Skrydžiai į Dubliną

Pigūs skrydžiai į Airiją

Pigūs skrydžiai į Dubliną – sventingąją Airijos sostinę. Jus sužavės istorija apie pirmuosius Dublino gyventojus – vikingus, nustebsite sužinoję, jog būtent čia gimė dramaturgas Oskaras Vaildas, kaskart teks suklusti išgirdus vietinių šnektą, Jūsų žvilgsnį patrauks išskirtiniai airiški barai – Pubs, o tiltų gausybė tiesiog šokiruos!

Kodėl keliauti? Niekam nepaslaptis, jog Dublinas – alaus Guiness gimtinė. Čia galėsite išragauti visą galybę įdomiausio alaus, įsigilinti į poskonius, galbūt atrasite mėgstamiausią? Jus taip pat nudžiugins keltiškų suvenyrų parduotuvės, intriguos vietinių siūlomos vaiduoklių ekskursijos kapinėse. Miestas nustebins kiekvieną savo unikalumu.

Kada keliauti? Dubline vyrauja švelnus, tačiau kiek vėsokas jūrinis klimatas. Oro temperatūra vasarą vyrauja apie 20°C. Gegužė – rugsėjis yra laikomi sezonu, todėl pigių skrydžių tikėtis nederėtų. Kelionę į Dubliną verta pradėti planuoti iš anksto, kai vyrauja žemos skrydžių kainos, akcijos bei siūlomi pigūs lėktuvų bilietai.

Ką pamatyti? Įsimintinos kelionės dvasią sukurs populiariausios lankytinos vietos. Tai priežastis, dėl kurios dėrėtų atidžiai planuoti savo maršrutą. Štai mūsų rekomenduojamos įžymios vietos: Kylemore abatija, Cashel pilis, Guiness darykla, Kilmainahm kalėjimas, Temple baras, Spire of Dublin paminklas.

 

Dublinas 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Dubliną:

Šeimos atostogos: atostogaukite su savo brangiausiais žmonėmis Airijos sostinėje – Dubline! Čia lankytinos vietos ir įžymūs objektai stebins savo pasirinkimo gausa. Trinity College – keturių šimto metų senumo universitete jūsų lauks įspūdingo dydžio biblioteka – jos magiška atmosfera pakerės kiekvieną...

Draugų kelionė: Dublinas stebina savo pubs ir linksmybių vietomis, kurios keri savo energingumu. Čia įsikūręs Brazen Head – seniausias Airijos baras, todėl nepraleiskite progos su draugais paragauti airiško alaus. Nebijokite paklysti Dublino gatvelėse – įsijausite į gyvybingą miesto pusę. Pigūs skrydžiai jums ir jūsų draugams – nepraleiskite progos!

Romantikams: Dublinas - ranka pasiekiamas pasinaudojant pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis. Šiame mieste jūsų lauks nuostabios gatvelės, Liffey upės pakrantė ir žavingas miesto dvelksmas. Aplankykite Guiness Storehouse – susipažinsite su visame pasaulyje žinomu Guiness alumi ir pajusite tikrąjį alaus skonį. Nepraleiskite galimybės patyrinėti gyvojo miesto pusės - Temple Bar, kuri yra įvairių barų, kavinių, krautuvėlių ir susirinkimų vieta leis patirti neišdildomų įspūdžių.

Senjorams: siūlome aplankyti Dubliną ir jame esančias lankytinas vietas, kurios pavers jūsų atostogas ypatingomis. St Stephen's Green miesto centre esantis parkas žavės savo nepaprastu gamtos grožiu ir prikaustančiais vaizdais. Tyrinėkite Dublino gatves pasinaudodami pigių skrydžių paslaugomis.

Kiti Airijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai