Skrydžiai į Alikantę

Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Pigūs skrydžiai į Alikantę – ispanišką atostogų oazę. Gardaus maisto restoranai, balto smėlio paplūdimiai, švelnus klimatas, naktinės fiestos ir puikus gamtovaizdis – įsimintinos kelionės receptas. Pirmasis, išties džiuginantis ingridientas – oro uostas, įsikūręs vos už 10 kilometrų nuo Alikantės centro. Šis patogumas Jums leis pigiai ir greitai atvykti bei nedelsiant įsisukti į neblėstantį miesto šurmulį.

Kodėl keliauti? Jūros pakrantės, jaunatviškai patrakę vietovės ritmai bei dainuojantis miestas sužavės kiekvieną. Siauros gatvelės leis atrasti paralelę tarp praeities ir dabarties, o palmių višūnės primins apie laisvės pojūtį. Tokią, išskirtinę galimybę pasimėgauti nepailstančia ispaniška energija vis dažniau siūlo pigių skrydžių bendrovės. Paskutinės minutės bilietai bei akcijos tampa išties populiarūs turistų tarpe.

Kada keliauti? Vasaros sezonas Alikantėje, kaip ir Malagoje, trunka net 8 mėnesius. Jis prasideda balandžio mėnesį ir užsibaigia lapkritį. Tai laikotarpis, kai oro temperatūra itin maloni, o lėktuvų bilietų pasirinkimas, išties, didelis.

Ką pamatyti? Populiariausios lankytinos vietos, pasiruoškite - nustebins. Nepamirškite, jog turiningam turui reikalingas patikimas žemėlapis. Jo teiraukitės turizmo punktuose. O Jūsų patogumui, keletas MUST SEE objektų: Santa Maria bazilika, pilis Santa Barbara, El Palmeral parkas, sala Tabarka, Playa del Postiguet paplūdimys, šiuolaikinio meno muziejus. 

 Alikantes papludimiai

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Alikantę:

Šeimos atostogos: nežinote ką aplankyti Alikantėje atvykus su šeima? Mes patarsime! Pailsėkite įstabaus grožio paplūdimiuose, pasivaikščiokite pagrindinėmis, palmėmis apsodintomis gatvelėmis. Nuvykite į Santą Barbaros pilį – tituluojamą didžiausią visoje Ispanijoje! Pasilinksminkite Terra Mitica – visai netoli, Alikantės miesto, esančiame pramogų parke. Mažiesiems šeimos nariams ši vieta tikrai patiks ir paliks įspūdžių! Pigūs lėktuvų bilietai – jūsų šeimos atostogų planus pavers realybe!

Draugų kelionė: kelionė į Alikantę su draugais – pavydėtinos atostogos! Čia netrūks vietų, kuriuose šauniai galėsite praleisti laiką su draugų kompanija. Explanada de Espana – pagrindinė Alikantės gatvė, kuri stebins savo linksmybėmis. Vakarėjant čia renkasi žmonės į jaukias kavinukes ir barus – įsijauskite į Ispanijos naktinį gyvenimą, kuris trunka iki pat ryto. San Juan paplūdimys vietinių ir turistų mėgstama poilsio vieta, kurioje gausu žmonių vasaros sezonu. Čia yra golfo aikštė, kurioje aktyviai praleistas laikas su draugais taps smagiu dienos praleidimu.

Romantikams: Alikantės paplūdimių grožis stebinantis! Apsilankykite Playa del Postiguet paplūdimyje, esančiame netoli Alikantės senamiesčio ir garsėjančiame savo auksinėmis spalvomis kloto paplūdimio. Pailsėję suskubkite aplankyti Museo de Arte Contemporaneo, kuriame galėsite apžiūrėti Ispanijos menininkų darbus. Pigūs lėktuvų bilietai į Alikantę – niekada nepagalvojote?

Senjorams: šis, Ispanijos uostamiestis, įdomus kiekvienam keliautojui – čia gausu lankytinų vietų, kurios kiekvieną stebins savaip. Pailsėję ir atsipalaidavę San Juan paplūdimyje leiskitės į nuotykius aplankydami Fernando pilį, kuri pastatyta XIX a. gynybos tikslais, bet vis dar yra išsaugojus unikalius, ornamentuotus vartus – pažvelgę į juos nukeliausite į tolimą praeitį. Nuvykite į Villajoyosa miestelį ir pasidalinkite įspūdžiais išgerdami kavos lauko kavinukėje. Būkite pasiruošę pasisemti jėgų ir žinių nuostabioje Alikantėje!

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai