Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Neapolį

Pigūs skrydžiai į Neapolį

Neapolis – vien išgirdus pavadinimą, galvoje ima knibždėti mintys: o kodėl gi ne? Kokias paslaptis slepia šis miestas? Kuo jis gali nustebinti? Ar šiuo metu galėtų būti kažkas geresnio, nei lėktuvo bilietai į Neapolį? Jeigu jau svajojote apie Neapolį, turbūt ilgai galvoti neteks, nes šis miestas kontrastingumu žavi kiekvieną lankytoją, o pigūs skrydžiai į Neapolį dabar prieinami paprasčiau, skrendant ir su pigių skrydžių bendrovėmis.

Trečias pagal gyventojų skaičių Italijos miestas – Neapolis, užburia keliautojus iš pirmo žvilgsnio. Nuo neolito laikų gyvuojantis miestas, Neapolis buvo tvirtas ir galingas miestas, turintis labai svarbų ir perspektyvų jūrų uostą. Iki šių dienų Neapolio uostas išliko vienas svarbiausių uostų Viduržemio jūroje.

Miestas, stovintis Vezuvijaus kalno šešėlyje, dėl ilgos savo gyvavimo istorijos, gali pasigirti ne vienu istoriniu pastatu, pasakiško grožio bažnyčiomis, didingomis aikštėmis, bet šis miestas neatsilieka nuo šiuolaikinio gyvenimo ritmo, mieste įdiegta daugybė modernių patogumų, o naktį čia verda fantastiškas naktinis gyvenimas. 

Jei jau susigundėte keliauti į Italiją, Kaunas gali pradžiuginti visus norinčius pasigrožėti šiuo miestu, kadangi yra tiesioginiai skrydžiai į Neapolį!

Kodėl keliauti? Nes tai vieta, kur mintimis nukeliausite į seniausius laikus, vaikščiodami po nuniokotų miestų liekanas, archeologinėse vietovėse atrasite tai, ko negali pasiūlyti kiti pasaulio miestai. Lankytinos vietos Neapolyje, kultūra ir miesto atmosfera tiesiog sužavės ir nepaliks dvejonių, kad kelionė į Neapolį verta jūsų dėmesio! Mūsų siūlomos akcijos, nuolaidos ir lėktuvo bilietai į Neapolį žema kaina, padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Keliauk pigiau su Skrendu.lt ir kelionė į Neapolį neliks tik svajone! Turbūt dabar galvojate ką pamatyti Neapolyje?

Neapolis - miestas, sukaupęs tūkstančius metų menančią istoriją - tikrai nepaliks abejingų. Keliaudami siauromis miesto gatvelėmis, pajuskite jo senąją dvasią, įsigėrusią į miesto sienas. Susipažinkite su vietiniais gyventojais, pajuskite jų gyvenimo ritmą, šis miestas alsuoja gyvybe! Ši kelionė paliks jums neišdildomą įspūdį ir norėsite grįžti vėl, vėl ir vėl.

Bilietai į Neapolį, tai viskas ko reikia norint gerai praleisti laiką. Neapolis kviečia ne tik pasigrožėti architektūros paminklais, bet turi ir aktyvių pramogų pasiūlą, tokią kaip: kopimas į Vezuvijų, plaukimas laivu į Kaprio salą ir dar daugiau!

Ką pamatyti? O gi išties labai daug, todėl vertėtų paminėti Neapolio senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste galėsite pamatyti Nacionalinį archeologijos muziejų, Capodimonto rūmus, Šv. Martyno vienuolyną ar Ispanų kvartalą. Lankytinos vietos Neapolyje jus tiesiog sužavės, o po varginančios kelionės rekomenduojame pasimėgauti Neapolietiška pica! Turbūt dabar sunku savęs ten neįsivaizduoti..

 • Pompėjos griuvėsiai. Tragediją menantys Pompėjos miesto griuvėsiai, viena iš  populiarių lankytinų vietų. 79 metais Vezuvijaus ugnikalnis be gailesčio sunaikino, tuo metu klestintį Pompėjos miestą, esantį kalno papėdėje. Šiais laikais, pelenų ir lavos pagalba „užkonservuotas“ miestas yra turistų traukos objektas. Pasivaikščioti po miesto griuvėsius bei apžiūrėti gipso liejinius su aukomis, surakintomis savo mirties pozoje, galite ir jūs.
 • Neapolio nacionalinis archeologijos muziejus. Muziejaus eksponatai, tai romėnų ir graikų artefaktai, marmurinės statulos, vaizduojančios senovės mitologijos scenas. Taip pat muziejuje rasite eksponatų iš Senovės Egipto, tokių kaip mumijos ar mirties kaukės. Keliautojai, kurie domisi senovės istorija ir archeologija, tikrai ras ką apžiūrėti.
 • Vezuvijus, tai pirmas objektas, kuris krenta į akis žiūrint į miesto kraštovaizdį. Šiandien turistams suteikiama unikali galimybė nuvažiuoti autobusu iš Neapolio ir aplankyti šį neįtikėtiną ugnikalnį, pakilti šlaitu į viršų ir pažvelgti į jo kraterį iš viršaus.
 • San Gennaro katakombos. Nusileiskite į slaptą požeminį pasaulį, į katakombas. Atraskite tunelius ir praėjimus, pripildytus senoviniais kapais ir kriptomis. Šiurpoka, ar ne? Pajuskite šiurpuliukus ant jūsų odos, aplankykite katakombas!
 • Castel Nuovo pilis.  Ši pilis pastatyta dar 1282 metais. Pajuskite senosios istorijos dvelksmą ir grožėkitės pilies bokštais, triumfo arka, centriniu kiemu bei pasižiūrėkite į Neapolio uosto panoramą, kuri puikiai atsiveria nuo pilies pylimo.
 • Herkulaniumas. Tai dar vienas miestas sunaikintas po Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržimo. Herkulaniumas yra mažiau žinomas ir populiarus nei Pompėja, bet jis yra ne ką mažiau įdomus. Todėl jei keliausite apžiūrėti Pompėjos, būtinai užsukite ir į Herkulaniumą.
 • Sansevero Koplyčia. Koplyčia stovi pačiame Neapolio centre, iš išorės ji neatrodo labai išsiskirianti, bet žvilgtelėjus į vidų, pamatysite, kur slepiasi visas koplyčios grožis. Koplyčia pilna meno kūrinių: nuostabi freska puošia koplyčios lubas, prie kiekvieno koplyčios stulpo stovi marmurinės statulos, o pačiame centre nuostabioji statula – Kristaus kūnas, uždengtas šydu.
 • Castel dell’Ovo. Pilis  – seniausias Neapolyje išlikęs įtvirtinimas, anksčiau pilis buvo sala, dabar ji yra sujungta su žemynu-pėsčiųjų taku. Pilis pastatyta dar 6-ojo amžiaus pradžioje prieš Kristų, dabar Castel dell’Ovo atvira lankytojams.
 • San Domenico Maggiore. Dar viena gražuolė Neapolio bažnyčia, pastatyta 1324 metais, bažnyčia yra gotikinio stiliaus. Viduje puikuojasi renesanso meno kūriniai, skulptūros, paauksuotos lubos.
 • Neapolio katedra. Neapolio katedra laikoma pagrindine bažnyčia Neapolyje ir visoje pietų Italijoje. Šioje katedroje laikoma relikvija: Šv. Januarijaus kraujas, kuris uždarytas hermetinėse ampulėse ir anot tikinčiųjų, kartą į metus keičia savo struktūrą: sudžiūvęs suskystėja ar net gali pradėti kunkuliuoti.

Kada keliauti? Nėra tikslaus atsakymo, koks tinkamiausias metas kelionei į Neapolį. Kodėl? Nes ten pakankamai šilta ištisus metus! Vasarą orai Neapolyje atneša daug saulės, vyrauja 20-31 ºC. Žiemą temperatūra Neapolyje retai kada nukrinta žemiau 4 ºC, todėl jeigu planuojate keliauti, o ne poilsiauti, Neapolį galite aplankyti bet kuriuo metų laiku. Nebijantiems karščio, kai oro temperatūra pakyla virš +35°C, geras poilsis bus vasarą. 

Šeimos atostogos: kelionė į Neapolį su šeima gali būti geriausias jūsų pasirinkimas, jeigu norite keliauti pažintiniais tikslais ir pasimėgauti istorinių miestų architektūra. Keliaujant su šeima tinkamiausi orai Neapolyje balandžio ir spalio mėnesiais, kaip ir didžiojoje Italijos dalyje, šiuo metu čia oras tinkamiausias pasivaikščiojimams ir vakarienei gaiviame ore, valgant Neapolietišką picą. Taip pat viešint Neapolyje viena geriausių pramogų vaikams galėtų būti trumpa ekspedicija į Solfatara ugnikalnio kraterį.

Draugų kelionė: jeigu su draugais vis nenusprendžiate kur keliauti, o norite „čia ir dabar“ – pigūs skrydžiai į Neapolį – jūsų išsigelbėjimas! Kai pasaulyje tiek daug vietų, o trokštate nukeliauti visur, kelionė į Neapolį jūsų tikrai nenuvils. Skrendu.lt siūlo skrydžius žema kaina, pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Neapolyje su draugais tikrai puikiai praleisite laiką: Neapolio kultūra, senieji miestai, maistas ir klimatas paliks tik geriausius įspūdžius.

Nuotykių ieškotojams: esate spontaniškas ir mėgstate kontrastingumu ir energija sprogstančius miestus? Nieko nelaukite! Paskutinės minutės bilietai į Neapolį – gali būti jūsų, vos keliais mygtuko paspaudimais ir nuotykiai prasidės. O jeigu netikite – paskaitykite Gabrielės istoriją apie nuotykius Neapolyje.

Galite nedvejoti dėl pasiekiamumo ar orientacijos mieste, nes Neapolio oro uostas yra visai už kelių kilometrų nuo miesto centro. O jeigu norite aplankyti daug įvairių vietovių, jums pagelbės Neapolio žemėlapis ir draugiški miesto gyventojai, kurie tikrai pasiūlys pagalbą.

Skrendu.lt komanda visuomet stengiasi greitai ir taikliai išpildyti jūsų lūkesčius. Rinkitės iš mūsų siūlomų akcijų ir nuolaidų bei keliaukite pigiau!

Ką paragauti? Atostogos praeis veltui jei nepasimėgausite neapolietiškais, itališkais patiekalais! Visų pirma, Neapolyje būtina paragauti neapolietiškos picos, užkandžiui – sfogliatelle sluoksniuota tešla su rikotos kremu, Ir kaip gi be įvairių rūšių makaronų: lazania Al Forno Napoletana, spagečiai Alla Vongole, Pasta Fresca Con Scampi ir begalės kitų! Italų virtuvė – viena iš žymiausių pasaulyje, todėl pasinerti į gastronominius tyrinėjimus tiesiog privaloma!

Transportas Neapolyje. Neapolis labai didelis miestas, trečias pagal gyventojų skaičių Italijoje, jis laikomas labai chaotišku miestu, todėl atvykusiems turistams nerekomenduojama patiems vairuoti automobilių ar motorolerių, nebent mėgstate ekstremalias vairavimo sąlygas. Rekomenduojama pasikliauti vietiniais vairuotojais, jei norite nuvykti kur nors toliau, kur keliavimas pėsčiomis per tolimas. Gera žinia ta, kad Neapolyje platus viešojo transporto tinklas, todėl nuvykti, kur randasi lankytini objektai neturėtų sudaryti labai didelių problemų, pasinaudokite metro, autobusu, funikulieriumi ar tramvajumi.

Kur apsistoti Neapolyje?

 • Grand Hotel Vesuvio. Viešbutis 5 žvaigždučių, tiks tiems, kurie nori apsistoti prabangesniame viešbutyje. Grand Hotel Vesuvio įsikūręs ant jūros kranto, vos už 17 minučių kelio iki jūros. Viešbutyje yra prabangus vidaus baseinas, treniruoklių salė su asmeniniu treneriu, sūkurinė vonia ir sauna. Kambariai – erdvūs, su oro kondicionieriais ir plokščiaekraniais televizoriais.
 • Amadomus Luxury Suites. Pačioje Neapolio širdyje įsikūręs Amadomus Luxury Suites. Viešbutis gerai įvertintas, turi pasiūlyti daug patogumų: belaidis internetas, plokščiaekraniai televizoriai, mini barai, lengvi pusryčiai, kambariai su balkonais, stilingai įrengti vonios kambariai.
 • Carten viešbutis yra iš pigių variantų, puikiai tiks nesigainiojantiems prabangos, bet norintiems nakvynės  miesto centre. 500 metrų iki Maschio Angioino ir 600 metrų iki San Carlo teatro. Viešbutis siūlo belaidį internetą, pusryčių galimybę, oro kondicionierius kambariuose, vonios kambarius su chalatais ir šlepetėmis.

Etiketas ir bendravimo kultūra Neapolyje

Sudomino tiesioginiai skrydžiai į Neapolį? Tada verta pasidomėti, kokie tie neapoliečiai! Neapolio gyventojai laikomi atvirais, bendrauti mėgstančiais žmonėmis. Todėl juos tikrai sužavės net kelios išmoktos itališkos frazės. Kalbantis įprasta išlaikyti akių kontaktą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Neapolį

Pasinaudokite tiesioginiais skrydžiais iš Kauno, tuo tarpu Vilnius gali pasiūlyti skrydžius į Neapolį su persėdimu! Nuostabių atostogų pasiūlymas su galimybe įsigyti pigų kelionės paketą „viskas įskaičiuota“, o dar geresnė kaina, jei pasinaudosite pasiūlymu – paskutinė minutė! Atostogas suplanuokite neišeinant iš namų, visi pasiūlymai ir nuolaidos – internetu.

Oro uostai Neapolyje. Neapolio tarptautinis oro uostas (NAP). Tai didžiausias oro uostas pietų Italijoje.

Laikas Neapolyje: laiko juosta UTC +1, todėl laikrodį reikės pasukti viena valanda atgal.

Valiuta Italijoje: euras (EUR).

Gyventojų skaičius Neapolyje: beveik vienas milijonas.

Religija: didžioji dauguma gyventojų – krikščionys.

Neapolio plotas: 117,27 km2.

Neapolio įkūrimo data: 600 m. prieš mūsų erą.

Būtina paragauti Neapolyje. Tikros neapolietiškos picos! Visi žino, kad Neapolis – tikroji picos gimtinė.

Kelionės dokumentai: Lietuvos piliečiams, keliaujantiems į Italiją reikia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, viza yra nereikalinga.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai