Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Neapolis

Neapolis – dviejų sezonų miestas

Neapolis – šalia Vezuvijaus ugnikalnio ir Tirėnų jūros įsikūręs uostamiestis. Kampanijos regiono sostinė, kurioje lankomiausi sezonai prasideda, nuslūgus didiesiems karščiams. Pirma turistų banga užplūsta rugsėjo–spalio >>>

Neapolis – dviejų sezonų miestas

Neapolis – šalia Vezuvijaus ugnikalnio ir Tirėnų jūros įsikūręs uostamiestis. Kampanijos regiono sostinė, kurioje lankomiausi sezonai prasideda, nuslūgus didiesiems karščiams. Pirma turistų banga užplūsta rugsėjo–spalio mėnesiais. O antras bumas būna pavasarį, nuo balandžio iki birželio mėnesių. Ar jau pasinaudojote pigių skrydžių pasiūlymais?

Ką aplankyti?

Lankantis šiame stulbinančiame mieste, būtina pasidomėti lankomiausiais objektais ir vietomis. Būtinai reikėtų nuvykti į netoli esantį istorinį Pompėjos miestą. Čia turistai gali pasivaikščioti po gatves, kurios prilygsta tikram muziejui, pamatyti teatrą ir pasiekti Vezuvijaus viršūnę. O kur dar verta apsilankyti, įsigijus lėktuvų bilietus į šį miestą?

  • San Severo koplyčia – XVI amžiaus pabaigoje statyta bažnyčia. Labiausiai turistus žavi čia esančios pagrindinės interjero detalės. Tai yra garsių Italijos menininkų kūriniai.
  • Kapodimonte muziejus – prabangiuose Kapadimonte rūmuose įsikūręs muziejus. Tai yra vienas iš turtingiausių meno muziejų visoje Europoje.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kur pavalgyti?

Italija! Vos išgirdus šios šalies pavadinimą, pirma mintis kyla apie pasakiško skonio makaronų patiekalus, picas bei tiramisu pyragaičius. Vaikštinėdami miesto gatvėmis rasite daugybe mielų kavinių, siūlančių tikrų tikriausius skanumynus. Bet kur apsilankyti, kad tikrai neapsiriktumėte?

  • L‘Antica Pizzeria Da Michele – viena iš seniausių ir geriausias picas siūlanti picerija. Labiausiai žinoma dėl filmo „Valgyk, melskis, mylėk“.
  • Pizzeria Starita a Materdei – nuo 1901 metų gyvuojantis restoranas picas iki šiol kepa pagal laiko patikrintais ir išsaugotas tradicijas. Gyva eilė čia laukia net už durų. Tad norintiems pajusti tikrą itališką skonį gali tekti palaukti valandą ar net dvi.

Orai ir transportas Neapolyje

Neapolis turi du pagrindinius ir ryškius sezonus – karštąjį ir šaltąjį. Tinkamiausias laikas apsilankyti šiame mieste – tai rugsėjo–spalio mėnesiai, kai nuslūgsta didieji karščiai. Eismo taisyklės šiame mieste – pamirštas reikalas. Aplink zuja daugybė motorolerių, o saugiausia transporto priemonė yra kojos. Tad verta eiti pėsčiomis. Kitu atveju siūlome ieškoti patikimų taksi vairuotojų. >>>