Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Milaną

Pigūs skrydžiai į Milaną

 

Pigūs skrydžiai į Milaną – ne tik mados sostinę! Tiems, kurie mano, jog Milanas vien parduotuvės, batai, išpardavimai ar Prada bei D&G, siūlome pasinaudoti pigių skrydžių galimybe ir pamatyti bei sužinoti šiek tiek daugiau!

Kodėl keliauti? Nes Milanas išties rafinuotas! Daugelis įsivaizduoja, jog visa Italija – rėkiantys padavėjai, picos, mafija bei tragiški mašinų vairuotojai. Milanas – kitoks. Gyventojai išties pasitempę, madingi, mažai vėluojantys, visai ne pietietiško temperamento. Pasidarė nuobodu? To tikrai nebus. Čia jūs išgirsite ypatingų bei paslaptingų istorijų apie Leonardo da Vinci, išvysite tvirtą, daugialypį architektūrinį Milano charakterį ir, galbūt, susipažinsite su italų taip puoselėjama opera.

Kada keliauti? Klimatas turistus džiugina pavasarį, vasarą ir rudenį. Mėgstantiems šilumą vertėtų vengti žiemos, tačiau jei važiuojate slidinėti – būtinai aplankykite Milaną. Puikią galimybę keliauti sukuria netoliese įsikūręs Bergamo oro uostas ir pigių skrydžių bendrovės, kurios nuolatos siūlo žemas kainas bei akcijas internetu.

Ką pamatyti? Kad kelionė būtų išties įdomi, vertėtų atminti, jog puikus turo žemėlapis – būtinas pagalbininkas. O mes, skrendu.lt komanda, prisidėsime rengiant pirminį planą: aplankykite didžiausią pasaulyje Duomo katedrą, išvyskite Leonardo da Vinci šedevrą “Paskutinė vakarienė”, apsilankykite Teatro alla Scala – to tikrai dar neregėjote, būtinai paskanaukite pikantiškojo panzerotti.

 Milanas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Milaną:

Šeimos atostogos: susiplanuokite nepamirštamas atostogas Milane – fantastiškoje Italijos sostinėje, kur lankytinos vietos stulbins savo pasirinkimų gausa. Nuvykite apžiūrėti Milano katedros – šio, gotikinio stiliaus, pastato unikalumas pasakiškas. Tos kruopščios, aštrios ir tuo pačiu žavingos linijos privers grožėtis kiekvieną keliautoją... Dairykitės visame mieste ir nerkite į įspūdžių bangą kartu su savo šeima.

Draugų kelionė: pigūs skrydžiai į Milaną su draugais – kokia puiki galimybė pabūti kartu ir pasidžiaugti vieno kito draugija! Milanas stebins savo architektūra ir nuostabiais vaizdais, o vakarėjant galima įsijausti į naktinį miesto gyvenimą apsilankius Brera ir Navigli rajonuose. Bilietai į Milaną pigiau – gudrus būdas puikiai praleisti laiką įtraukiančiame mieste.

Romantikams: Milane romantikos netrūks, todėl siūlome vykti į atpalaiduojančią kelionę kartu su savo pora ir parsivežti pilną bagažą nepaprastų įspūdžių! Pasivaikščiokite garsiąja Monte Napoleone gatve ir susipažinkite su vietomis, kuriose apsiperka garsiosios pasaulio įžymybės. Nuvykite į La Rinascente – tai universalinė parduotuvė, nuo kurios stogo atsiveria nuostabūs Milano vaizdai. Siūlome galimybę nepamirštamai praleisti laiką dviese Italijos sostinėje – Milane!

Senjorams: apsilankykite Sforcų pilyje – istoriniame muziejų komplekse, kuriame turėsite progą apsilankyti Senovės meno, Archeologijos, Muzikos instrumentų ir kituose muziejuose. Nuvykite į Galleria Vittorio Emanuele II – vieną seniausių prekybos centrų visame pasaulyje ir mėgaukitės jo architektūros sprendimu. Pigūs skrydžiai į Milaną nuostabiai kelionei įgyvendinti!

Etiketas ir bendravimo kultūra Milane

Milaniečiai galbūt kiek santūresni negu pietuose gyvenantys jų kaimynai, tačiau pasilinksminti nevengia! Milano gyventojai atviri ir mėgstantys pasišnekučiuoti, todėl keli išmokti itališki žodeliai jums tikrai padės. Be to, Milane paplitusi aperityvo kultūra: tai ne užkandis prieš valgant, o laikomas visu pagrindiniu patiekalu, nusipirkus gėrimą, ir valgant tiek, kiek nori.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Milaną

Oro uostai Milane. Malpensa tarptautinis oro uostas, Linate oro uostas ir Bergamo Orio Al Serio oro uostas.

Laikas Milane: laiko juosta UTC +1, todėl laikrodį reikės pasukti viena valanda atgal.

Valiuta Italijoje: euras (EUR).

Gyventojų skaičius Milane: 1 366 037.

Milano plotas: 181,76 km2.

Milano įkūrimo data: maždaug 600 m. prieš mūsų erą.

Būtina paragauti Milane. Risotto alla Milanese. Itališkas patiekalas rizotas turi milanietišką savo variantą, išsiskiriantį šafrano suteikiama auksine spalva.

Viešasis transportas Milane

Milano viešasis transportas puikus būdas keliauti po miestą. Milane važinėja autobusai, troleibusai bei tramvajai, veikia metro. Bilietus galima įsigyti spaudos kioskuose, tabako parduotuvėse, taip pat iš specialių bilietų pardavimo aparatų. Vienas bilietas galioja visose transporto priemonėse. Įvairios trukmės transporto bilietai kainuoja nuo 1 iki 9 €. Su visais trimis Milano oro uostais paprasta susisiekti autobusu. Susidomėjote? Tiesioginis skrydis Vilnius Milanas suteikia puikią galimybę apsilankyti šiame Šiaurės Italijos metropolyje!

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai