Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Paryžių

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Pigūs skrydžiai į Paryžių – bohemišką įsimylėjėlių tvirtovę. Apie šį skubantį miestą būtų galima pasakoti valandų valandas. Vos atvykus, Paryžius svaigins kiekviename žingsnyje: burna prisipildys Prancūzijos atsikandus sviestinio raguolio vietinėje boulangerie, romantiška prancūzų kalba lepins ausis, o sodriai raudonas vynas bei vietinio muzikanto akordeono skambesys Sena upės krantinėje taps paralele Woody Alleno filmui „Vidurnaktis Paryžiuje”...

Kodėl keliauti? Pabuvoti Paryžiuje vieną kartą – būtinybė, dukart – pareiga, triskart – siekiamybė. Tai miestas, į kurį žūtbūt norisi grįžti. Suskaičiuoti visų paryžiečių beretes, suvalgyti visas sraiges ir pamatyti Centre Pompidou parodas. Ne tik dėl tokių keistų priežasčių žmonėms neatsibosta keliauti į meilės miestą. Jų norus nuolankiai tenkina pigių skrydžių bendrovės, kurios nuolat siūlo akcijas bei pigius skrydžius internetu.

Kada keliauti? Kelionė į Paryžių palankiausia pavasarį bei rudenį. Klimatas išties gaivus, o siaurose gatvelėse netenka brautis per turistų jūrą. Tokiu metu oro temperatūra svyruoja nuo 14°C iki 21°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos neabejotinai atims žadą. Lengviau orientuotis padės kelionių vadovas arba žemėlapis. Nemokamų versijų ieškokite oro uoste arba turizmo centre. O mes patys jums rekomenduojame: nufotografuokite Tour Eiffel, praeikite pro Arc de Triomphe, pažvelkite į meną kitaip Monmartre, išvyskite meilės sieną, praleiskite dieną Luvre, kur galėsite išvysti įžymųjį Mona Lisa portretą, apsipirkite Eliziejaus laukuose, aplankykite Invalidų rūmus.

 Paryzius

  

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Paryžių:

Šeimos atostogos: būtinai nuvykite į legendinį Disneilendą - išvysite žibančias savo vaikų akis, pramogos sužavės net išrankiausius, visko mačiusius keliautojus. Pramogų vis negana? Asterikso parkas – dar vienas pramogų „kurortas”. Įsikūręs netoli Paryžiaus, lengvai pasiekiamas mašina, autobusu ar traukiniu. Šis parkas – kelionė po Vikingų pasaulį, senovinį Egiptą, Antikinę Graikiją ir Romėnų Imperiją. Pigūs skrydžiai į Paryžių – svajonių išsipildymo metas!

Draugų kelionė: nepraleiskite galimybės panardyti žaviojo Lotynų rajono gatvėmis. Lankytinos vietos – verčiančios iš koto. Galime teigti, jog tai „paryžietiškiausia” miesto vieta. Barai, mielos terasėlės, gyva muzika, studentiško gyvenimo ritmai – pulsuojanti atmosfera. Jei Paryžiuje svečiuojatės sekmadienį, užsukite į žymųjį blusų turgų: kalnai įvairiausių gėrybių, tonos istorijų! Pigūs skrydžiai į Paryžių savaitgaliui – tai, ko jums reikia.

Romantikams: suskubkite pažvelgti į mados sostinę – Paryžių, iš paties Eifelio bokšto viršūnės ar Triumfo arkos. Tai neįkainojamas reginys… Pažinkite Eliziejaus Laukus, įsiliekite į Monmartro pasaulį: vietiniai artistai ir menininkai žavės įvairiais performansais, akyse - Jean Pierre Jeunet filmų akimirkos… Romantikos niekada nebus per daug, tad kviečiame išgerti taurę raudono vyno naktinio Paryžiaus upės krantinėje. Liūliuojantys miesto žiburiai – tikrų tikriausias atvirukas.

Senjorams: nežinote ką aplankyti? Pasiruoškite, meilės miestas – įdomybių žemėlapis! Tik nesakykite, kad į savo planą pamiršote įtraukti Versalį… Pasakiški sodai virs akių masažu... Kelionę vainikuos Švc. Jėzaus Širdies bazilika, įsikūrusi ant aukščiausio Monmartro kalno. Toks grožis… Čia širdis pradeda plakti greičiau. Lėktuvų bilietai į Paryžių – įspūdžių kelionės pradžia.

Etiketas ir bendravimo kultūra Prancūzijoje

Pasinaudokite keliais paprastais patarimais, kad viešnagės Paryžiuje nesugadintų nemalonios situacijos. Nenustebkite, jei Paryžiuje net restorane su jumis pasisveikins rankos paspaudimu. Prancūzai su pažįstamais ir artimais žmonėmis sveikinasi lengvu pakštelėjimu į skruostą. Jei esate pakviesti į svečius, mandagu atsinešti dovanų ir būtinai visada laikykite rankas ant stalo. Tai bus gražus gestas, kad vertinate jų kultūrą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Paryžių

Tiesioginis skrydis į Paryžių jums užtruks tik kelias valandas. Vos vienos valandos skirtumas neleis išsimušti iš įprasto gyvenimo ritmo. Nors valiuta ir eurai, visada turėkite smulkiųjų. Viešėdami Paryžiuje negailėkite arbatpinigių restoranuose, arbatai yra įprasta palikti apie 20 proc. nuo sąskaitos sumos. Žinoma, jei jau esate restorane, tiesiog privalu paragauti tradicinių šalies delikatesų: varlių šlaunelių ir sraigių. Kad ir kaip baugiai tai skambėtų, paragavę nenusivilsite.

Viešasis transportas Paryžiuje

Pasiruoškite: kelionė iš Beauvais oro uosto iki miesto centro užtruks dar valandėlę. Nusiminti neverta, nes patogūs autobusai pavers šią kelionę įdomia ir galėsite apsidairyti miesto apylinkėse. Kaina į vieną pusę 15,90 Eur. Jei norite taupyti laiką, galite iškart nusipirkti bilietus kelionei į abi puses. Patogiausias būdas keliauti po Paryžių yra naudotis metro. Bilietėlio kaina yra 1,90 Eur. Rekomenduojama nusipirkti kelis iš karto. Taip pat yra taikomos nuolaidos.

Kiti Prancūzijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai