Pigūs skrydžiai į Italiją

Pigūs skrydžiai į Italiją... Roma, Sicilija, Bolonija, Venecija ir Milanas pasiekiami lengviau nei bet kada. Bilietai internetu, akcijos bei žemos kainos su malonumu pasitiks kiekvieną, ištroškusį naujų kelionės potyrių. Italijos žemėlapis išties dosnus: miestai nepaprasto grožio, gamta turtinga, istorija intriguojanti, maistas žodžiais neapsakomas, o jūros žydrumas – malonumas akims...

Kodėl keliauti? Jūsų atostogos taps išskirtinėmis. Ar kada valgėte krosnyje keptą, aromatingą ir traškią neapolietišką picą? Ar teko plaukti gondola Venecijos kanalais? Dar neklaidžiojote po vynuogynus Toskanoje, neslidinėjote Apeninų kalnuose? Paskutinės minutės skrydžiai ir pigios oro linijos išpildys Jūsų svajas!

Kada keliauti? Turizmas Italijoje tęsiasi ištisus metus. Vėlyvą rudenį ir žiemą čia vykstama slidinėti, o pavasarį ir vasarą čia verda intensyvus sezoninis gyvenimas. Klimatas išties palankus, vasaros kaitrios, o žiemos šiltos.

Ką pamatyti? Pasistenkite išvysti kuo daugiau. Jei nepavyksta ištrūkti ilgesniam laikui, grįžkite į Italiją dar kartą! Kodėl? Nes privalote išgirsti Pompėjos istoriją, turite suvalgyti ledų Florencijoje, pasivažinėti Vespa sostinėje ir pasilepinti saule Sardinijoje.

Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai