Pigūs skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus

Pigūs skrydžiai į prabanga tviskančius Jungtinius Arabų Emyratus! Tai nuostabiausia vieta atostogoms – šiame svajonių kampelyje begalė paplūdimių, lankytinų vietų ir ekstremalaus sporto mėgėjams patinkančių pramogų. Jūsų nepakartojamoms atostogoms įgyvendinti siūlome pasinaudoti pigių skrydžių bendrovės siūlomais bilietais ir aplankyti vieną įspūdingiausių pasaulyje šalių. Kurortai – jūsų paslaugoms.

Kodėl keliauti? Svajojate apie poilsį saulėtuose paplūdimiuose? Pasiruošę jodinėti kupranugariais plačiose dykumose? Valio! Jungtiniuose Arabų Emyratuose gausu įvairiausių pramogų, todėl laikas čia neprailgs, o prisiminimai išliks amžinai. Pajauskite po kojomis šiugždantį smėlį, atsivėsinkite šiltu jūros vandeniu ir pakelkite akis į visada giedrą dangų – sielos ramybė garantuota! Poilsį ir pramogas Jungtiniuose Arabų Emyratuose siūlome išmėginti pasinaudojant paskutinės minutės nuolaidų ir akcijų pagalba.

Kada keliauti? Kelionė į JAE – puikus sprendimas paįvairinti ilgai trunkantį žiemos sezoną Lietuvoje. Tinkamiausias metas planuoti kelionę spalio-balandžio mėnesį, mat klimatas tokiu metu nevargins. Termometro stulpelis svyruos nuo 24°C iki 30°C.

Ką pamatyti? Vienas pažangiausių Rytų miestas ir JAE sostinė – Abu Dabis. Jame gausu žaliuojančios gamtos ir senosios architektūros. Būtinai apžiūrėkite Sheikh Zayed Grand Mosque ir „krentantį“ Capital Gate. Užkopkite į Jebel Hafeet ir pasigrožėkite nuostabiais vaizdais iš antro pagal aukštį Jungtiniuose Arabų Emyratuose kalno. Nuvykus į Dubajų pasinerkite į poilsio ir pramogų jūrą – dirbtinės salos, prekybos centrai ir nuostabūs paplūdimiai laukia jūsų! Žemėlapis rankoje – puiki pagalba norint nuosekliai aplankyti norimas vietas!

Jungtinių Arabų Emyratų miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai