Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Ventspils

Pigūs skrydžiai į Ventspils

Ventspilis yra vienas didžiausių Latvijos uostamiesčių, įsitvirtinęs Baltijos jūros pakrantėje, ant Ventos upės kranto. Tai modernus kurortas, kuris jau 8 šimtmečius primena didžiuosius riterių laikus. Šio miesto teritoriją apima istorinis senamiestis, miškingos žemumos ir paplūdimio peizažai.

Domina pigus skrydis į Ventspilį, kuris suteiks galimybę praleisti nepamirštamas atostogas, pamatyti daug unikalių architektūrinių, kultūrinių ir gamtinių objektų bei paminklų? O gal norite pasimėgauti dideliais koncertais, festivaliais, kuriuose susirenka minios žmonių? Pasirinkus mūsų teikiamas paslaugas gausite skrydžių pasiūlymus, tam kad galėtumėte planuoti nepamirštamas atostogas Ventspilyje.

Ventspilio lankytinos vietos

Jūros pakrantėje įsikūręs Ventspilis nėra didžiausias miestas šalyje, tačiau jame yra tikrai ką pamatyti:

 • Ventspilio vandens parkas yra puikus pramogų centras tinkantis atsipalaiduoti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia rasite pramogų ir žaidimų aikšteles, kavinukes, čiuožyklą, baseinus ir specialias zonas vaikams, kurios leidžia tėvams atsipalaiduoti, o vaikams papramogauti ir gerai praleisti laiką.
 • Džiunglių takaspramogų vieta skirta ir suaugusiems, ir vaikams. Bevaikštinėdami čia aptiksite įvairiausių medinių skulptūrų, susipažinsite su skirtinga kelio danga, galėsite karstytis kaip tikrose džiunglėse ant įvairių tiltelių, trasų bei lynų.
 • Mėlynosios vėliavos paplūdimys yra vienas geriausių paplūdimių visoje Latvijoje nuo 1999 metų, kuriame pramogos ir poilsis tikrai garantuotas! Šis paplūdimys atitinka tarptautinius aplinkos kokybės standartus, yra puikiai prižiūrėtas bei pritaikytas visiems, įskaitant šeimas su vaikais. Šiame paplūdimyje galėsite pasivaikščioti ir apžiūrėti veikiantį švyturį.
 • Livonijos ordino pilis seniausias pastatas mieste, įsikūręs ant Ventos upės kranto. Puošni pilis kadaise priklausė Livonijos ordinui, po įkūrimo daugelį metų keitė savo paskirtį. Seniau, tai buvo kalėjimas, o šiandien jos istorija dvelkiančiose salėse turistai gali grožėtis neįkainojama muziejaus kolekcija bei kiemelyje vykstančiais įvairiais renginiais. Pilyje turėsite išskirtinę galimybę pašaudyti iš lanko.
 • Elnio sodas, tai nuostabi vieta susiliejimui su gamta ir gyvūnais. Čia galėsite stebėti elnius bei šernus savo natūralioje buveinėje.
 • Švento Mikalojaus evangelikų liuteronų bažnyčia yra viena gražiausių bažnyčių mieste. Senamiestyje įsikūręs didingas pastatas pavadintas Rusijos Caro Nikolajaus antrojo vardu, kadangi jo paaukoti pinigai prisidėjo prie bažnyčios pastatymo.
 • Pajūrio muziejus po atviru dangumi yra pramogų parkas su istorine verte, kuris puikiai tinka kiekvienam. Čia susipažinsite su vietine žvejybos ir jūrininkystės istorija, išvysite koks buvo jūrų uostas, važiuojant traukinuku apžiūrėsite senus rastinius namus, vėjo malūnus ir pažinsite jūrinius amatus. 

Reikalingi dokumentai

Lietuvos piliečiai vykstantys į Latviją su savimi privalo turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Skrydis į Ventspilį trunka vos kelias valandas iš Vilniaus oro uosto. Prieš išvykstant pasitikrinkite ar turite visus reikiamus ir galiojančius dokumentus kelionei į Ventspilį, o prireikus pateikite patikros punktuose.

Kada lankyti Ventspilį

Ventspilį galite lankyti ištisus metus. Populiariausias kelionės į Ventspilį laikas yra vasaros sezonas – nuo birželio iki rugpjūčio, kai šilti ir saulėti orai leidžia pasimėgauti jūra ir pasivaikščiojimu gryname ore. Taip pat galite keliauti ir žiemą, kai orai atšąla ir miestas pasidengia sniegu. Turistai mėgsta keliauti pavasarį ir rudenį, kai orai maloniai šilti ir švelnūs, o gatvės neskęsta žmonių miniose.

Populiarūs viešbučiai Ventspilyje

Ventspilyje, kaip ir kitose Baltijos valstybėse gausu puikių viešbučių pasiūlymų, kurių kainos nėra didelės. Vidutinės viešbučių kainos su maitinimo tipu viskas įskaičiuota parai kainuoja apie 60 eurų. Žinoma, apgyvendinimą įmanoma rasti ir daug žemesne kaina, tai priklauso ar keliaujate romantiškai kelionei su partneriu, ar atostogoms su šeima, ar atvykstate vienas. Ventspilis gali pasiūlyti kiekvieno lūkesčius atitinkantį viešbutį.

Šeimoms atostogoms: Arina apartamentai ir svečių namai Kupfernams.

Romantinėms atostogoms: Pulkvedis svečių namai ir Viesu nams Zitari.

Ko paragauti Ventspilyje

Ventspilio virtuvė yra ganėtinai paprasta, joje gausu paprastų ir patrauklių patiekalų, kurie populiarūs ne tik Latvijoje, bet ir visame pasaulyje. Vietiniai restoranai ir kavinės siūlo daugybę maistingų ir originalių patiekalų. Tad viešint Ventspilyje nepraleiskite progos paskanauti nacionalinio patiekalo – manų košės pudingo su vanile, riešutais ir įvairiausiais padažais. Taip pat kelionės į Ventspilį metu vertėtų sočiai ir skaniai pavalgyti vietinių numylėtos duonos sriubos bei išbandyti pusryčius lėkštėje su namine dešra, rūkyta krūtinėle, bulvėmis ir garnyru.

Etiketas ir bendravimo kultūra Ventspilyje

Kaip ir kituose šalies miestuose, keliaujant po Ventspilį elkitės santūriai, nekritikuokite vietinės kultūros, politikos ir religijos. Vietiniai Ventspilyje linkę gerbti asmeninę erdvę ir prireikus pagalbos padėti. Nenustebkite, jei žmonės pasirodys nedraugiški, vietiniai Ventspilyje nesišypso, ypač nepažįstamiems žmonėms, nors yra itin draugiški.

Suvenyrai iš Ventspilio

Norėdami pradžiuginti artimuosius įsimintinomis dovanomis, apsilankykite vietiniame turguje arba centrinėje miesto dalyje. Be įdomių rankų darbo dirbinių, vietinis turgus siūlo vintažinio stiliaus papuošalus, tautinius drabužius, vaistažolių mišinius bei tiesiogiai iš gamintojų rankų parduodamą natūralią kosmetiką. Telieka išsirinkti kas simbolizuos kelionės į Ventspilį atsiminimą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Ventspilį

 • Oro uostai: Ventspilio oro uostas (5 km nuo miesto) ir Rygos Tarptautinis oro uostas įsikūręs 181 km nuo Ventspilio. 
 • Laiko juosta: GTM +2, sutampa su Lietuvos laiku.
 • Valiuta: eurai
 • Gyventojų skaičius: 34,377
 • Plotas: 55.4 km²

Viešasis transportas Ventspilyje

Ventspilis yra nedidelis miestas, dauguma lankytinų vietų pasieksite pėsčiomis vos per 20 minučių. Vietiniai gyventojai bei turistai, norėdami pasiekti reikiamus objektus dažnai renkasi dviračius ar automobilius. Ventspilyje veikia autobusų ir mikroautobusų viešojo transporto tinklas, valdomas Ventspils Reiss įmonės. Vienos kelionės bilietas priklausomai nuo autobuso tipo ir maršruto gali kainuoti nuo 0,60 Eur iki 0,90 Eur. Daugumoje autobuso stotelių yra maršrutų žemėlapis ir pravažiuojančių autobusų tvarkaraščių laikas.

Kelionės į Ventspilį vykdomos automobiliu, autobusu, lėktuvu ar keltu. Keltas keliautojus plukdo 10 kartų per savaitę. Be to, Ventspilis turi savo oro uostą, kuriame vykdomi užsakomieji skrydžiai. Skirtingo transporto bilietai į Ventspilį parduodami transporto priemonėje arba internetu.

Kiti Latvijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai