Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Rygą

Pigūs skrydžiai į Rygą

Pigūs skrydžiai į Rygą, vieną didžiausių miestų Baltijos jūros pakrantėse, suteiks nuostabias sąlygas praleisti šauniai atostogas. Ryga stovi ne tik geografinėje, bet ir kultūros kryžkelėje. Lankytojai tiek iš rytų, tiek iš vakarų vienodai gali atrasti jiems tinkamą poilsį, pramogų bei iššūkių. Kas be ko, senamiestis yra ne tik Rygos, bet ir pačios Latvijos širdis ir perlas. Tai miesto dalis, kuri yra labiausiai puoselėjama ir saugoma miestelėnų. Augantis miestas per šimtmečius tapo gausus ir įvairus architektūriniu paveldu. Čia susitelkęs vienas didžiausių pasaulyje Art Noveau pastatų kompleksas, liudijantis architektūros raidą nuo pat 1201 m, kuomet buvo įkurta Ryga, iki šių laikų. Pigių kelionių pasiūlymai suteiks progą aplankyti beveik kiekvieną savaitgalį vykstančias šventes, koncertus ir festivalius. Operos gerbėjai bus sužavėti Latvijos nacionalinės operos teatru, kuris organizuoja operų muzikos festivalį vasarą. Nenuostabu, kad Latvijos sostinė buvo paskelbta 2014 metų Europos kultūros sostine, juk tai miestas sukuriantis unikalią atmosferą, alsuojantis savo praeitimi bei drąsiai žengiantis link geresnės ateities. Klaidžiodami po senamiestį rasite daugybę restoranų bei kavinių. Ryga yra regioninių kultūrų mišinio tvirtovė, todėl, žinoma, čia surasite įvairiausių stilių bei virtuvių restoranų, galėsite mėgautis ir įmantriausiais gurmanų patiekalais. Puikūs ir draugiški barmenai pasiūlys jums nuostabaus vyno ar likerio, kuriuo galėsite pasimėgauti beskambant romantiškoms melodijoms. Skrydžiai į Rygą suteiks galimybę aplankyti muziejus, parodų sales, suvenyrų ir meno parduotuvėles, kavines su ypatingai gardžių pyragų aromatais už puikų kainos ir kokybės santykį. Paskutinės minutės kelionės stebina ne tik siūlomais pigiausiais bilietais, tačiau ir tuo, kad siūlo vienas geriausių kelionių, kuriose galėsite ypatingai praleisti savo laisvalaikį.

Reikalingi dokumentai Latvijoje

Keliaujantiems į kaimyninę Latviją su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – kortelę arba pasą. Nepilną valandą truksiantis skrydis ir jūs jau Rygoje. Skrydžiai į Rygos oro uostą labai populiarūs dėl greito ir patogaus susisiekimo su kaimynine šalimi.

Ko paragauti Rygoje?

Šioje šalyje maisto pasirinkimas tikriausiai labai nenustebins, nes Baltijos šalių virtuvės turi nemažai panašumų, tačiau palyginti įvairius patiekalus visada smagu. Keliaujantiems Rygoje būtina paragauti rūkytos žuvies. Geriausia ją pirkti iš vietinių prekeivių turguose, kadangi dauguma jų pardavinėja savo pagautą ir pačių išrūkytą žuvį. Rekomenduojama paragauti kraujinės dešros ir kraujinių dešrelių. Nors šis patiekalas daugumai skamba nelabai viliojančiai, tai yra vienas iš tradicinių latviškų patiekalų, kurių skonis ir patiekimas jus tikrai nustebins.

Populiarūs viešbučiai Rygoje

Rygoje, kaip ir kitose Baltijos valstybėse, kainos yra nedidelės. Todėl galėsite gauti puikių viešbučių pasiūlymų, kurių kainos džiugins. Vidutinės viešbučių kainos nakčiai su pusryčiais viešbučio restorane, geru aptarnavimu ir visais privalumais, įskaitant automobilių stovėjimo aikštelę, dviems asmenims kainuoja apie 60 Eur. Geroji žinia, kad dauguma viešbučių yra neilgo pasivaikščiojimo atstumu nuo miesto centro.

Etiketas ir bendravimo kultūra Rygoje

Kaip ir daugumoje šalių, keliaujantiems Rygoje ir lankantis šventose vietose rekomenduojama rengtis santūriai. Į šventas vietas užeinančių moterų gali būti paprašyta ant galvos užsidėti skaras. Latviai draugiški, paprasti ir paslaugūs žmonės, todėl prireikus galite kreiptis pagalbos.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Rygą

Ryga keliaujantiems pasiūlys daug įvairiausių lankytinų vietų, puikaus maisto ir įsimintino kraštovaizdžio. Norintiems padovanoti dalelę šios nuostabios šalies savo artimiesiems, Ryga pasiūlys autentiškų lauktuvių. Pradedant Rygos balzamu, karvutės saldainiais, įvairiausiais rankų darbo kūriniais, juvelyrika, drabužiais ir kita.

Viešasis transportas Rygoje

Viešasis transportas Rygoje yra puikiai išvystytas, labai patogus ir lengvai perprantamas keliaujantiems. Viešėdami Rygoje galėsite naudotis autobusais, troleibusais ir tramvajais. Viešojo transporto kainos nedidelės. 24 valandų bilietas kainuoja 5 Eur, o 72 valandų bilietas kainuoja 10 Eur. Norintiems greitai ir patogiai nuvykti į ar iš oro uosto, patogiausia naudotis taksi paslaugomis.

Kiti Latvijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai