Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Dublinas

Dublinas – stebina kiekviename žingsnyje

Dublinas – svetingiausia Airijos sostinė, apie kurios pirmus gyventojus vikingus yra girdėję visi. Šis miestas žymus dėl to, kad čia gimė garsus rašytojas Oskaras Vaildas. Vaikštant šio miesto gatvėmis, dėmesį patrauks ne tik įvairiausių tiltų galybė, bet ir išskirtiniai airiški barai – pub. Ar jau spėjote nusipirkti lėktuvų bilietus? >>>

Dublinas – stebina kiekviename žingsnyje

Dublinas – svetingiausia Airijos sostinė, apie kurios pirmus gyventojus vikingus yra girdėję visi. Šis miestas žymus dėl to, kad čia gimė garsus rašytojas Oskaras Vaildas. Vaikštant šio miesto gatvėmis, dėmesį patrauks ne tik įvairiausių tiltų galybė, bet ir išskirtiniai airiški barai – pub. Ar jau spėjote nusipirkti lėktuvų bilietus?

Ką pamatyti?

Kiekvienas žingsnis Dubline – tai naujas nuotykis. Čia įsimintinų lankytinų objektų yra gausybė, tad keliaujant į šį miestą reikėtų atidžiai planuoti savo maršrutą. Štai mūsų rekomenduojamos žymios vietos:

  • Cashel pilis – dar vadinama Šv. Patriko uola – buvusi Airijos karalių rezidencija, iki šiol žavi lankytojus gera būkle. Cashel pilis yra viena iš žymiausių šalies pilių.
  • Guinness alaus darykla – čia pristatoma Gineso alaus istorija, alaus gamybos etapai.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kur valgyti?

Dublinas žinomas ne tik dėl Guinness alaus daryklos. Be jos mieste gausu turistus traukiančių barų ir kitų linksmybių vietų. Norintiems paragauti tikro airiško alaus siūlome apsilankyti Brazen Head bare. O kur pavalgyti?

  • Port House – ispaniškas baras su skaniu maistu ir vynu. Čia galima išgerti skanios kavos, ramiai gurkšnoti vyną ir net sočiai pavalgyti.
  • One Pico – restoranas, į kurį verta užsukti tiems, kurie nori savo lėkštėje pamatyti tikrą meno kūrinį. Čia gyvenantys žmonės ir atvykę turistai tikisi, kad šis restoranas greitai gaus visas penkias žvaigždutes.

Orai Dubline

Dubline vyrauja švelnus, tačiau kiek vėsokas jūrinis klimatas. Oro temperatūra vasarą siekia apie 20 °C. Nuo gegužės iki rugsėjo tai mėnesiai, sulaukiantys didžiausio turistų antplūdžio. Todėl šiuo sezonu pigių skrydžių tikėtis nederėtų. Taigi naudokitės akcijomis bei pigių skrydžių pasiūlymais. >>>