Skrydžiai į Prahą

Pigūs skrydžiai į Prahą

Pigūs skrydžiai į Prahą – pasakišką Čekijos sostinę. Pigių skrydžių bendrovės lepina patraukliais pasiūlymais, siūlomos akcijos ir nuolaidos, todėl nelaukite ir rezervuokite bilietus internetu jau dabar.

Kodėl keliauti? Tai gyvybingas ir itin nuotaikingas miestas, turintis savo seną istoriją bei žadą atimantį architektūrinį paveldą. Paragaukite tikro, aromatingo čekiško alaus, įsijauskite į žavingą šurmuliuojančio miesto ritmą. Senamiestyje galėsite įsigyti amatininkų ir juvelyrų sukurtų dirbinių, o taip pat aplankyti daugybę jaukių suvenyrų parduotuvių.

Kada keliauti? Optimaliausias laikas kelionėms – vasara bei ruduo. Tuomet oro temperatūra palankiausia miesto pažinimui. Žiemą siūlome kiek ramesnį miesto pažinimo planą: mėgaukitės nacionaline gastronimija, aplankykite galybę įdomių muziejų.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – miesto stebuklai. Ne vieną šimtmetį Praha buvo minima kaip aukso miestas, kurio architektūrą puošė auksu tviskantys bokštai, raudoniu spindintys stogai, todėl čia apsilankyti tiesiog būtina. Mieste Jūsų laukia ekskursijos, kurių metu aplankykite Karolio tiltą, jungiantį mažąjį miestą su senamiesčiu. Dainuojantys fontanai padės išgirsti visiems gerai žinomą muziką, o Prahos katedra ir astronominis laikrodis taps dar viena pramoga kelionės metu.

Komentarai