Skrydžiai į Faro

Pigūs skrydžiai į Faro

Pigūs skrydžiai į Farą – Portugalijos pietuose įsitvirtinusį uostamiestį. Faro miestas yra Algarvės regiono sostinė, jos krantai skalaujami Atlanto vandenyno, paplūdimiai smėlėti, ilgi ir platūs. Netoliese įkurtas oro uostas padeda greitai ir patogiai atsidurti miesto įvykių centre. Faro yra išties populiarus, turizmo antplūdžiai tampa savotiška kasdienybe: pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės bilietus, akcijas bei nuolaidas bilietams internetu.

Kodėl keliauti? Daugelis mano, jog Faro tėra patogus nusileidimo taškas Portugalijoje. Vertėtų paneigti tokias mintis: miestas trykšta užburiančia istorija, stebina teatrais, galerijų gausa. Jums bus suteikta galimybė ne tik maloniai ir ramiai praleisti atostogas nuostabaus grožio paplūdimiuose, bet ir susipažinti su pramogine miesto kultūros dalimi: čia pasitiks ekscentriškos vietinių užeigėlės, įdomios parduotuvėlės, saviti miesto renginiai. Visa tai detalės, pavertusios Faro miestą tikru turistų magnetu.

Kada keliauti? Išduosime, jog populiariausias metas svečiuotis Faro yra gegužė – spalis. Tokiu metu oro temperatūra gali siekti net 35°C. Klimatas, žinoma, švelnus jūrinis.

Ką pamatyti? Tikimės, jog žemėlapis jau gniaužiamas rankomis, o Jūs pasiruošę įspūdingai ekskursijai: išvyskite ir pasigrožėkite Ria Formosa gamtos draustiniu, būtinai apsilankykite Cidade Velha – seniausioje miesto dalyje, pasigrožėkite Castelo de Silves pilimi ir nepamirškite įamžinti seniausios katedros - Sé de Faro.

Kiti Portugalijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai