Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Muenster/Osnabrueck

Pigūs skrydžiai į Muenster/Osnabrueck

Vokietijos miestas Miunsteris – žavingas kultūrinis miestas šalies šiaurės vakaruose, laikomas Vestfalijos regiono kultūros sostine. Jame gausu lankytinų vietų, kurias privalote aplankyti. Senamiestis yra puiki vieta tyrinėti architektūrą, čia rasite įdomių istorinių paminklų. Miunsteryje apsilankę turistai į jį rekomenduoja atvykti kitiems, dalindamiesi puikiais atsiliepimais ir įspūdžiais.

Lankytinos vietos Miunsteryje

 • Prinzipalmarkt – 200 metrų besidriekianti istorinė Miunsterio aikštė. Per Antrąjį pasaulinį karą buvo nušluota, o šeštajame dešimtmetyje rekonstruota pagal originalą. Istorinių pastatų, madingų butikų, kavinių ir restoranų apsupta gatvė puikiai tinka popietės apsipirkimui.
 • Šv. Lamberto bažnyčia – Romos katalikų bažnyčia, pastatyta XIV amžiuje. Ryškus vėlyvosios gotikos dizaino pavyzdys. Ant gotikinio bokšto pamatysite kabančius tris geležinius narvus, kuriuose buvo laikomi kūnai. Bažnyčios bokštą naktimis prižiūri sargas - tai tradicija, gyvuojanti daugiau nei 630 metų.
 • Pablo Pikaso muziejus – jame saugoma daugiau nei 800 litografijų, nuotraukų ir dokumentų, susijusių su legendinio Pablo Pikaso ir jo gabių kolegų gyvenimu. Gražiame istoriniame pastate įsikūrusiame muziejuje vyksta laikinos ir nuolatinės parodos.
 • Miunsterio rotušė – gotikinis XIV amžiaus vidurio įspūdingo grožio pastatas.
 • Miunsterio muziejus – 1979 metais įkurtas muziejus apima 1200 metų istoriją, daugiausia dėmesio skiriant menui, istorijai, kultūrai ir architektūrai.
 • Miunsterio Katedra – kitaip dar žinoma kaip Šv. Pauliaus katedra. Šioje katalikų bažnyčioje, pastatytoje XIII amžiuje, vyrauja gotikinė architektūra. Du dideli romaninio stiliaus bokštai išsaugoti iš anksčiau čia stovėjusios katedros. Nepraleiskite progos pamatyti nuostabų astronominį laikrodį – vieną žinomiausių ir labiausiai intriguojančių katedros interjero elementų.
 • Allwetterzoo – vienas žinomiausių ir gražiausių zoologijos sodų Vokietijoje. Nepraleiskite progos pamatyti daugiau nei 3000 gyvūnų ir 300 jų rūšių. Ši keliautojus traukianti vieta sužavi bet kokio amžiaus lankytojus! Čia įkurtas ir muziejus, kurį verta aplankyti.

Reikalingi dokumentai Miunsteryje

Keliaujantiems į Miunsterį reikalingas pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Miunsterį

Oro uostai: Miunsterio Osnabriuko tarptautinis oro uostas. Lėktuvų bilietai į Miunsterį parduodami pigių skrydžių bendrovių. Pigūs skrydžiai į Miunsterį iš Lietuvos oro uostų. Patogus skrydžių bilietų į Miunsterį užsakymas internetu.

Laiko juosta: GMT+1. Viena valanda anksčiau nei Lietuvoje

Valiuta: Euras

Gyventojų skaičius: 355,000

Populiarūs viešbučiai Miunsteryje

Prabangūs viešbučiai miesto centre ir netoli jo: Factory Hotel, Hotel Kaiserhof, Mövenpick Hotel Münster am Aasee, Hotel Jellentrup, MARRAM Suitehotel.

Ekonominės klasės viešbučiai ir hosteliai: H.ostel Münster, Jugendgästehaus Aasee, Hotel Martinihof, Parkhotel Wienburg Münster. Apgyvendinimas miesto centre už žemą kainą.

Ko paragauti Miunsteryje? 

 • Pfefferpotthast – tradicinis jautienos patiekalas kilęs XIV amžiuje
 • Münsterländer Biersuppe – vietinė alaus sriuba
 • Panhas – kraujinė dešra, patiekiama su virtomis bulvėmis arba bulvių koše
 • Herrencreme – vanilinio pudingo ir plaktos grietinėlės desertas, apibarstytas tamsaus šokolado drožlėmis ir aplietas šlakeliu romo
 • Struwen – mielinės tešlos blyneliai su razinomis. Receptas gyvuoja nuo XI amžiaus

Populiariausi restoranai ir užkandinės Miunsteryje

Aukštos klasės restoranai mieste: Kleiner Kiepenkerl, Chesa Rössli, Kunsthaus Angelmodde, Restaurant Spitzner, MAREDO Steakhaus Münster, Altes Gasthaus Leve. Europietiškų ir vokiškų patiekalų pasirinkimas prabangiuose restoranuose.

Keliautojų rekomenduojami restoranai ir užkandinės: Gustav Grün, Currycult, Al Hayat Imbiss, FOOD BROTHER Münster, Peperoni, Amo Ali. Keliautojų ir vietinių pamėgti restoranai ir greito maisto užkandinės mieste.

Suvenyrai iš Miunsterio

Norintiems namo parsivežti suvenyrų, verta atidžiau pasidairyti Prinzipalmarkt aikštėje – joje rasite parduotuvėlių suvenyrams įsigyti. Atvykę turistai apsilanko ir „Münster Souvenirs“ parduotuvėje, čia rasite vietinų skanėstų, aksesuarų, įvairių dekoracijų ir mielų smulkmenų, priminsiančių kelionę.

Etiketas ir bendravimo kultūra Miunsteryje

Vokietijoje priimtina nevėluoti, rūpintis aplinka rūšiuojant. Vietiniai laikosi taisyklių, yra gana tylūs žmonės, todėl derėtų kalbėti žemesniu tonu, gatvę pereiti tik šviečiant žaliam šviesoforo signalui. Restoranuose maistas valgomas su stalo įrankiais. Nėra mandagu palikti maisto lėkštėje. Valgant nesiremkite alkūnėmis į stalą ir visada laikykite rankas virš jo.

Viešasis transportas Miunsteryje 

Apie 20 miesto autobusų maršrutų jungia įvairius rajonus su Miunsterio centru. Patogiam keliavimui mieste naudinga atsisiųsti mobiliąją programėlę „münster:app“, kurioje rasite autobusų tvarkaraščius ir galėsite nusipirkti bilietus.

Maisto pristatymas į namus Miunsteryje

Miunsteryje galite užsisakyti maisto pristatymą į namus. Maistą pristato „Uber Eats“ bei „Postmates“. Šias programėles galima atsisiųsti telefone ir patogiai pateikti užsakymą norimam restoranui.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai