Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Dubajų

Pigūs skrydžiai į Dubajų

Pigūs skrydžiai į Dubajų! Pasvajoti apie kelionę į didžiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą teko kiekvienam mėgstančiam keliauti. Tai miestas, kurį aplankyti privalu norint praskaidrinti pilkus Lietuvos debesis žiemos sezonu. Tai įmanoma pigių oro bendrovių siūlomų bilietų pagalba. Dubajus – pompastika ir prabanga alsuojantis miestas, kuriuo nenusivils nė vienas.

Kodėl keliauti? Aukščiausias pasaulyje pastatas, didžiausias pasaulyje akvariumas, prabangūs viešbučiai ir poilsinės ekskursijos pavers jūsų atostogas svajonės išsipildymu. Pailsėjus prabanga spindinčiame mieste, jaudulio kelionei suteiks pasivažinėjimai geltonosiomis, Arabijos dykumos, kopomis. Pigūs skrydžiai, paskutinės minutės nuolaidos ir akcijos gali paversti jūsų svajonę realybe!

Kada keliauti? Kai Lietuvoje žiemos sezonas tampa vargintis, Dubajuje orai stebina! Kelionę į Dubajų geriausia planuoti spalio-balandžio mėnesį, tuo metu termometro stulpelis svyruos nuo 24°C iki 30°C.

Ką pamatyti? Jungtinių Arabų Emyratų turistų dažniausiai aplankomame mieste lankytinų vietų netrūks ir laikas neprailgs. Oro uostas nutolęs 5 km nuo miesto centro, todėl nesunkiai jį pasieksite autobusu ar taksi, o atvykę – dairykitės! Tikrai nepraleisite pro akis Burj Khalifa ir Burj Dubai įspūdingųjų fontanų. Nuvykite į Palm Jebel Ali – dirbtinių salų kompleksą ir praleiskite ten dieną pamiršdami visus rūpesčius. Pigūs skrydžiai į Dubajų – jūsų kelionės pradžia.

 Skrydziai i dubaju

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Dubajų:

Šeimos atostogos: keliauti su šeima – puiki galimybė pabūti kartu ir patirti begalę nuotykių, o ypatingai Dubajuje! Šis Jungtinių Arabų Emyratų miestas garsėja lankytinų vietų gausa ir įspūdingais vaizdais. Vien tik pasiekus miesto centrą nuo netoliese esančio oro uosto jus pasitiks vaizdiniai prilygstantys atvirukams! Tokie parkai kaip Motiongate, Bollywood Park, Legoland, Riverland ir Legoland vandens parkas, suteiks galimybę smagiai praleisti dieną ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Keliaujam į įspūdžių kraštą!

Draugų kelionė: niekada nepagalvojote, kad galimybė išvykti į Dubajų su draugais gali būti tokia reali? Pigūs lėktuvų bilietai visai jūsų kompanijai gali tapti svajonės išsipildymas, tad nepraleiskite progos! Dubajaus įžymios vietos stebina savo unikalumu - Burj Al Arab privalu pamatyti kiekvienam, tai bene dažniausiai fotografuojamas pastatas Dubajuje, o Burj Khalifa pastato aukštis užburs. Pigios kelionės į Dubajų – pramogaukite, ilsėkitės ir likite nustebinti šio miesto fantastiškumu!

Romantikams: kelionė dviese pigiau į charizmatiškąjį Dubajų – argi ne tai ko troškote ilgą laiką? Šis miestas stulbins pasirinkimų įvairove – poilsis ir pramogos šiam miestui yra lengvai suderinami, todėl būkite ramus dėl veiklos ir užimtumo Jungtinių Arabų Emyratų mieste. Norėdami pasimėgauti karštomis saulės voniomis apsilankykite Palmių salyne arba Jumeirah paplūdimyje, o pailsėjus leiskitės į pažintinius nuotykius Šindaga rajone – jame gausu istorinio paveldo muziejų.

Ekstremalaus sporto mėgėjams: ar kada pagalvojote, kad paslidinėti sniego kalneliais ir pavažinėti dykumos safaryje galima tame pačiame Dubajuje? Patikėkite – ši idėja jaudina ir verčia suskubti patirti nuotykių visus ekstremalaus sporto mėgėjus. Ski Dubai slidinėjimo trasa įsikūrusi prekybos centre, po uždaru stogu siūlo galimybę nusileisti nuo snieguoto kalno, o susipažinti su Arabijos dykumos kraštovaizdžiu galima pasivažinėjus visureigiais. Argi ne viliojantys pasiūlymai? Keliaujam!

Etiketas ir bendravimo kultūra Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Šios šalies kultūra įvairi ir, žinoma, labai įdomi. Islamas Jungtinių Arabų Emyratų valstybinė religija. Esama taisyklių, kurių atostogaujantiems Dubajuje reikėtų laikytis. Patartina nebūti viešumoje, jei esate vartojęs alkoholio, nes net lengvai apsvaigę žmonės gali susilaukti baudos. Taip pat rekomenduojama nesiglėbesčiuoti, nesilaikyti už rankų ir viešai nerodyti savo ryšio su antrąja puse, nes visa tai nėra priimtina. Taip pat negalima fotografuoti moterų, o nevilkint atitinkamų drabužių negalima rodytis religinėse vietose ir nemažai kitų taisyklių.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Dubajų

Tiesioginis skrydis Vilnius Dubajus jau tapo kasdienybė ir skrydžiai į šią egzotišką šalį yra greiti ir patogūs. Tiesioginiai skrydžiai į Dubajų yra ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Kauno oro uosto. Keliaujantiems būtina su savimi turėti pasą. Taip pat būtina visada turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Valiutą rekomenduojama išsikeisti iš anksto. Šios šalies valiuta yra Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas. Jų galite gauti kiekviename banke. Laiko zona yra UTC +4, tačiau keliaujantiems reikėtų atkreipti dėmesį, kad ši šalis nėra įsivedusi vasaros laiko. Taigi laikas keliaujantiems priklausomai nuo sezono gali skirtis.

Viešasis transportas Dubajuje

Patogiausias keliavimo būdas Dubajuje yra metro. Žinoma, galima keliauti tramvajais bei autobusais, tačiau dėl spūsčių jie yra žymiai lėtesni, todėl užtruksite daugiau laiko. Keliaujant viešuoju transportu reikia turėti Nol korteles. Jas pasipildysite norima suma, o naudojantis reikės pasižymėti prieš pradedant kelionę. Iš anksto būkite pasiruošę korteles, kad prie terminalo nesudarytumėte spūsčių.

Kiti Jungtinių Arabų Emyratų miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai