Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Italiją

Pigūs skrydžiai į Italiją... Roma, Sicilija, Bolonija, Venecija ir Milanas pasiekiami lengviau nei bet kada. Bilietai internetu, akcijos bei žemos kainos su malonumu pasitiks kiekvieną, ištroškusį naujų kelionės potyrių. Italijos žemėlapis išties dosnus: miestai nepaprasto grožio, gamta turtinga, istorija intriguojanti, maistas žodžiais neapsakomas, o jūros žydrumas – malonumas akims...

Kodėl keliauti? Jūsų atostogos taps išskirtinėmis. Ar kada valgėte krosnyje keptą, aromatingą ir traškią neapolietišką picą? Ar teko plaukti gondola Venecijos kanalais? Dar neklaidžiojote po vynuogynus Toskanoje, neslidinėjote Apeninų kalnuose? Paskutinės minutės skrydžiai ir pigios oro linijos išpildys Jūsų svajas!

Kada keliauti? Turizmas Italijoje tęsiasi ištisus metus. Vėlyvą rudenį ir žiemą čia vykstama slidinėti, o pavasarį ir vasarą čia verda intensyvus sezoninis gyvenimas. Klimatas išties palankus, vasaros kaitrios, o žiemos šiltos.

Ką pamatyti? Pasistenkite išvysti kuo daugiau. Jei nepavyksta ištrūkti ilgesniam laikui, grįžkite į Italiją dar kartą! Kodėl? Nes privalote išgirsti Pompėjos istoriją, turite suvalgyti ledų Florencijoje, pasivažinėti Vespa sostinėje ir pasilepinti saule Sardinijoje.

Reikalingi dokumentai Italijoje

Pigūs skrydžiai į Italiją padės jums planuotis atostogas visus metus. Galvojate, kokių dokumentų jums prireiks? Pasirūpinkite galiojančia asmens tapatybės kortele ir, žinoma, lėktuvo bilietais. Tiek nedaug tereikia norint pradėti atostogas Italijoje.

Ko paragauti Italijoje?

Žinoma, negalite išvykti iš Italijos neparagavę jų dviejų populiariausių rūšių picos. Tai neapolietiška ir romėniška pica. Nemažai užkandinių siūlo tarpinį variantą tarp jų dviejų, tačiau rekomenduojame jas išbandyti atskirai. Jei keliaujate šiltuoju metų sezonu, pasimėgaukite kava, kurią italai ruošia šiek tiek kitaip negu likusiame pasaulyje, bei, žinoma, šios šalies pasididžiavimo gelato ledų! Tai ryškaus, gaivaus skonio ledai, kurie originaliai yra mažiau kaloringi, o Italijoje netgi draudžiama skiesti jų konsistenciją vandeniu. Tiesiog negalima neparagauti.

Populiarūs viešbučiai Italijoje

Savo viešnagei Italijoje galėsite rinktis iš labai didelio viešbučių bei vilų pasirinkimo, pritaikyto net išrankiausiam skoniui. Nuo ant jūros kranto stovinčių iki autentišku itališko stiliaus viešbučių. Ši šalis priklausomai nuo regiono jums pasiūlys įsimintiną viešnagę Italijoje. Jei viešite Toskanoje, apsvarstykite galimybę apsistoti Hotel Il Pellicano, geriausiai įvertintame Italijos viešbutyje. Keliaujantiems į sostinę Romą siūlome Portrait Roma viešbutį, iš kurio terasų atsiveria vaizdai į šį nuostabų miestą.

Etiketas ir bendravimo kultūra Italijoje

Norite sudaryti gerą įspūdį viešėdami Italijoje? Susipažindami visada paspauskite ranką. Nevartokite Ciao tarp nepažįstamų asmenų, tinkamas žodis sveikinantis parduotuvėje, restorane būtų buongiorno. Žinoma, Italija žavi savo bažnyčiomis, kurios yra vienos iš populiariausių lankytinų vietų. Esant bažnyčioje, derėtų vilkėti įprastus, uždarus drabužius, išjungti mobiliųjų telefonų garsą ir nevalgyti, negerti net vandens. Italai yra karšto kraujo žmonės ir greitai galite įsivelti į nemalonų ginčą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Italiją

Tiesioginiai skrydžiai į Italiją vykdomi į pagrindinius, turistų mėgstamus miestus: Romą, Milaną, Veneciją, Neapolį ir Boloniją bei kitus. Šalis, apsupta jūros, su daug kultūros ir visus žavintis maistas puikus rodiklis geroms atostogoms. Metas grįžti, o dar neturite lauktuvių? Parvežkite savo atostogų skonį namo. Pradedant šokoladu, alyvuogių aliejumi ar triufeliais, tai bus lauktuvės, kurios artimuosius pakvies pačius aplankyti Italiją.

Viešasis transportas Italijoje

Italijoje viešasis transportas (metro ir autobusai) jus greitai ir pigiai nuveš iki reikiamos vietos. Bilieto kaina svyruoja apie 12 Eur, o pagrindiniai turistų lankomi miestai siūlo sutaupyti perkant bilietus, galiojančius visą parą. Venecijoje pagrindinis transportas yra mažos, žmones per miestą plukdančios valtelės. Norintiems keliauti po miestus galima rinktis traukinius vietoje mašinos nuomos, kadangi, palyginus su kitomis Europos šalimis, traukinių transportas yra labai pigus ir greitas.Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai