Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrendu-urm-keliauk-saugiai (2) 

Pasitikrinkite, ar pasiruošėte kelionei!

Atsisiųskite „Keliauk saugiai“ programėlę ir pasitikrinkite, ar apie kraštą, į kurį išsiruošėte, žinote viską! Visą programėlėje esančią informaciją galima pasiekti be interneto ryšio, tad „Keliauk saugiai“ galima naudotis ir lėktuve, ir laukinėje gamtoje.

Programėlėje pateikiamos URM (Lietuvos Užsienio Reikalų Ministerija) kelionių rekomendacijos ir atvykimo sąlygos visoms pasaulio valstybėms! 

Mobiliųjų įrenginių, su „Android“ operacine sistema naudotojai, programėlę gali atsisiųsti čia, o telefonų su iOS operacine sistema – čia. „Keliauk saugiai“ galima atsisiųsti ir paspaudus ant žemiau esančių nuorodų:

Download_on_the_App_Store_Badge_LT_RGB_blk_100317 google-play-badge (1)

Kuo naudinga programėlė?

Programėlėje esanti interaktyvi kelionių atmintinė bei interaktyvus keliautojų kontrolinis sąrašas padės tinkamai pasiruošti kelionei: programėlėje rasite reguliariai atnaujinamus kelionių patarimus net 224 paskirties vietoms.

Informacija apie vizų reikalavimus visame pasaulyje

Informacija dėl vizų yra vienas dažniausių keliautojų užduodamų klausimų. Visus vizai gauti reikalingus dokumentus būtina sutvarkyti iš anksto. Programėlėje „Keliauk saugiai“ rasite ne tik informaciją ar keliaujant į pasirinktą šalį yra būtina viza, bet ir URM rekomendacijas, kaip ir kur ją įsigyti.

Informacija apie skiepus

Dažnam keliautojui, ypač vykstančiam į tolimas pasaulio šalis, aktualu žinoti ar keliaujant į šalį reikalingi skiepai. Programėlėje „Keliauk saugiai“ rasite Užkrečiamųjų Ligų ir AIDS centro (ULAC) parengtas rekomendacijas.

Informacija apie saugumą šalyje

Programėlėje „Keliauk saugiai“ rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie išpuolius, stichines nelaimes ar kitokias krizes, vykstančias šalyje, į kurią keliaujate. Informaciją apie sekamą šalį URM programėlė siunčia tiesiogiai (push notifications), tad programėlės turėtojai aktualius perspėjimus gauna realiuoju laiku.

Lietuvos atstovybių kontaktai užsienio šalyje

Prireikus, programėlė „Keliauk saugiai“ padės rasti artimiausią Lietuvos atstovybės vietą svečioje šalyje. Programėlė suplanuos kelionę iki bet kurios atstovybės bei leis matyti visų Lietuvos atstovybių pasaulyje žemėlapį.


Susipažink su programėle
 

Download_on_the_App_Store_Badge_LT_RGB_blk_100317 google-play-badge (1)

Skrendu.lt rekomenduoja

Programėlė „Keliauk saugiai“ sukurta siekiant padidinti konsulinės informacijos prieinamumą. Tai nėra Skrendu.lt sukurtas produktas. Skrendu.lt neprisiima atsakomybės už jokią programėlėje „Keliauk saugiai“ pateiktą informaciją, ir bet kokią žalą ar nuostolius, patirtus remiantis programėlėje pateikta informacija.

SVARBU: Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija (URM) stengiasi užtikrinti, kad programėlėje „Keliauk saugiai“ pateikiama informacija būtų tiksli ir aktuali, tačiau negali garantuoti, jog informacija apie įvažiavimą į užsienio valstybes yra galutinė ir išsami visais atžvilgiais.

Naujausios informacijos dėl vizų ir įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje kelionės tikslo valstybės atstovybėje ar kompetentingose institucijose.

Primename, kad keliautojas pats atsakingas už savo priimtus sprendimus. Keliaukite saugiai!