Skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną, kontrastingąją Katalonijos sostinę. Pasivaikščiojimai garsiąja La Rambla, įspūdžiai išvydus Sagrada Familia, pojūčiai, užplūstantys įžengus į futbolo stadioną – tai viskas, dėl ko tvirtai sakome VERTA.

Kodėl keliauti? Kosmopolitiškumo dvasia bei nuostabi Antonio Gaudi architektūra yra itin svarios kelionės priežastys. Būtina pabrėžti, jog Barselona yra ypač charakteringas bei modernus miestas, kuriame atrasite ir siaurų gatvelių, ir linksmuolių gatvės muzikantų, galėsite dieną praleisti besimėgaudami jūra arba atidžiai tyrinėdami Güell parką.

Kada keliauti? Šiltasis sezonas Barselonoje prasideda gegužės viduryje ir pasibaigia spalio pradžioje. Tokiu metu oro temperatūra išties kelia pasimėgavimą, o pigių skrydžių bendrovės suteikia puikią galimybę keliauti: platus lėktuvų bilietų pasirinkimas, akcijos, žemos kainos.

Ką pamatyti? Įžymiausios lankytinos vietos, patikėkite, patrauks jūsų dėmesį. Nepamirškite, jog įdomus maršrutas – svarbiausia.  Susikurti turą padės žemėlapis. Jo teiraukitės turizmo punktuose. O pradžiai - keletas įžymiausių objektų: minėtasis Güell parkas bei Sagrada Familia, Montjuic kalva bei fontanas, Santa Maria del Mar bazilika, Barceloneta paplūdimys, rajonas Gracia, Gaudi šedevras La Casa Batlló  bei gatvelė El Raval.

 Barselona

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Barseloną:

Šeimos atostogos: poilsis ir įspūdžiai Barselonoje – garantuoti! L‘Aquarium de Barcelona – tai puiki vieta, kuri sudomins visą šeimą. Susipažinkite su Viduržemio jūros flora ir fauna apsilankę šiame muziejuje. Dairykitės Güell parke – tai Antonio Gaudi sukurtas kūrinys, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kurio architektūros žaismingumas nuspalvins jūsų kelionę ryškiausiomis spalvomis. Pigūs skrydžiai jūsų šeimai – keliaukite kartu į nuotaikingąją Barseloną!

Draugų kelionė: šiame mieste kelionės su draugais – puikus sprendimas linksmai praleisti laiką. Čia jus pasitiks daugybė šurmuliuojančių gatvių. Barselona – vakarėlių sostinė, todėl apsilankyti iki ryto šėlstančiame Row 14 klube yra privalu. Tai Ibizos pramogų vietų alternatyva Barselonoje – naudokitės proga ir linksminkitės! Suplanuokite atostogų datą ir pigūs lėktuvų bilietai suteiks galimybę jums ir jūsų draugams apsilankyti išsvajotame mieste.

Meno mylėtojams: Barselona stebins visus meno mylėtojus ir suteiks galimybė įgauti naujos patirties apsilankius didžiųjų menininkų namais tapusiame mieste. Čia gyveno Pablo Picasso, Antoni Gaudi ir Salvador Dali – jų kūriniai muziejuose laukia kiekvieno besidominančio tokiomis dailės srovėmis kaip kubizmas ir siurrealizmas. Antoni Gaudi neišpasakyta meilė Barselonai pasižymi Güell parku ir vis dar statoma Sagrada Familia Romos katalikų bažnyčia. Senamiestyje įsikūręs gotikinis rajonas stebins savo griežtų formų architektūra ir privers dairytis kiekviename žingsnyje...

Senjorams: poilsiaukite ir mėgaukitės Barselonos teikiamais malonumais. Aplankę garsiausius miesto muziejus ir galerijas nepamirškite Montjuic stebuklingojo fontano ir Las Ramblas – judriausios miesto gatvės. Pasinaudokite nemokamų ekskursijų teikiamomis paslaugomis ir sužinokite apie turtingąją Barselonos istoriją. Po aktyvaus praleisto laiko pailsėkite vietiniame restorane skanaudami tikrosios Paella. Pigios kelionės į Barseloną – gudri proga įdomiai praleisti pelnytas atostogas! Keliaujam!

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai