Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Ženevą

Pigūs skrydžiai į Ženevą

Pigūs skrydžiai į Ženevą! Tai ypač subtilus Šveicarijos miestas, kuris inspiruos ir iššauks nenumaldomą troškimą keliauti! Pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos ir nuolaidos nustebins net patyrusius pigių skrydžių medžiotojus. Nedvejokite ir leiskitės į nuotykių kupinas atostogas!

Kodėl keliauti? Pažinti nuostabiąją Šveicariją ir laikrodžių sostinę Ženevą - tikrai verta. Miestas užburs kiekvieną, kuriam artimos naujos patirtys. Mėgaukitės gamta ir kultūra, skaniu maistu bei įdomiausiomis istorijomis apie senuosius Ženevos laikus. Ar žinojote, jog Ženeva laikoma taikos ir diplomatijos centru? Išgirskite dar daugiau – apsilankykite ir pamilkite energingą didžiojo fontano miestą.

Kada keliauti? Klimatas – jūrinis, todėl keliauti galite visą sezoną. Puiki žinia sporto ektremalams - oro temperatūra žiemą atvėsta ir tampa tinkama slidinėjimui. Vasarą orai laikosi apie 15-20°C, todėl puikiai tinka pažintinėms kelionėms ir ekskursijoms.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos, be abejonės, įplieks Jūsų kelionei naujų spalvų. Ženevos ežeras ir Jet d‘Eau fontanas stebins savo didybe. Jaukus senamiestis džiugins nuostabia architektūra, restoranais ir stulbinančia panorama is Šv. Petro katedros varpinės. Paslaptingos laikrodžių parduotuvės bei įvairūs sendaikčių butikai džiugins keliautojus, kurie mėgsta iš kiekvienos šalies parsivežti kažką išskirtinio! Nepamirškite, čia įsikūrę Jungtinių Tautų rūmai, kurie puoselėja tarptautinį bendradarbiavimą ir draugystę!

Zeneva

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Ženevą:

Šeimos atostogos: patirkite nepamirštamus nuotykius kartu su savo šeima antrame pagal dydį Šveicarijos mieste – Ženevoje. Tai nėra dažniausias turistų aplankomas miestas, bet lankytinų vietų gausa stebina! Jet d‘eau fontanas pakerės savo net 140 metrų iššaunančia vandens srove. Vaikštinėkite ir džiaukitės vieno kito draugija, o puiki galimybė tai padaryti Ženevoje – pigūs skrydžiai!

Draugų kelionė: galbūt jūs ir jūsų draugai mėgsta išskirtines vietas? Pigūs lėktuvų bilietai siūlo nepaprastą galimybę nuvykti į Ženevą! Klaidžiokite miesto senamiesčiu ir grožėkitės nepaprasta architektūra, o vakare užsukite į Les Pâquis rajoną ir smagiai praleiskite laiką vietiniuose baruose.

Romantikams:Les Grottes rajonas pasakiškai žavus dėl savo netaisyklingų linijų. Šios nepatogios asimetrijos ne tik sudomina, bet priverčia dairytis ir pamilti tokį išskirtinumą. Miesto senamiestyje galėsite pailsėti jaukiose kavinukėse ir išbandyti vietinių mėgstamą fondiu.

Senjorams: nemokamai aplankyti siūlome Cathédrale St-Pierre – kelių susimaišiusių stilių architektūros katedrą, kurioje atrasite net paties kalvinizmo pradininko Žano Kalvino krėslą. Nepamirškite aplankyti Jungtinių Tautų rūmų, kurie stovi gražiame parke - iš čia atsiveria pasakiškas Alpių vaizdas. Keliaukite ir džiaukitės pigių skrydžių galimybėmis!

Etiketas ir bendravimo kultūra Ženevoje

Sudomino tiesioginiai skrydžiai į Ženevą? Tada verta pasidomėti, ką daryti ir ko vengti šiame romantiškame mieste. Ženevos gyventojai vertina savo asmeninę erdvę nemandagu stovėti per arti pašnekovo. Tiesa, ženeviečiai pagalbūs ir paslaugūs žmonės, tad jei jums reikia pagalbos, nedvejokite klausti vietinių!

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Ženevą

Oro uostai Ženevoje. Tiesioginis skrydis į Ženevą nuskraidins jus į tarptautinį Ženevos oro uostą, esantį vos už 4 kilometrų nuo miesto centro.

Laikas Ženevoje: laiko juosta UTC +2.

Valiuta Šveicarijoje: Šveicarijos frankas (CHF).

Gyventojų skaičius Ženevoje: 198 979.

Ženevos plotas: 15,92 km2.

Ženevos įkūrimo data: 58 m. prieš mūsų erą.

Ko būtina paragauti Ženevoje? Raclette tradicinis šveicariškas patiekalas, kurio paragauti turėtų visi žmonės, apsilankantys šioje šalyje.

Viešasis transportas Ženevoje

Viešojo transporto sistema šiame Šveicarijos mieste yra puikiai išplėtota. Todėl nusigauti iš vienos miesto vietos į kitą patogu ir paprasta. Čia galima keliauti tramvajais, autobusais, taksi valtimis bei traukiniais. Kiekvienas, apsistojęs viešbutyje, svečių ar nakvynės namuose, gauna Geneva Transport Card – ši transporto kortelė suteikia teisę nemokamai naudotis viešuoju transportu ir su nuolaida aplankyti įvairius turistinius objektus.

Kiti Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai