Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Egiptą

Pigūs skrydžiai į Egiptą – egzotiškąją piramidžių ir faraonų šalį! Jūsų lauks tokie kurortai, kaip nerimstanti Hurgada, prabangusis Šarm el Šeichas bei El Gouna – egiptietiška Venecija. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nuolaidas lėktuvų bilietams, todėl pasinaudokite proga pažinti Egipto senovės istoriją – viena įdomiausių ir mistiškiausių pasaulyje.

Kodėl keliauti? Mėgaukitės saule ir vandens malonumais ištisus metus. Raudonoji jūra ir geriausi viešbučiai pavers poilsį nepamirštamu. Kelionės po stulbinančias apylinkes ir neįtikėtinos vietinių istorijos privers sugrįžti į Egiptą dar ne kartą…

Kada keliauti? Klimatas itin palankus. Žiemą dienos oro temperatūra laikosi virš 20°C. Vasarą klimatas sausas ir karštas, dažnai temperatūra siekia 30-40°C. Krituliai čia matomi itin retai, todėl galite nuolat mėgautis saulės spinduliais ir gražiu įdegiu.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos ir Egiptas – neatsiejamas derinys. Pamatykite didingas piramides, paslaptingus faraonų kapus, susigretinkite su Egipto dievais. Nors Egiptas augalija nepasižymi, siūlome nepraleisti progos panardyti jūroje tarp ryškiaspalvių žuvyčių ir koralų. Keliautojams siūlomos ekskursijos prie Nilo upės arba į Sacharos dykumą, kur galėsite pasivažinėti keturračiais. Smalsiausiems poilsiautojams siūlome apsilankyti vietiniuose turgeliuose ir įsigyti autentiškų lauktuvių.

Reikalingi dokumentai Egipte

Keliaujantiems į Egiptą pirmiausią reikia įsitikinti, ar jie turi galiojantį pasą, kurio galiojimo trukmė yra ilgesnė negu 6 mėnesiai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Egiptą, yra reikalinga viza. Asmenys, vykstantys į Egiptą turistiniais tikslais, vizą gali gauti atvykę oro uoste. Pigūs skrydžiai į Egiptą nėra naujiena, dėl krypties populiarumo skrydžių kainos yra nedidelės, tačiau dar turėsite susimokėti apie 30 eurų už vizą.

Ko paragauti Egipte?

Egipte maisto pasirinkimas itin įvairus. Galėsite lengvai užkąsti lauko baruose, o vakarienės eiti į prabangų restoraną. Dauguma patiekalų yra gaminami iš šviežių, sunokusių vaisių bei daržovių. Yra keletas tradicinių patiekalų, kurių tiesiog būtina paragauti viešint Egipte. Torly daržovių troškinys, kuris tikrai nustebins dėl savo skonio. Colocasia tai sriuba iš taru augalo, patiekiama su citrinos sultimis, kalendra ir česnaku. O kur dar, žinoma, falafeliai kepti avinžirnių kukuliai, patiekiami turkiškoje duonoje su daržovėmis.

Populiarūs viešbučiai Egipte

Egiptas dėl savo populiarumo gali jums pasiūlyti puikių viešbučių už puikią kainą. Taip pat yra galimybė rinktis viešbučius, kurie yra pritaikyti atostogaujantiems su vaikais. Geriausiai vertinamas viešbutis, skirtas apsistoti keliaujantiems be vaikų, yra Premier Le Reve Hotel & Spa. Viešbutis puikiai vertinamas dėl savo vietos, kuri yra prie pat jūros, aptarnavimo ir pritaikymo neužmirštamoms atostogoms. Besirenkantiems šeimos atostogas vienas iš populiariausių pasirinkimų yra Crystal Bay Resort. Puikiai pritaikytas keliaujantiems su vaikais, atskiri žaidimų kambariai, viešbučio animatoriai, kurie prisidės prie puikių šeimos atostogų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Egipte

Egiptas yra gana konservatyvi šalis, čia galioja tam tikros elgesio normos, apie kurias geriau pasidomėti iš anksto. Todėl norintiems išvengti nemalonių situacijų reikėtų laikytis kelių taisyklių. Per ramadaną viešumoje nevalgykite ir negerkite, valgyti priimta su dešine ranka. Nemandagu rodyti savo padus, o keliaujant po šventas vietas, būtina nusiimti batus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Egiptą

Tiesioginiai skrydžiai į Egiptą vykdomi į Hurgadą. Tai yra populiariausia kelionės kryptis Egipte. Keliaujantieji turėtų nepamiršti išsikeisti valiutos į Egipto svarus. Egipte yra priimta visur palikti arbatpinigių. Jų lauks visas aptarnaujantis personalas, kita vertus, vertėtų nepersistengti ir galbūt jų palikti dažniau, bet mažesnėmis sumomis. Taip bus rodomas didesnis dėmesys ir paslaugumas.

Viešasis transportas Egipte

Viešasis transportas Egipte palyginti skurdesnis ir ne toks patogus kaip didžiuosiuose Europos miestuose. Tačiau keliauti galėsite naudodamiesi taksi, mikroautobusais ir tuktukais. Pastarieji į Egiptą atkeliavo iš Indijos, tačiau yra labai populiarūs, ypač mažesniuose miesteliuose. Susimokama tik įlipus į autobusą vairuotojui. Dažniausiai atsisėdus per rankas yra siunčiami pinigai, taip pat atsiunčiama grąža.Egipto miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai