Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Faro

Pigūs skrydžiai į Faro

Pigūs skrydžiai į Farą – Portugalijos pietuose įsitvirtinusį uostamiestį. Faro miestas yra Algarvės regiono sostinė, jos krantai skalaujami Atlanto vandenyno, paplūdimiai smėlėti, ilgi ir platūs. Netoliese įkurtas oro uostas padeda greitai ir patogiai atsidurti miesto įvykių centre. Faro yra išties populiarus, turizmo antplūdžiai tampa savotiška kasdienybe: pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės bilietus, akcijas bei nuolaidas bilietams internetu.

Kodėl keliauti? Daugelis mano, jog Faro tėra patogus nusileidimo taškas Portugalijoje. Vertėtų paneigti tokias mintis: miestas trykšta užburiančia istorija, stebina teatrais, galerijų gausa. Jums bus suteikta galimybė ne tik maloniai ir ramiai praleisti atostogas nuostabaus grožio paplūdimiuose, bet ir susipažinti su pramogine miesto kultūros dalimi: čia pasitiks ekscentriškos vietinių užeigėlės, įdomios parduotuvėlės, saviti miesto renginiai. Visa tai detalės, pavertusios Faro miestą tikru turistų magnetu.

Kada keliauti? Išduosime, jog populiariausias metas svečiuotis Faro yra gegužė – spalis. Tokiu metu oro temperatūra gali siekti net 35°C. Klimatas, žinoma, švelnus jūrinis.

Ką pamatyti? Tikimės, jog žemėlapis jau gniaužiamas rankomis, o Jūs pasiruošę įspūdingai ekskursijai: išvyskite ir pasigrožėkite Ria Formosa gamtos draustiniu, būtinai apsilankykite Cidade Velha – seniausioje miesto dalyje, pasigrožėkite Castelo de Silves pilimi ir nepamirškite įamžinti seniausios katedros - Sé de Faro.

Reikalingi dokumentai keliaujant į Portugaliją

Portugalija priklauso Šengeno erdvei, todėl keliaujant į Faro miestą tereikia pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Pigūs skrydžiai į Farą – istorinį Algarvės regiono centrą ir vaizdingą uostamiestį šalia Atlanto vandenyno. Rinkitės skrydžio datą ir pirmyn!

Ko verta paragauti Faro mieste?

Į Farą verta keliauti ne tik dėl pigių skrydžių, bet ir puikaus maisto. Pasiruoškite jūros gėrybių maratonui.

  • Xarem com conquilhas patiekalas 2011 metais buvo paskelbtas vienu iš 21 portugališkos gastronomijos atradimų. Patiekalas gaminamas iš kukurūzų miltų, jūros gėrybių, gardinamas česnaku, citrinos sultimis, alyvuogių aliejumi.
  • Arroz de Lingueirao įeina į tą patį gastronominių atradimų sąrašą. Tai jūros gėrybės su ryžiais, pomidorais, aitriąja paprika, česnakais, alyvuogių aliejumi ir baltuoju vynu.

Populiarūs viešbučiai Faro mieste

Liukso klasės svečių namuose „Opus One“ nakvynė dviems kainuos 146 Eur. Keliautojai šią vietą rekomenduoja dėl namų erdvės jaukumo, baseino ir fantastiškų pusryčių. „Porta Doze“ svečių namuose taip pat galima tikėtis šiltos namų aplinkos, puikių pusryčių, tik čia nakvynė kainuos kur kas pigiau – 61 Eur. Tiems, kieno laukia ankstyvas skrydis, verta rinktis šalia oro uosto esantį „Hotel 3K Faro Aeroporto“, kuriame nakvynė kainuos 75 Eur. Čia laukia tvarkingi, šviesūs kambariai, baseinas.

Etiketas ir bendravimo kultūra Faro mieste

Pietiečiai bendrauja temperamentingai, kalba garsiai ir daug gestikuliuodami. Tik nemanykite, kad tai reiškia pyktį ar nepasitenkinimą. Bendraudami portugalai yra linkę savo pašnekovą paliesti, tapšnoti. Portugalai mėgsta apsikabinimus, sveikindamiesi būtinai pakšteli į skruostą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Farą

Keliaukite į Farą – geros nuotaikos, šilumos kraštą, kuriame išties pasisemsite puikių įspūdžių. Tiesioginis skrydis į Farą vyksta iš Varšuvos ir Rygos oro uostų.  

Oro uostai: Faro (FAO).

Laiko juosta: nukeliavę į Farą, laiką turėsite atsukti dviem valandomis atgal.

Valiuta: euras (Eur).

Gyventojų skaičius Fare: apie 64,560 tūkst.

Miesto plotas: 202,57 km²

Viešasis transportas Faro mieste

Faro mieste ir visame Algarvės regione  patogiai galite keliauti autobusais ir traukiniais. Iš Faro miesto keliaukite į Lagosą, Tavirą, Albufeirą, Sagres ir kt. miestus. Kelionės bilietas kainuos apie 2,25 Eur.

Kiti Portugalijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai