Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Portą

Pigūs skrydžiai į Portą

 

Pigūs skrydžiai į Porto - vieną seniausių jūrų uostų Europoje. Tai miestas, kurio pavadinimas davė vardą visai šaliai, o istorinis senamiestis, dėl įspūdingos architektūros, saugomas UNESCO. Svečiai neabejotinai bus sužavėti įkvėpiančia Porto dvasia, gastronomijos vingrybėmis bei intensyviai pulsuojančia kultūra.

Kodėl keliauti? Tiems, kurie turi silpnybę kontrastams, prasitarsime, jog miestą gaubia baroko, romantizmo, gotikos ir neoklasicizmo stilių šydas. Nejuokaujame, pasijusite lyg sugrįžę kelis šimtmečius atgal. Tai be galo stiprią aurą puoselėjanti tvirtovė, kasmet pritraukianti neaprėpiamus srautus smalsuolių iš viso pasaulio. Pigių skrydžių bendrovės kasmet nuolankiai tenkina keliautojų norus: akcijos, nuolaidos, bilietai internetu – būtent tai, kas suteikia palankias sąlygas pasaulio pažinimui.

Kada keliauti? Šiltas ir saulėtas Porto savo svečius pasitinka balandį ir išlydi rugsėjo gale. Tai periodas, kai oro temperatūra maloniai lepina ir leidžia pasidžiaugti pelnytomis atostogomis.

Ką pamatyti? Porto... Čia teks ne tik pamatyti, bet ir pajausti. Taurė raudono brandinto pietietiško Portveino nukels į Portugalijos provinciją, žymusis Lello & Irmao knygynas privers pasijusti kaip stebuklų šalyje, pasivaikščiojimas Rua Miguel Bombarda nukels į galerijų ir meno oazę, o Maria Pia tiltas atskleis intriguojančią detalę – jį pastatė pats Gustave Eiffel.

 Porto miestas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Porto:

Šeimos atostogos: suplanuota išvyka su šeima į Porto miestą – jaukus ir pilnas įspūdžių pasibuvimas su artimiausiais žmonėmis garantuotas! Šis Portugalijos kraštas garsėja ne tik antruoju pagal dydį šalies miesto titulu ar vynu, bet ir lankytinų vietų gausa. Vaikščiokite ir dairykitės – šis pasaulio kampelis žavės kiekvieną šeimos narį savo architektūros įvairove. Porto senamiestis ne veltui saugomas UNESCO – jame gausu gatvelių, kurios stebins savo miela dvasia.

Draugų kelionė: ar mąstote apie atostogas su draugais Porto mieste? Pigių lėktuvų bilietų pagalba tai gali tapti realybe! Miesto įžymios vietos stebėtinai paliks nepamirštamus įspūdžius – čia susipynę įvairūs architektūros stiliai suteiks jūsų kelionei ypatingo žavesio. Apžiūrėkite žymiausius šio miesto objektus - Porto katedrą, Santa Clara bažnyčią ir nepamirškite smagiam pasisėdėjimui kviečiančiose vyninėse ragauti garsiojo portveino!

Romantikams: kelionės dviese į Portugalijos sostinę – Portą, argi ne žavu? Įsiamžinkite prie miesto simboliu tapusio Ponte Maria Pia, kurį suprojektavo pats Gustavas Eifelis. Vaizdas įspūdingas! Norite paragauti Porto vyno? Vykite į Vila Nova de Gaia – netoliese nuo Porto esančiame miestelyje yra daugybė vyno gaminimo bendrovių, kurios ne tik papasakos apie portveino gamybą, bet ir suteiks galimybę jo paragauti. Atsipalaiduokite – laikas Porte tik jums!

Senjorams: mintis apie atostogas Portugalijos mieste Porte – jaudina! Pigūs skrydžiai į šį Portugalijos Paryžiumi vadinamą miestą sukurs jūsų atostogoms nepaprasto žavesio. Apsilankykite Avenida dos Aliados gatvėje, kuri stebins savo architektūra ir lankytinomis vietomis. Barredo rajonas nukels jus į viduramžių laikus, o Bolsa rūmų pompastika grąžins į XIX amžių. Neabejokite Porto miesto siūlomomis galimybėmis ir vaizdais – jie stulbina!

Etiketas ir bendravimo kultūra Porte

Portugalijos kultūrai stiprią įtaką darė religijos. Dėl to yra labai nemandagu ir nepagarbu bažnyčias lankyti tada, kai vyksta mišias. Taip pat verta įsiminti, kad restoranuose atnešami užkandžiai, pavyzdžiui, duona ar sūris, nėra nemokami. Jei jų nenorite, tiesiog mandagiai atsisakykite.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Portą

Oro uostai Porte. Miestą aptarnauja netoli įsikūręs Francisco Sá Carneiro oro uostas, paprastai vadinamas tiesiog Porto oro uostu.

Laikas Porte: laiko juosta UTC 0, todėl laikrodį reikės pasukti dviem valandomis atgal.

Valiuta Portugalijoje: euras (EUR).

Gyventojų skaičius Porte: apie 220 tūkstančių.

Porto salos plotas: 41,42 km2.

Porto įkūrimo data. Manoma, kad jau maždaug 300 m. prieš mūsų erą šioje vietoje egzistavo romėnų gyvenvietė.

Viešasis transportas Porte

Viešasis transportas Porte skirstomas į dvi sistemas: antžeminį ir požeminį. Antžeminiu transportu laikomi autobusai bei tramvajai, o požeminiu, be abejo, metro. Tai yra labai svarbu todėl, kad šios skirtingos transporto priemonės priklauso skirtingoms transporto kompanijoms. Už antžeminį transportą atsako STCP, todėl jei neplanuojate naudotis metro, užtenka nusipirkti STCP bilietus. Norint naudotis ir antžeminiu, ir požeminiu transportu, geriausias pasirinkimas yra Andante paslaugos. Nusipirkus Andante bilietus ar transporto korteles, turėsite galimybę naudotis visu visuomeniniu transportu Porte.

Kiti Portugalijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai