Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Neapolį

Pigūs skrydžiai į Neapolį

Neapolis – vien išgirdus pavadinimą, galvoje ima knibždėti mintys: o kodėl gi ne? Kokias paslaptis slepia šis miestas? Kuo jis gali nustebinti? Ar šiuo metu galėtų būti kažkas geresnio, nei lėktuvo bilietai į Neapolį? Jeigu jau svajojote apie Neapolį, turbūt ilgai galvoti neteks, nes šis miestas kontrastingumu žavi kiekvieną lankytoją, o pigūs skrydžiai į Neapolį dabar prieinami paprasčiau, skrendant ir su pigių skrydžių bendrovėmis.

Kodėl keliauti? Nes tai vieta, kur mintimis nukeliausite į seniausius laikus, vaikščiodami po nuniokotų miestų liekanas, archeologinėse vietovėse atrasite tai, ko negali pasiūlyti kiti pasaulio miestai. Lankytinos vietos Neapolyje, kultūra ir miesto atmosfera tiesiog sužavės ir nepaliks dvejonių, kad kelionė į Neapolį verta jūsų dėmesio! Mūsų siūlomos akcijos, nuolaidos ir lėktuvo bilietai į Neapolį žema kaina, padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Keliauk pigiau su Skrendu.lt ir kelionė į Neapolį neliks tik svajone! Turbūt dabar galvojate ką pamatyti Neapolyje?

Ką pamatyti? O gi išties labai daug, todėl vertėtų paminėti Neapolio senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste galėsite pamatyti Nacionalinį archeologijos muziejų, Capodimonto rūmus, Šv. Martyno vienuolyną ar Ispanų kvartalą. Lankytinos vietos Neapolyje jus tiesiog sužavės, o po varginančios kelionės rekomenduojame pasimėgauti Neapolietiška pica! Turbūt dabar sunku savęs ten neįsivaizduoti...

Neapolį dar galima pavadinti stebuklu prie Vezuvijaus. Tai unikali istorinė vieta, kurioje 79 metų didžiulio Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržimo metu, po lava buvo palaidoti net du miestai – Pompėja ir Herkulaniumas. Šie miestai archeologų buvo atrasti tik XVIII a. kasinėjimų metu ir dabar tai vienos lankomiausių vietų Neapolyje.

Kada keliauti? Nėra tikslaus atsakymo koks tinkamiausias metas kelionei į Neapolį. Kodėl? Nes ten pakankamai šilta ištisus metus! Vasarą orai Neapolyje atneša daug saulės, vyrauja 20-31 ºC. Žiemą temperatūra Neapolyje retai kada nukrinta žemiau 4 ºC, todėl jeigu planuojate keliauti, o ne poilsiauti, Neapolį galite aplankyti bet kuriuo metų laiku.

 Neapolis panorama

 

Šeimos atostogos: kelionė į Neapolį su šeima gali būti geriausias jūsų pasirinkimas, jeigu norite keliauti pažintiniais tikslais ir pasimėgauti istorinių miestų architektūra. Keliaujant su šeima tinkamiausi orai Neapolyje balandžio ir spalio mėnesiais, kaip ir didžiojoje Italijos dalyje, šiuo metu čia oras tinkamiausias pasivaikščiojimams ir vakarienei gaiviame ore, valgant Neapolietišką picą. Taip pat viešint Neapolyje viena geriausių pramogų vaikams galėtų būti trumpa ekspedicija į Solfatara ugnikalnio kraterį.

Draugų kelionė: jeigu su draugais vis nenusprendžiate kur keliauti, o norite „čia ir dabar“ – pigūs skrydžiai į Neapolį – jūsų išsigelbėjimas! Kai pasaulyje tiek daug vietų, o trokštate nukeliauti visur, kelionė į Neapolį jūsų tikrai nenuvils. Skrendu.lt siūlo skrydžius žema kaina, pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Neapolyje su draugais tikrai puikiai praleisite laiką: Neapolio kultūra, senieji miestai, maistas ir klimatas paliks tik geriausius įspūdžius.

Nuotykių ieškotojams: esate spontaniškas ir mėgstate kontrastingumu ir energija sprogstančius miestus? Nieko nelaukite! Paskutinės minutės bilietai į Neapolį – gali būti jūsų, vos keliais mygtuko paspaudimais ir nuotykiai prasidės. O jeigu netikite – paskaitykite Gabrielės istoriją apie nuotykius Neapolyje.

Galite nedvejoti dėl pasiekiamumo ar orientacijos mieste, nes Neapolio oro uostas yra visai už kelių kilometrų nuo miesto centro. O jeigu norite aplankyti daug įvairių vietovių, jums pagelbės Neapolio žemėlapis ir draugiški miesto gyventojai, kurie tikrai pasiūlys pagalbą.

Skrendu.lt komanda visuomet stengiasi greitai ir taikliai išpildyti jūsų lūkesčius. Rinkitės iš mūsų siūlomų akcijų ir nuolaidų bei keliaukite pigiau!

Etiketas ir bendravimo kultūra Neapolyje

Sudomino tiesioginiai skrydžiai į Neapolį? Tada verta pasidomėti, kokie tie neapoliečiai! Neapolio gyventojai laikomi atvirais, bendrauti mėgstančiais žmonėmis. Todėl juos tikrai sužavės net kelios išmoktos itališkos frazės. Kalbantis įprasta išlaikyti akių kontaktą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Neapolį

Oro uostai Neapolyje. Neapolio tarptautinis oro uostas. Tai didžiausias oro uostas pietų Italijoje.

Laikas Neapolyje: laiko juosta UTC +1, todėl laikrodį reikės pasukti viena valanda atgal.

Valiuta Italijoje: euras (EUR).

Gyventojų skaičius Neapolyje: beveik vienas milijonas.

Neapolio plotas: 117,27 km2.

Neapolio įkūrimo data: 600 m. prieš mūsų erą.

Būtina paragauti Neapolyje. Tikros neapolietiškos picos! Visi žino, kad Neapolis – tikroji picos gimtinė.

Viešasis transportas Neapolyje

Viešojo transporto sistema šiame Italijos mieste yra puikiai išplėtota, todėl nusigauti iš vienos miesto vietos į kitą patogu ir paprasta. Čia galima keliauti tramvajais, troleibusais ir autobusais, taip pat veikia metro. Susisiekimas taip pat galimas traukiniais, ypač priemiesčio rajonuose. Vienos valandos bilietas (Biglietto Orario), galiojantis 90 minučių, kainuoja 1,50 €, dienos (Biglietto Giornaliero) 4,50 €. Nusipirkus trijų dienų Tutta la regione (liet. viso regiono) Campania ArteCard kortelę, kainuojančią 32 €, galėsite tris dienas naudotis visu visuomeniniu transportu.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai