Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Paryžius

Maistas Paryžiuje

Paryžiuje alkani tikrai neliksite: išskirtiniai prancūziški patiekalai ir autentiškas vynas meilės mieste vilioja kiekvieną. Gurmaniškų produktų pasiūla čia neįtikėtina, tad užsukite į vieną iš nuostabių Paryžiaus >>>

Maistas Paryžiuje

Paryžiuje alkani tikrai neliksite: išskirtiniai prancūziški patiekalai ir autentiškas vynas meilės mieste vilioja kiekvieną. Gurmaniškų produktų pasiūla čia neįtikėtina, tad užsukite į vieną iš nuostabių Paryžiaus senamiesčio restoranų ir paragaukite tikrų prancūziškų skonių. Pigūs skrydžiai į Paryžių – idealus pasirinkimas gurmanams!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kaunas – jaunatviškas miestas Lietuvos širdyje

Kaunas – antras didžiausias Lietuvos miestas, įsikūręs prie Nemuno ir Neries upių. Šis miestas sulaukia vis daugiau turistų, kuriuos žavi senamiesčio  gatvėmis plūstanti jaunatviška energija, studentiškas šurmulys, ką jau kalbėti apie minias džiūgaujančių aistruolių po sėkmingų Kauno „Žalgirio“ rungtynių – kauniečių meilė savo miestui ir krepšinio komandai nepalieka abejingų.

Istorijos ir kultūros atspindžiai Kauno muziejuose

Kaune galima aplankyti nemažai muziejų, kuriuose lankytojams siūloma susipažinti su miesto istorija ir žymiais žmonėmis.

  • Dar tarpukario laikotarpiu įsteigtas Vytauto Didžiojo karo muziejus yra vienas seniausių muziejų Lietuvoje. Jame galima apžiūrėti daugybę istorinių dokumentų, fotografijų, archeologinių radinių ir ginklų. Bilieto kaina suaugusiems – 2 Eur, o moksleiviams, studentams ir senjorams įėjimas kainuos tik 1 Eur.
  • Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus – daugiausiai dėmesio šiame muziejuje skiriama žymiam lietuvių dailininkui ir kompozitoriui M. K. Čiurlioniui: čia susipažinsite su jo dailės ir muzikos kūriniais, taip pat su kitų Lietuvos menininkų kūryba ir liaudies menu. Bilieto kaina suaugusiems  – 4 Eur, studentams – 2 Eur.
  • Lietuvos aviacijos muziejus – čia kaupiami įvairūs su aviacija susiję eksponatai: garsiosios „Lituanicos“ kopija, Lietuvos ir Lenkijos karinių oro pajėgų lėktuvai, įvairūs sraigtasparniai ir kt. Bilietas suaugusiems kainuoja 2 Eur, o studentams – perpus pigiau. >>>