Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną, kontrastingąją Katalonijos sostinę. Pasivaikščiojimai garsiąja La Rambla, įspūdžiai išvydus Sagrada Familia, pojūčiai, užplūstantys įžengus į futbolo stadioną – tai viskas, dėl ko tvirtai sakome VERTA.

Kodėl keliauti? Kosmopolitiškumo dvasia bei nuostabi Antonio Gaudi architektūra yra itin svarios kelionės priežastys aplankyti Barseloną. Būtina pabrėžti, jog Barselona yra ypač charakteringas bei modernus miestas, kuriame atrasite ir siaurų gatvelių, ir linksmuolių gatvės muzikantų, galėsite dieną praleisti besimėgaudami jūra arba atidžiai tyrinėdami Güell parką.

Kada keliauti? Šiltasis sezonas Barselonoje prasideda gegužės viduryje ir pasibaigia spalio pradžioje. Tokiu metu oro temperatūra išties kelia pasimėgavimą, o pigių skrydžių bendrovės suteikia puikią galimybę keliauti: platus lėktuvų bilietų pasirinkimas, akcijos, žemos kainos.

Ką pamatyti? Įžymiausios lankytinos vietos, patikėkite, patrauks jūsų dėmesį. Nepamirškite, jog įdomus maršrutas – svarbiausia.  Susikurti turą padės žemėlapis. Jo teiraukitės turizmo punktuose, tačiau nesunkiai viską rasite ir išmaniajame telefone. O pradžiai – keletas įžymiausių objektų: minėtasis Güell parkas bei Sagrada FamiliaMontjuic kalva bei fontanas, Santa Maria del Mar bazilika, Barceloneta paplūdimys, rajonas GraciaGaudi šedevras La Casa Batlló, gatvelė El Raval.

 Barselona

Taip pat nepraleiskite progos aplankyti Montserato vienuolyno, oficialiai vadinamo Santa Maria de Montserrat benediktinų abatija. Tai istorinė ir religinė vietovė, esanti Montserato kalnų masyve, netoli Barselonos. Nuostabi gamtinė aplinka, kuriai būdingi unikalūs uolų dariniai, daro šią vietą dar labiau žavią.

Kitas svarbus objektas – Triumfo arka. Tai garsus paminklas ir įžymybė, esanti šiauriniame Passeig de Lluís Companys gatvės gale – plačioje promenadoje, vedančioje į Ciutadella parką. Arkos architektūros stiliui būdingas neomudėjiškas dizainas – tai maurų architektūros, kuri buvo populiari Ispanijoje viduramžiais, atgaivinimas. Arka išsiskiria ryškia spalvų palete, kurioje vyrauja raudonos plytos ir ornamentinė keramika.

Norite išvyksti Barseloną iš viršaus? Aplankykite Tibidabo – tai kalnas, nuo kurio atsiveria žavinga miesto panorama ir aplinkinio regiono vaizdai. Be to, čia stovi reikšmingas religinis paminklas – Tibidabo bažnyčia. Įsigykite bilietus į Barseloną ir visa tai išvyskite savo akimis!

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Barseloną:

Šeimos atostogos: geras poilsis ir įspūdžiai Barselonoje – garantuoti! L‘Aquarium de Barcelona – tai puiki vieta, kuri sudomins visą šeimą. Susipažinkite su Viduržemio jūros flora ir fauna apsilankę šiame muziejuje. Dairykitės Güell parke – tai Antonio Gaudi sukurtas kūrinys, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kurio architektūros žaismingumas nuspalvins jūsų kelionę ryškiausiomis spalvomis. Tiek vaikus, tiek suaugusius maloniai nustebins Barselonos zoologijos sodas! Pigūs skrydžiai jūsų šeimai – keliaukite kartu į nuotaikingąją Barseloną!

Draugų kelionė: šiame mieste kelionės su draugais – puikus sprendimas linksmai praleisti laiką. Čia jus pasitiks daugybė šurmuliuojančių gatvių. Barselona – vakarėlių sostinė, todėl apsilankyti iki ryto šėlstančiame Row 14 klube yra privalu. Tai Ibizos pramogų vietų alternatyva Barselonoje – naudokitės šia proga ir linksminkitės! Nepamirškite ir smagaus laiko žavinguose paplūdimiuose. Rekomenduojame – Barceloneta, Bogatell paplūdimys, Nova Icaria, Sant Sebastia, Mar Bella paplūdimys, Ocata, Castelldefels, Somorrostro paplūdimius! Suplanuokite atostogų datą ir pigūs lėktuvų bilietai suteiks galimybę jums ir jūsų draugams apsilankyti išsvajotame mieste.

Meno mylėtojams: Barselona stebins visus meno mylėtojus ir suteiks galimybė įgauti naujos patirties apsilankius didžiųjų menininkų namais tapusiame mieste. Čia gyveno Pablo PicassoAntoni Gaudi ir Salvador Dali – jų kūriniai muziejuose laukia kiekvieno besidominančio tokiomis dailės srovėmis kaip kubizmas ir siurrealizmas. Antoni Gaudi neišpasakyta meilė Barselonai pasižymi Güell parku ir vis dar statoma Sagrada Familia Romos katalikų bažnyčia. Senamiestyje įsikūręs gotikinis rajonas stebins savo griežtų formų architektūra ir privers dairytis kiekviename žingsnyje...

Senjorams: poilsiaukite ir mėgaukitės Barselonos teikiamais malonumais. Aplankę garsiausius miesto muziejus ir galerijas nepamirškite Montjuic stebuklingojo fontano ir Las Ramblas – judriausios miesto gatvės. Pasinaudokite nemokamų ekskursijų teikiamomis paslaugomis ir sužinokite apie turtingą Barselonos istoriją. Po aktyvaus praleisto laiko pailsėkite vietiniame restorane skanaudami tikrosios paella. Pigios kelionės į Barseloną – gudri proga įdomiai praleisti pelnytas atostogas! Keliaujam!

Etiketas ir bendravimo kultūra Ispanijoje

Ispanija – įvairi šalis. Didžiosios tautos Ispanijoje susiskirsčiusios pagal regionus. Jos yra išlaikiusios senąją kultūrą, kalbą ir įpročius. Daugelis žmonių Ispaniją įsivaizduoja kaip įspūdingą, kvapą gniaužiančią šalį su koridomis ir flamenko šokiais. Šios šalies gyventojai išties yra labai karšto temperamento žmonės.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Ispaniją

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius–Barselona – tai patogiausias planas keliaujantiems. Greitai ir patogiai galėsite pradėti savo kvapą gniaužiančias atostogas. Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną, kaip ir į kitus populiariausius Ispanijos miestus, priklausomai nuo oro linijų bendrovių yra vykdomi kasdien. Taigi, pradėkite planuoti atostogas. Jums nereikės keisti valiutos, užteks tik asmens tapatybės kortelės, o ir laiko skirtumas tik valanda! Barselona ne tik pasiūlys garsiausių pasaulio menininkų muziejus ir nustebins savo architektūros sprendimais, bet ir pasiūlys savo tradicinių patiekalų. Pavyzdžiui, garsiosios paelijos su šviežiomis jūrų gėrybėmis, dėl kurios nenorėsite grįžti namo.

Viešasis transportas Barselonoje

Keliaujantys iš oro uosto gali rinktis iš daug variantų. Siūlome naudotis autobusais arba traukiniais. Kainos į vieną pusę yra apie apie 5 eurus. Autobusas iki miesto centro jus nuveš per 35 minutes, traukinys – per 20 min. Tačiau jei keliaujate vakare, rekomenduotina rinktis autobusą, nes traukinio gali tekti palaukti. Viešojo transporto bilietas Barselonoje kainuoja 2,20 Eur. Tai yra didelis miestas ir jei planuojate aplankyti kiek įmanoma daugiau įvairiausių vietų, geriausia būtų rinktis kelių dienų bilietus. Bilietai HOLA BCN!, priklausomai nuo dienų skaičiaus, kainuoja nuo 15 eurų. Taip galėsite sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną

Skrydis į Barseloną iš Kauno oro uosto vykdomas tik su persėdimu. Domina tiesioginiai skrydžiai į Barseloną? Vilnius–Barselona kryptimi galite skristi tiesiogiai. Pigius skrydžius vykdo „Ryanair ir „Wizzair avialinijos. Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną iš Vilniaus užtrunka 3 valandas ir 35 minutes. Skrydžių paieškos svetainėje Skrendu.lt lėktuvo bilietus į Barseloną galite rasti vos už 65 eurus! Pasinaudokite puikiais pasiūlymais – neišleisdami daug galėsite turėti pačią geriausią kelionę. 

Barselonos miestą aptarnauja du oro uostai: vienas pagrindinis tarptautinis oro uostas ir mažesnis regioninis oro uostas:

  • Barselonos–El Prato oro uostas (BCN). Tai pagrindinis Barseloną aptarnaujantis tarptautinis oro uostas, esantis maždaug už 12 km į pietvakarius nuo miesto centro. Jame yra du terminalai: 1 terminalas (T1) ir 2 terminalas (T2). T1 daugiausia aptarnauja tarptautinius skrydžius, o T2 – ir tarptautinius, ir vietinius. Oro uoste yra daugybė paslaugų, įskaitant parduotuves, restoranus, poilsio kambarius ir transporto galimybes.
  • Žironos-Kosta Bravos oro uostas (GRO). Žironos-Kosta Bravos oro uostas nėra pačioje Barselonoje, tačiau tai dar vienas oro uostas, kuriuo kai kurie keliautojai naudojasi norėdami pasiekti regioną. Jis yra maždaug už 92 km į šiaurę nuo Barselonos. Šis oro uostas yra mažesnis ir jį daugiausiai aptarnauja pigių skrydžių bendrovės, todėl jį gali rinktis taupūs keliautojai. Iš Žironos oro uosto autobusais arba traukiniais galite pasiekti Barselonos centrą.

Abiejuose oro uostuose yra transporto priemonių, vežančių į miesto centrą ir iš jo, įskaitant autobusus, traukinius, taksi ir privačius pervežimus. Barselonos El Prato oro uostas yra pagrindinis oro uostas, kurį dauguma keliautojų renkasi lankydamiesi mieste dėl jo lokacijos ir plataus tarptautinių skrydžių pasirinkimo.

Orai Barselonoje

Barselonoje, esančioje šiaurės rytų Ispanijoje, palei Viduržemio jūros pakrantę, vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Tokiam klimatui būdingos švelnios, drėgnos žiemos ir karštos, sausos vasaros:

  • Vasara (birželio–rugpjūčio mėn.). Vasaros Barselonoje karštos ir sausos. Vidutinė temperatūra paprastai svyruoja nuo 28 °C iki 31 °C, o kartais būna dar aukštesnė. Šiais mėnesiais mieste gausu saulės, tik retkarčiais iškrenta krituliai. Gali pasitaikyti trumpų intensyvaus karščio bangų, vadinamų „la canícula.
  • Ruduo (rugsėjo–lapkričio mėn.). Ruduo laikomas puikiu laiku lankytis Barselonoje. Temperatūra pradeda vėsti – rugsėjo mėnesį svyruoja nuo 23°C iki 27°C, o lapkričio mėnesį palaipsniui nukrenta iki maždaug 15–20°C. Rudenį dažniau pasitaiko lietaus, ypač spalio ir lapkričio mėnesiais.
  • Žiema (gruodžio–vasario mėn.). Žiemos Barselonoje yra švelnios, lyginant su daugeliu kitų Europos miestų. Aukščiausia temperatūra paprastai svyruoja nuo 12°C iki 16°C, o žemiausia temperatūra retai nukrenta žemiau 5°C. Nors nėra labai šalta, dėl drėgmės gali būti vėsu. Šiais mėnesiais dažniau lyja.
  • Pavasaris (kovo-gegužės mėn.). Pavasaris – dar vienas puikus metas apsilankyti Barselonoje, nes orai pradeda šilti. Aukščiausia temperatūra palaipsniui kyla nuo maždaug 15–19 °C kovo mėnesį iki 19–22 °C gegužės mėnesį. Pavasarį vis rečiau lyja, o miesto žaliosios erdvės pradeda žydėti.

Atminkite, kad kiekvienais metais orai Barselonoje gali skirtis ir kartais gali pasitaikyti anomalijų. Artėjant kelionei, pasitikrinkite orų prognozes, taip sužinosite tikslią informaciją. 

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai