Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Praha

Praha – šimto bokštelių miestas

Atskridę į Čekijos sostinę, iškart pamatysite daugybę į dangų kylančių bokštų ir bokštelių. Praha žavi savo patraukliu senamiesčiu, išskirtine architektūra ir kultūra. Nepraleiskite progos įsigyti lėktuvo bilietų į Prahą – vieną iš gražiausių pasaulio miestų! >>>

Praha – šimto bokštelių miestas

Atskridę į Čekijos sostinę, iškart pamatysite daugybę į dangų kylančių bokštų ir bokštelių. Praha žavi savo patraukliu senamiesčiu, išskirtine architektūra ir kultūra. Nepraleiskite progos įsigyti lėktuvo bilietų į Prahą – vieną iš gražiausių pasaulio miestų!

Praha: susipažinkite artimiau

Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Prahos senamiestis – nepaprasto grožio kultūros centras. Viešint Čekijos sostinėje, būtina aplankyti šias vietas:

  • Senamiesčio aikštė. Ši aikštė – užburianti Prahos širdis. Joje įsikūrusi XIV a. statyta miesto rotušė, kurią supa puikūs gotikiniai pastatai. O taip pat čia yra ir vienas iš žymiausių Prahos objektų – didžiulis astronominis laikrodis.
  • Karolio tiltas – Prahos senamiestį ir naujamiestį jungiantis gotikinio stiliaus tiltas, pastatytas 1357 m. Statulomis puoštas tiltas yra viena iš šio miesto įžymybių.
  • Prahos pilis ir katedra. Perėjus tiltą iš senamiesčio pusės ir pasigrožėjus miesto vaizdais, kiti žingsniai turėtų nuvesti jus į kalną, ant kurio stovi į Gineso pasaulio rekordų knygą įtraukta Prahos pilis. Ji stebina ne tik dėl savo dydžio, bet ir dėl puošnumo. Čia pat yra ir įspūdingoji Šv. Vito katedra.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Praha vaišina

Čekų nacionalinė virtuvė – įvairi ir soti. Joje karaliauja mėsos, ypač jautienos ir avienos patiekalai, taip pat bulviniai bei miltiniai patiekalai.

  • Svečiuojantis Prahoje, verta paragauti vietinių patiekalų. Mėsos mėgėjams patiks svíčková – jautiena grietinėlės padaže. O tiems, kuriems arčiau širdies jūrų gėrybės, siūlome paragauti vietinio pstruh (upėtakio). Mažiesiems lankytojams patiks įvairūs virtinukai – knedliky.
  • Čekijos virtuvės pažiba, be abejo, yra vietinis alus. Velvet – Prahos aludarių gaminamas tamsusis alus, tačiau galima susipažinti ir su įvairiais kitais. Populiarūs yra Pilsner Urquell ir Budvar, taip pat Gambrinus, Staropramen ir kiti.

Kokios kainos?

Nors pragyvenimo kainos Prahoje didesnės negu Vilniuje, įdomu tai, kad, užsukę į restoraną Čekijos sostinėje, išleisite mažiau negu panašiame restorane Vilniuje. Transportas ir nakvynė gana pigūs – vienkartiniai bilietai kainuoja apie 1 €, o nakvynę nakčiai galima rasti nuo 13 €. >>>