Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus

Pigūs skrydžiai į prabanga tviskančius Jungtinius Arabų Emyratus! Tai nuostabiausia vieta atostogoms – šiame svajonių kampelyje begalė paplūdimių, lankytinų vietų ir ekstremalaus sporto mėgėjams patinkančių pramogų. Jūsų nepakartojamoms atostogoms įgyvendinti siūlome pasinaudoti pigių skrydžių bendrovės siūlomais bilietais ir aplankyti vieną įspūdingiausių pasaulyje šalių. Kurortai – jūsų paslaugoms.

Kodėl keliauti? Svajojate apie poilsį saulėtuose paplūdimiuose? Pasiruošę jodinėti kupranugariais plačiose dykumose? Valio! Jungtiniuose Arabų Emyratuose gausu įvairiausių pramogų, todėl laikas čia neprailgs, o prisiminimai išliks amžinai. Pajauskite po kojomis šiugždantį smėlį, atsivėsinkite šiltu jūros vandeniu ir pakelkite akis į visada giedrą dangų – sielos ramybė garantuota! Poilsį ir pramogas Jungtiniuose Arabų Emyratuose siūlome išmėginti pasinaudojant paskutinės minutės nuolaidų ir akcijų pagalba.

Kada keliauti? Kelionė į JAE – puikus sprendimas paįvairinti ilgai trunkantį žiemos sezoną Lietuvoje. Tinkamiausias metas planuoti kelionę spalio-balandžio mėnesį, mat klimatas tokiu metu nevargins. Termometro stulpelis svyruos nuo 24°C iki 30°C.

Ką pamatyti? Vienas pažangiausių Rytų miestas ir JAE sostinė – Abu Dabis. Jame gausu žaliuojančios gamtos ir senosios architektūros. Būtinai apžiūrėkite Sheikh Zayed Grand Mosque ir „krentantį“ Capital Gate. Užkopkite į Jebel Hafeet ir pasigrožėkite nuostabiais vaizdais iš antro pagal aukštį Jungtiniuose Arabų Emyratuose kalno. Nuvykus į Dubajų pasinerkite į poilsio ir pramogų jūrą – dirbtinės salos, prekybos centrai ir nuostabūs paplūdimiai laukia jūsų! Žemėlapis rankoje – puiki pagalba norint nuosekliai aplankyti norimas vietas!

Reikalingi dokumentai Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Į Jungtinius Arabų Emyratus iki 90 dienų laikotarpiui  keliaujantiems Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nėra reikalingos. Tačiau yra reikalingas pasas, kurio galiojimas nuo kelionės pabaigos turi būti mažiausiai 6 mėnesiai.

Ko paragauti Jungtiniuose Arabų Emyratuose?

Keliaujantiems Jungtiniuose Arabų Emyratuose pirmiausia reikėtų paragauti vietinių datulių. Jos yra labai paplitusios dėl savo maistinių savybių ir yra laikomos svarbia šios šalies virtuvės dalimi. Kitas tradicinis virtuvės patiekalas yra kupranugarių mėsa. Šio gyvūno mėsos galėsite paragauti įvairiausiais paruošimo būdais ir netgi galėsite paragauti mėsainių su kupranugario mėsa. Norintiems įprastesnių patiekalų, rekomenduojama paragauti vietinės, šviežiai pagautos žuvies.

Populiarūs viešbučiai Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Viešbučių kainos Jungtiniuose Arabų Emyratuose labai varijuoja priklausomai nuo to, ar tai didelis miestas ir priemiestis ir nuo to, ar viešbutis yra prie pat jūros. Daugelio viešbučių, siūlančių nakvynę dviems su pusryčiais viešbučio restorane ir esančių netoli jūros kainos prasideda nuo 50 Eur. Tokias kainas jums pasiūlys viešbučiai Royal Rose Hotel, Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort, City Seasons Al Hamra, Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort, Le Meridien Abu Dhabi ir nemažai kitų. Tinkamiausią variantą ras net patys išrankiausi.

Etiketas ir bendravimo kultūra Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniuose Arabų Emyratuose viena pagrindinių taisyklių yra gerbti vietinių gyventojų įsitikinimus ir elgesio normas. Viešas alkoholinių gėrimų vartojimas šioje šalyje yra griežtai draudžiamas. Geriausia būtų stebėti aplinkinių žmonių elgesį ir prisitaikyti prie situacijų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus

Tiesioginiai skrydžiai į JAE iš Vilniaus oro uosto  nėra galimi. Tačiau pigūs skrydžiai į JAE su persėdimu yra netgi labai dažni. Prieš keliaudami nepamirškite valiutos išsikeisti į Jungtinių Arabų Emyratų dirhamus. Didelio kiekio valiutos rekomenduojama, galite ramiai naudotis bankinėmis kortelėmis, kurios daugelyje vietų yra priimamos.

Viešasis transportas Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Populiariausias viešasis transportas šioje šalyje yra taksi. Su jais į jums reikiamą vietą nuvyksite greičiausiai ir patogiausiai. Žinoma, galima naudotis patogiomios autobusų bei metro paslaugomis.Jungtinių Arabų Emyratų miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai