Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Florenciją

Pigūs skrydžiai į Florenciją

Toskana – vidurio Italijos regionas, sostinė Florencija. Toskanos sostinė pasižymi savo turtingu meno ir istorijos paveldu, tad kelionė į Florenciją bus užpildyta neužmirštamų įspūdžių. Florencijoje rasite ką pamatyti: nuo istorinių renesanso architektūros statinių iki žymiausių skulptūrų.

Lankytinos vietos Florencijoje

 • Piazza del Duomo – svarbiausia miesto katedros aikštė, kurioje yra vieni iš žymiausių pastatų Florencijoje. Čia pamatysite miesto simbolį – Santa Maria del Fiore katedrą, garsi garsiojo architekto Brunelleschi kurtu kupolu. Be katedros čia taip pat yra architekto Giotto varpinės bokštas (Campanile di Giotto), San Giovanni krikštyklą (Battistero di San Giovanni) ar katedros muziejus (Museo dell‘Opera del Duomo).
 • Uffizi galerija (galleria degli Uffizi) viena iš svarbiausių ir labiausiai lankomų Italijos meno muziejų. Muziejuje eksponuojami žymiausių Italijos menininkų, tokių, kaip Leonardo, Caravaggio, Giotto ir Raffaello eksponatai.
 • Senasis tiltas (Ponte Vecchio) – žymiausias ir išskirtinis tiltas, ant kurio yra įsikūrusios mažos parduotuvės.
 • Galleria dell‘Accademia – meno muziejus, kuriame gausu garsių menininkų eksponatų. Svarbiausias eksponatas – garsusis Mikelandželo Dovydas (David di Michelangelo).
 • Piazza della Signoria – aikštė miesto centre, kuri pasakoja apie miesto politinį gyvenimą. Svarbiausias pastatas – Palazzo Vecchio, kuris yra vienas iš svarbiausių Florencijos XIV amžiaus architektūros pavyzdžių.

Reikalingi dokumentai Florencijoje

Kadangi Italija priklauso Šengeno zonai, turėkite tik tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Florenciją

Svarbu žinoti kaip nuvykti į Florenciją (Italija). Tai padaryti itin lengva užsisakant lėktuvo bilietą internetu už patrauklią kainą. skrydį lėktuvu. Nors tiesioginių skrydžių į Florenciją nėra, bet galite pasinaudoti vienu iš daugelių skrydžių su persėdimais. Išsirinkite maršrutą, kurio lėktuvų bilietai į Florenciją jums tinka labiausiai. Greičiausi Vilnius – Florencija skrydžiai vykdomi su persėdimu Vienoje arba Miunchene, kurie turi vienus iš geriausių lėktuvo bilietų pasiūlymus. Skrendant maršrutu Kaunas – Florencija geriausia persėsti Kopenhagoje, nes bilietai į Florenciją šiuo maršrutu turi geriausią kokybės ir kainos santykį. Galite vykti į Florenciją per Milaną. Tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno vyksta tiesioginiai skrydžiai į Milaną, o nuo jo maršrutu Milanas – Florencija vykite greituoju traukiniu, kuriuo Florenciją pasieksite per šiek tiek mažiau nei 2 valandas.

Orai Florencijoje priklauso nuo metų laiko,šiltuoju metų sezonu (birželis – rugsėjis) vyrauja 20-30 °C temperatūra, o vėsiuoju metų laiku (lapkritis – kovas) vyrauja vidutinė 10-15°C temperatūra. Nepaisant orų, poilsis Florencijoje bus malonus visus metus.

Populiarūs viešbučiai Florencijoje

Prabangūs viešbučiai:

 • Donati Luxury Tower Suites – 5 žvaigždučių viešbutis miesto centre, su vaizdu į Santa Maria del Fiore katedrą
 • Golden Tower Hotel & Spa – 5 žvaigždučių viešbutis miesto centre, siūlantis Spa paslaugas.

Populiarūs viešbučiai:

 • 3110 ArtHotel
 • Hotel Ungherese Small Luxury Hotel

Ekonomiški viešbučiai:

 • Hotel Paganini
 • Hotel Margaret

Hosteliai ir B&B:

 • Ostello Bello Firenze
 • B&B Bruna

Ko paragauti Florencijoje?

 • Bistecca Fiorentina – veršienos didkepsnis su kaulu. Didkepsnis apkepamas rare (su krauju) lygiu.
 • Lampredotto – sumuštinis su galvijų skrandžio mėsa.
 • Ribollita – sriuba iš duonos ir daržovių (juodasis kopūstas, pupelės, pomidorai), kuri yra verdama kelis kartus.
 • Schiacciata alla fiorentina – purus tradicinis Florencijos pyragas.

Populiariausi restoranai ir užkandinės Florencijoje

 • Enoteca Pinchiorri – trijų Michelin žvaigždžių restoranas. Dominuoja itališka, europietiška virtuvė. Vyrauja labai aukštos kainos. Adresas: via Ghibellina, 87, 50122, Firenze
 • Ristorante dei rossi – tipiniai Florencijos patiekalai, didelis bistecca Fiorentina pasirinkimas. Vyrauja vidutinė kaina. Adresas: Piazza dei Rossi, 1R, 50125 Firenze
 • Trattoria Mario – vietinių ir turistų mėgstamas restoranas, kuriame galite paragauti tipinių Florencijos patiekalų. Vyrauja vidutinės kainos. Adresas: Via Rosina 2r
 • L’Antico Trippaio – užkandžių kioskelis, siūlantis Lampredotto sumuštinius, gaminamus pagal senovinį receptą. Vyrauja žemos kainos. Adresas: Piazza de' Cimatori, 50100, Firenze
 • Ristorante Nirvana – tipiški itališki ir europietiški patiekalai, tačiau pritaikyti vegetarams ir veganams. Vyrauja vidutinės kainos. Adresas: Via il Prato 4/b, 50123, Firenze

Suvenyrai iš Florencijos

Porceliano dirbiniai – Florencija garsėja savo porceliano gaminiais ir jų puošyba, kuri juos paverčia į tikrus meno kūrinius.

Odos gaminiai – miestas visame pasaulyje garsėja iš odos gaminamais produktais, tokiais kaip batai ar rankinės.

Vynas: raudonas vynas Chianti Classico, baltas vynas Vernaccia di San Gimignano

Kvepalai: kadaise Florencija buvo vadinama kvepalų sostine, kur šis amatas buvo itin svarbus. Apsilankykite Officina profumo-farmaceutica di Santa Maria Novella – XIII amžiuje įsikūrusioje seniausioje vaistinėje Europoje, kur galėsite įsigyti išskirtinių kvepalų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Florencijoje

Būkite mandagūs ir draugiški, gerbkite save ir aplink esančiu. Nors miestas yra saugus, bet saugokite savo asmeninius daiktus nuo kišenvagių. Būkite atidūs dėl apgavikų, sutinkamų gatvėje, kurie bandys nukreipti jūsų dėmesį ir taip jus apvogti ar bandys įsiūlyti dovaną, už kurią vėliau reikalaus susimokėti.

Viešasis transportas Florencijoje

Geriausias būdas pažinti miestą – pėsčiomis. Florencijos lankytinos vietos esančios toliau yra lengvai pasiekiamos autobusu ar tramvajumi. Bilieto kaina 1 euras ir 50 centų, kurį galite įsigyti kioskuose, automatiniuose aparatuose ar programėle TABNET. Judėjimas mašina ar taksi yra nerekomenduojamas.

Maisto pristatymas į namus Florencijoje

Ieškantiems užsisakyti maisto į namus tai galite padaryti įvairiose programėlėse internetu, tokiose kaip Just Eat, Delivero ar Firenze a Domicilio.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai