turėtumėte žinoti, kad Liverpulis yra pamišęs dėl futbolo.

Viešasis transportas Liverpulyje

Liverpulis yra miestas, kurį saugo gamta, tad per sezoną geriausias pasirinkimas susisiekti mieste yra naudotis nuomojamais dviračiais. Tačiau dėl sezono prastų oro sąlygų taip pat galite rinktis keliauti autobusais, traukiniais ar norėdami susisiekti pasinaudoti taksi paslaugomis mieste ar aplinkiniuose rajonuose. Tai nėra labai didelis miestas, lyginant su Londonu, tad su visomis transporto priemonėmis greitai pasieksite savo kelionės tikslą. Bilietų kainos naudojantis autobusais yra 3,905,20 £ už parą. 

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai