Skrydžiai į Milaną

Pigūs skrydžiai į Italiją

 

Pigūs skrydžiai į Milaną – ne tik mados sostinę! Tiems, kurie mano, jog Milanas vien parduotuvės, batai, išpardavimai ar Prada bei D&G, siūlome pasinaudoti pigių skrydžių galimybe ir pamatyti bei sužinoti šiek tiek daugiau!

Kodėl keliauti? Nes Milanas išties rafinuotas! Daugelis įsivaizduoja, jog visa Italija – rėkiantys padavėjai, picos, mafija bei tragiški mašinų vairuotojai. Milanas – kitoks. Gyventojai išties pasitempę, madingi, mažai vėluojantys, visai ne pietietiško temperamento. Pasidarė nuobodu? To tikrai nebus. Čia jūs išgirsite ypatingų bei paslaptingų istorijų apie Leonardo da Vinci, išvysite tvirtą, daugialypį architektūrinį Milano charakterį ir, galbūt, susipažinsite su italų taip puoselėjama opera.

Kada keliauti? Klimatas turistus džiugina pavasarį, vasarą ir rudenį. Mėgstantiems šilumą vertėtų vengti žiemos, tačiau jei važiuojate slidinėti – būtinai aplankykite Milaną. Puikią galimybę keliauti sukuria netoliese įsikūręs Bergamo oro uostas ir pigių skrydžių bendrovės, kurios nuolatos siūlo žemas kainas bei akcijas internetu.

Ką pamatyti? Kad kelionė būtų išties įdomi, vertėtų atminti, jog puikus turo žemėlapis – būtinas pagalbininkas. O mes, skrendu.lt komanda, prisidėsime rengiant pirminį planą: aplankykite didžiausią pasaulyje Duomo katedrą, išvyskite Leonardo da Vinci šedevrą “Paskutinė vakarienė”, apsilankykite Teatro alla Scala – to tikrai dar neregėjote, būtinai paskanaukite pikantiškojo panzerotti.

 Milanas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Milaną:

Šeimos atostogos: susiplanuokite nepamirštamas atostogas Milane – fantastiškoje Italijos sostinėje, kur lankytinos vietos stulbins savo pasirinkimų gausa. Nuvykite apžiūrėti Milano katedros – šio, gotikinio stiliaus, pastato unikalumas pasakiškas. Tos kruopščios, aštrios ir tuo pačiu žavingos linijos privers grožėtis kiekvieną keliautoją... Dairykitės visame mieste ir nerkite į įspūdžių bangą kartu su savo šeima.

Draugų kelionė: pigūs skrydžiai į Milaną su draugais – kokia puiki galimybė pabūti kartu ir pasidžiaugti vieno kito draugija! Milanas stebins savo architektūra ir nuostabiais vaizdais, o vakarėjant galima įsijausti į naktinį miesto gyvenimą apsilankius Brera ir Navigli rajonuose. Bilietai į Milaną pigiau – gudrus būdas puikiai praleisti laiką įtraukiančiame mieste.

Romantikams: Milane romantikos netrūks, todėl siūlome vykti į atpalaiduojančią kelionę kartu su savo pora ir parsivežti pilną bagažą nepaprastų įspūdžių! Pasivaikščiokite garsiąja Monte Napoleone gatve ir susipažinkite su vietomis, kuriose apsiperka garsiosios pasaulio įžymybės. Nuvykite į La Rinascente – tai universalinė parduotuvė, nuo kurios stogo atsiveria nuostabūs Milano vaizdai. Siūlome galimybę nepamirštamai praleisti laiką dviese Italijos sostinėje – Milane!

Senjorams: apsilankykite Sforcų pilyje – istoriniame muziejų komplekse, kuriame turėsite progą apsilankyti Senovės meno, Archeologijos, Muzikos instrumentų ir kituose muziejuose. Nuvykite į Galleria Vittorio Emanuele II – vieną seniausių prekybos centrų visame pasaulyje ir mėgaukitės jo architektūros sprendimu. Pigūs skrydžiai į Milaną nuostabiai kelionei įgyvendinti!

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai