Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Larnaką

Pigūs skrydžiai į Larnaką

Skrydžiai į Larnaką išliks jūsų atmintyje dar ilgai, juk būtent čia jūs turit puikią galimybę šauniai praleisti savo atostogas išnaudojant kiekvieną turimą akimirką. Pietrytinėje Kipro pakrantėje įsikūrusio kurorto dabartinei kultūrai ir architektūrai turėjo įtakos kadaise čia gyvenę finikiečiai, graikai, romėnai bei turkai. Norėdami pabėgti nuo dienos karščio, atrasti ramybę ar tiesiog susipažinti su Larnakos architektūra užsukite į Šv. Lazaro bažnyčią – didingiausią Larnakos monumentą, taip pat neaplenkite Hala Sultan Tekke šventyklos, kuri kadaise buvo pastatyta melstis  tik moterims. Šalia pat šventyklos stūkso susiformavęs Druskingasis ežeras, kuriame pavasarį ir rudenį grįždami iš Afrikos sustoja pailsėti flamingai. Tūkstančių paukščių sukuriamas vaizdas tikrai stulbinantis! Skrydžiai į Larnaką jums atneš galimybę išmokti nardyti viename geriausių Alpha Divers Dive centre bei pasimėgauti povandeniu pasauliu, kiek nedrįstantis galės išmėginti vandens dviračių pramogą. Norintieji aktyviai praleisti savo atostogas galės pagal savo pajėgumą rinktis dviračių ekskursijas po skirtingas vietoves: kalnus, miškus ar istoriją menančias vietas. Degančios kelionės stulbina savo pigiais lėktuvo bilietais, bei nuostabiais pasiūlymais. Juk pasinaudoję pigių kelionių pasiūlymais galėsite mėgautis kaitrios saulės spinduliais, šiltu paplūdimio smėliu bei gaivinančiu vandeniu. Pakrantėje tarp žaliuojančių palmių gausu restoranų, kavinių, klubų pro kurių langus galite žavėtis nepakartojamais įlankos vaizdais. Nepraleiskite paskutinės minutės kelionių ir mėgaukitės puikiai suplanuotomis atostogomis.

Reikalingi dokumentai keliaujant į Larnaką

ES piliečiai, keliaujantys į Larnaką, su savimi turi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Tiesioginiai skrydžiai į Larnaką yra vykdomi iš Vilniaus. Vos trys su puse valandos ir jūs jau Kipre!

Kur pavalgyti Larnakoje? 

  • Aquarium Bar Café atrasite Larnakos prieplaukoje. Šeimos restorane galėsite užsisakyti mėsos ir jūros gėrybių patiekalų, užkandžių.
  • Daugelis lankytojų kalba, kad vieno apsilankymo Grada Tavern nepakanka. Ši vieta garsėja gausiomis užkandžių porcijomis.
  • Art Cafe 1900 nustebins ne tik vietinės virtuvės valgiais, bet ir išskirtiniu vintažiniu interjeru. Kavinė papuošta daugybe paveikslų, atvirukų, laikraščių iškarpų, nuotraukų.

Populiarūs viešbučiai Larnakoje

  • Elegantiškas Golden Bay Beach Hotel siūlo platų paslaugų spektrą. Lankytojai gali rinktis iš 4 skirtingų restoranų, čia veikia 3 barai, suvenyrų parduotuvė, SPA centras, sporto salė. Nakvynė kainuos 136 Eur.
  • Tsialis Hotel Apartments siūlo pigesnį nakvynės variantą. Jaukiame, paprastame viešbutyje su baseinu ir sodu nakvynė kainuos 40 Eur.
  • Larco viešbutyje nakvynė kainuos 39 Eur. Viešbutyje yra baseinas, kambariuose yra mažiukai balkonai. 

Etiketas ir bendravimo kultūra Larnakoje

Kipriečiai yra tiesūs, tačiau pagarbūs ir bendrauti mėgstantys žmonės. Apsilankę restorane ar parduotuvėje, kurios savininką pažįsta, kipriečiai mokėdami sąskaitą būtinai susės prie puodelio kavos pakalbėti apie šeimą ir gyvenimą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Larnaką

Pigūs skrydžiai į Larnaką – paplūdimių, kultūrinių vertybių ir saulės miestą Kipre.

Oro uostai: Larnakos oro uostas (LCA), nuo miesto centro nutolęs 4 km.

Laikas: Larnakoje galioja toks pat laikas kaip ir Lietuvoje.

Valiuta: euras (EUR).

Gyventojų skaičius: 51,468 tūkst.

Įkūrimo data: XIII a. pr. Kr. Larnakos teritorijoje buvo įkurtas Kition’o miestas-karalystė.

Viešasis transportas Larnakoje

Larnaka yra santykinai mažas Kipro pietryčiuose esantis miestas. Šiame mieste veikia antras pagal svarbumą oro uostas. Larnakoje viešojo transporto pasirinkimų nėra daug. Vienas pigiausių būdų keliauti – autobusai, kursuojantys ištisą parą, visomis savaitės dienomis. Kelionės bilietas kainuos apie 1,50 Eur. Taip pat galima keliauti taksi ar išsinuomoti automobilį, su kuriuo tyrinėti salą patogiausia.

Kiti Kipro miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai