Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Latviją

Kelionės į Latviją metu jūs įsitikinsite, kad nebūtina toli keliauti, kad atrastumėte nuostabią poilsio vietą, į ją gali atvesti ir pigūs bilietai į gretimą valstybę. Latvija yra tikrai įdomi šalis, slėpusi save po širma daugiau nei puse amžiaus sovietinės okupacijos metais. Nuo seniausių laikų Latvija buvo kryžkelėje tarp rytų ir vakarų, šiaurės ir pietų, čia susipynusios įvairios tradicijos susiliejančios su aplinka sukuria unikalią aplinką, kurios negalima rasti niekur kitur visame pasaulyje. Atvykstantis poilsiautojai tiek iš vakarų Europos, tiek iš rytų jaučiasi itin gerai ir atranda dalykų, kurie domina juos ir niekad nelieka nusivylę. Latvija gali pasiūlyti platų kultūrinį paveldą, kurį sudaro Baltijos vokiečių, Latvijos valstiečių bei pagonių tradicijos, tad čia sutiksite to, ko niekur kitur iki šiol nebūsite matę. Atidus pastabumas ir neskubanti reakcija leis atskleisti tokius neregėtus dalykus, kurie privers jūsų širdį plakti greičiau. Kelionės į Latviją išskiria galimybę netrukdomai pailsėti – čia nėra perpildytų turistų srautų, kurie jums trukdytų, tad ramiai galėsite eiti į Baltijos jūros pakrantę ir mėgautis saulės spinduliais, norintieji daugiau judesio, linksmybių rinkitės vieną gražiausių smėlėtų Jūrmalos paplūdimių. Atostogaujant jūs ne tik susipažinsite su vietine kultūra, aplankysite daugybe muziejų bei galerijų, bet taip pat galėsite smagiai pašėlti Latvijos klubuose, atsigaivinti skaniais kokteiliais bei susipažinti su svetingais ir linksmais latviais. Siekiant pažinti visa tai geriau ir praleisti nepamirštamas, puikias atostogas rinkitės pigius kelionių pasiūlymus bei pirkite aviabilietus į Latviją, kurioje galėsite patirti nuostabų atostogų nuotykį.

Reikalingi dokumentai Latvijoje

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Latviją, su savimi reikės turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tiesioginiai skrydžiai į Latviją Rygą vykdomi iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų. Pasitikrinkite, ar turite galiojantį asmens dokumentą, o pigūs skrydžiai į Latviją yra vykdomi kasdien.

Ko paragauti Latvijoje?

Latvija turi nemažai unikalių tradicinių patiekalų, kuriuos turite pabandyti keliaudami po šią šalį. Vienas iš jų yra rūkyta žuvis. Latvija yra prie Baltijos jūros, todėl nenuostabu, kad žuvis sudaro didelę dalį šios šalies virtuvės. Rekomenduojama paragauti rūkytos menkės su bulvėmis ir svogūnais. Taip pat norintiems atsigaivinti reikia paragauti latviškos giros, gaminamos iš ruginės duonos.

Populiarūs viešbučiai Latvijoje

Latvijoje priklausomai nuo miesto bei metų laiko, kuriuo apsistosite, viešbučių pasirinkimas ir kainos gali nemažai varijuoti. Keliaujant vasarą, ypač po pajūrio kurortinius miestelius, kainos išauga. Rygoje, kaip ir kiekvienoje sostinėje, kainos yra šiek tiek didesnės. Rekomenduojama naudotis interneto puslapiais, kuriuose galite rinktis viešbučius pagal vietą, norimą apsistoti, kainą bei kitų keliaujančiųjų atsiliepimus.

Etiketas ir bendravimo kultūra Latvijoje

Latviai paprasti ir draugiški žmonės. Tačiau lankydamiesi bažnyčiose bei vienuolynuose laikykitės atitinkamos tvarkos. Denkite rankas, kojas, kai kuriose bažnyčiose moterys gali būti paprašytos galvas dengti skarelėmis. Išjunkite mobiliųjų telefonų garsą, blykstes fotografuojant.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Latviją

Latvija mažytė Rytų Europos šalis, tad atvykę į Rygą galite laisvai keliauti po įvairius miestus greitai ir patogiai. Geriausias laikas keliauti yra balandis ar spalis, kai dar nėra labai šalta, nėra darganos ir dažno lietaus. Galvojate, ką parvežti lauktuvių artimiesiems? Galite parvežti tradicinių latviškų sūrių, rankų darbo šokolado bei kitų saldumynų.

Viešasis transportas Latvijoje

Viešasis transportas Latvijoje yra gana gerai išvystytas, kaip ir daugumoje Europos sostinių. Galėsite keliauti autobusais, traukiniais, tramvajais. Kelionėms už miesto rekomenduojama rinktis traukinius arba nuomotis automobilius. Kelionei iš oro uosto į Rygos centrą rinkitės autobusą. Jis vyksta kas 10 minučių ir kelionės jums truks apie pusvalandį. Vienos kelionės kaina bus 1,15 Eur. Planuojantiems daugiau naudotis viešojo transporto paslaugomis rekomenduojama įsigyti 24 valandas galiojantį bilietą, kurio kaina yra 5 Eur.Latvijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai