Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Berlyną

Pigūs skrydžiai į Berlyną

 

Pigūs skrydžiai į Berlyną – unikaliąją Vokietijos sostinę! Nepraleiskite progos pasinaudoti paskutinės minutės kelionės teikiamais privalumais! Akcijos, žemos kainos ir nuolaidos kveičia pasimėgauti neeiliniais kelionės pasiūlymais.

Kodėl keliauti? Miestas garsėja savo istorija, turtingu kultūriniu bei architektūriniu paveldu, koncertais, siautulingais vakarėliais, prekybos centrais, kur kiekvienas gali apsipirkti ir išpildyti visas svajas. Būtina paminėti, jog tradicinis maistas ir skaniausias vokiškas alus – tikra įdomybė ir neatsiejama Vokietijos kultūros dalis!

Kada keliauti? Klimatas Berlyne – jūrinis. Vasarą oro temperatūra svyruoja nuo 22°C iki 25°C, žiemą oras vėsus – apie 0°C, todėl per Kalėdas mugėje kviečiame sušilti nusipirkus taurę karšto aromatingo vyno. Pavasarį ir rudenį vyrauja gaivūs orai, pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas, nuolaidas internetu.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – miesto įžymybės. Puiki ekskursijos pradžia - Potsdamo aikštė. Netoliese - Berlyno sienos likučiai, Brandenburgo vartai, Reichstagas. Unter den Linden - viena žymiausių gatvių Berlyne, todėl aplankyti tiesiog būtina. Berlyno centras, Aleksandro aikštė, zoologijos sodas, meno galerijos, muziejai - nepaliks abejingų. Iš Berlyno vyksta ekskursijos į Heide bei Tropikų salų parkus. Patirkite neužmirštamų įspūdžių gausą - keliaukite į Berlyną.

 Berlynas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Berlyną:

Šeimos atostogos: nusprendėte praleisti atostogas įspūdingame Berlyne su visa šeima? Puikus pasirinkimas! Atvykus į šį miestą verta dairytis – pastatai mena istorinius įvykius, o jų architektūra stulbinama. Šprė upės saloje įsikūręs muziejų kompleksas Museumsinsel suteiks progą apsilankyti Altes Museum, Neues Museum, Alte Nationalgalerie, Bode Museum ar Pergamon Museum – planuokite savo laiką kelionės metu ir stenkitės aplankyti įdomiausias kultūrines vietas!

Draugų kelionė: atostogos Berlyne su draugais – viskas ko reikia smagiausiam laikui! Neabejokite Berlyno siūlomomis pramogomis – Vokietijos sostinėje draugų kompanijos ras įvairias vietas pašėlti po ilgos, kultūringai praleistos dienos! Pagal mėgstamą muzikos stilių keliautojams sudarytas ilgas pasirinkimo sąrašas – čia savo vietą suras kiekvienas. Jaukiam ir ramiam pasisėdėjimui Berlynas siūlo Kreuzberg ir Friedrichshain zonose esančius barus ir kavines. Nepraleiskite progos pasidžiaugti gyvenimu jaunatviška dvasia pulsuojančiame mieste!

Romantikams: Vokietijos sostinė garsėja ne tik istorinėmis vietomis, stogą kilnojančiais vakarėliais, bet ir sentimentaliomis vietomis, kuriomis pasivaikščiojus įmanoma pamiršti visus kasdienybės rūpesčius. Kelionė dviese į Berlyną – nuostabi mintis! Apžiūrėję Brandenburgo vartus, Reichstagą ir garsiąją Berlyno sieną vykite apsidaryti vakarėjančiame mieste. Čia yra galimybė jį apžvelgti romantiškai plaukiojant valtelėmis miesto upėse. Berlyne daugybė parkų, o juose laikas taps atpalaiduojančia terapija. Viena tokių vietų - Babelsberg Palace. Vasarą žaliuojantys vaizdai atims žadą ir ilgam įsirėš jūsų atmintyje. Keliaukite ir neliksite abejingi Vokietijos didžiausiame šalies miestui – Berlynui!

Senjorams: pigūs skrydžiai į Berlyną – puiki išeitis jūsų pelnytoms atostogoms! Apsilankykite The Memorial to the Murdered Jews of Europe – vaikštinėjat šio memorialo siaurais koridoriais apima gilus pagarbos jausmas, o vakarų Berlyne stovintys Schloss Charlottenburg rūmai kerės savo didingumu ir nuostabiu baroko stiliaus sodu. Jauskite atostogų gaivą lankytinomis vietomis žavėjančiame Berlyne!

Etiketas ir bendravimo kultūra Vokietijoje

Vokietijos kultūra daugelį amžių formavosi priklausomai nuo regionų. Pagrindinė jų visų jungtis buvo vokiečių kalbos vartojimas. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos vertina visi vokiečiai. Punktualumas viena iš svarbiausių savybių. Šios šalies gyventojai yra kuklūs, paprasti ir darbštūs žmonės.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Vokietiją

Patogiausia keliauti į Vokietiją lėktuvu. Tiesioginis skrydis Vilnius Berlynas truks vos dvi valandas. Taip pat labai palanku yra tai, kad tiesioginiai skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus oro uosto vyksta kasdien. Jums nereikės derinti atostogų prie skrydžių grafiko. Oro uostas yra visai netoli miesto ir susisiekimas naudojantis traukiniais yra greitas ir patogus į visus miesto rajonus. Keliavimas į Vokietiją nesukels jums papildomų rūpesčių, keliaujant nereikės keisti valiutos, užteks tik asmens tapatybės kortelės, o ir laikas skiriasi tik valanda.

Viešasis transportas Berlyne

Berlynas  viena iš didžiausių Europos sostinių. Susisiekimas šiame mieste yra puikiai išvystytas ne tik dieną, bet ir naktį. Naktimis kelis kartus per valandą važiuoja autobusai, kuriais galite nuvykti į jums reikiamą vietą. Dieną galite naudotis autobusais, traukiniais ir tramvajais. Bilietų kainos 23 eurai, priklausomai nuo miesto zonos, kurioje esate. Patogiausia būtų į telefoną atsisiųsti mobiliąją programėlę su žemėlapiu, maršrutais bei atvykimo laikais, kad būtų lengviau naudotis.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai