Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Hurgadą

Pigūs skrydžiai į Hurgadą

Pigūs skrydžiai į Hurgadą - pasakišką Egipto kurortą prie Raudonosios jūros... Atostogos! Patikėkite – poilsis Hurgadoje didžiausia kūno ir sielos palaima. Pažintinės, kultūrinės ir pramoginės ekskursijos stebina savo pasirinkimų gausa, o įsijautus į šurmuliuojančio miesto gyvenimą pamiršite visus rūpesčius. Paskutinės minutės bilietai, akcijos ir nuolaidos – pamatas puikiai kelionės pradžiai!

Kodėl keliauti? Tai vieta, kurioje savo atostogas galės susikurti kiekvienas. Pažintinės kelionės, ekskursijos po įspūdingiausius architektūrinius objektus tenkins visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. Ilsėkitės gražiausiuose miesto paplūdimiuose, mėgaukitės vaizdais ir džiaukitės akimirkomis, kurios amžinai liks jūsų prisiminimuose. Miesto naktinis gyvenimas, diskotekos ir vakarėliai privers įsijausti į tikrąją Hurgadą.

Kada keliauti? Hurgada stebina! Klimatas puikus ir tinkamas poilsiui visus metus! Ypač žemas drėgmės lygis ir švelnus jūros vėjas - magiški atostogų ingredientai. Karšti orai ir gaivus Raudonosios jūros vanduo – puikus derinys! Ar jūs pasiruošę leistis į kelionę? Pigūs skrydžiai į Hurgadą, akcijos ir nuolaidos - tai, ko jums reikia.

Ką pamatyti? Ne tik pamatyti, bet ir padaryti, paragauti, pajausti! Leiskitės į nuotykius ir naujus potyrius saulėtoje Hurgadoje. Pažinkite povandeninio pasaulio paslaptis nardydami Raudonojoje jūroje – joje galima išvysti net 1300 rūšių žuvų, o koralinių rifų grožiu liksite abstulbinti. Atsipalaidavimui - išbandykite vieną iš neatsiejamų pokalbio instrumentų – kaljaną. Savaip pažinkite įvairius siūlomus aromatus. Pasivaikščiokite senąja miesto dalimi – El Dahar, ilsėkitės Giftun Island ir nepamirškite pasigrožėti spalvingu fontanų šou.

Hurgada

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Hurgadą:

Šeimos atostogos: pigūs skrydžiai jums ir jūsų šeimai į pasakišką Egipto kurortą – Hurgadą. Poilsis kartu su šeima – pats geriausias laikas! Drauge domėkitės Hurgados teikiamais malonumais – iš pačio ryto išplaukite krateriu apžiūrėti Giftun salos grožio. Tokia išvyka taps poilsiu kūnui ir sielai. Pigūs skrydžiai suteikia galimybę išvykti į Hurgadą ir pailsėti dangiškame kurorte!

Draugų kelionė: pasiryžkite kelionei į Hurgadą su draugų kompanija – nuotykiai garantuoti! Šios salos teikiami malonumai apsiriboja ne tik dieviškais paplūdimiais, raminančia jūra, bet ir suteikia progą savaip patirti nepažįstamus skonius rūkant kaljaną. Šėlstantis gyvenimas Hurgadoje nusileidus saulei taip pat lepina. Čia naktinių klubų gausa neleis jums anksti eiti miegoti. Šėlkite ir džiaukitės atostogomis Hurgadoje!

Romantikams: maloniai nuteikiantis poilsis Egipto kurorte gali tapti dar smagesnis, jei pasinaudosite ekskursijų paslaugomis. Vykite apžiūrėti Koralų Sodo – povandeninis Raudonosios jūros pasaulis kerintis! Patys įsitikinkite išbandę pigių skrydžių akcijas ir nuolaidas Hurgados žavingumu!

Senjorams: aplankę Hurgadą nesigailėsite jos teikiamais atsipalaidavimo malonumais. Mėgaukitės šiluma ir ramybe pasakiškuose paplūdimiuose, o vakare stebėkite įspūdingą fontanų šou, kuris nuspalvina dangų nusileidus saulei. Pakvėpuoti tyru ir gaiviu oru vykite pasivaikščioti į Hurgada Marina bulvarą ir mėgaukitės besileidžiančios saulės vaizdai iš šios vietos, kurios priverčia neabejoti atostogomis.

Etiketas ir bendravimo kultūra Egipte

Egiptas daugumai pasirodys labai konservatyvi šalis, todėl reikėtų įsiminti kelis patarimus, kurie padės jums išvengti nemalonių situacijų. Kaskart lankydamiesi šventojoje žemėje turite nusiauti batus. Būdami be batų elkitės atsargiai ir nerodykite savo pėdų – tai labai nepagarbus gestas. Ir, žinoma, viešoje vietoje per ramadaną negalima gerti ir valgyti.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Hurgadą

Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Pasiruoškite, tiesioginis skrydis į Hurgadą jums truks keturias su puse valandos. Žinoma, turite nepamiršti, kad Europos Sąjungos piliečiai, keliaujantys į Egiptą, turi turėti pasą. Taip pat keliaujantiems bus reikalinga viza, ja galėsite pasirūpinti ambasadoje. Šios šalies valiuta yra Egipto svarai. Daugumoje kavinių, restoranų ir parduotuvių galėsite atsiskaityti banko kortelėmis, tačiau turguose ir mažesnėse bei atokesnėse vietose prireiks grynųjų pinigų.

Viešasis transportas Hurgadoje

Šioje šalyje viešasis transportas, lyginant su Vakarų Europos valstybėmis, nėra taip gerai išvystytas. Pagrindinis keliavimo būdas yra naudotis taksi paslaugomis. Rekomenduojama rinktis oranžinius-mėlynus taksi, kurių mieste daug. Dažniausiai taksometrai automobiliuose yra išjungti, todėl prieš prasidedant kelionei rekomenduojama pasiteirauti, kokia bus apytikslė kaina.

Kiti Egipto miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai