Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Hamburgą

Pigūs skrydžiai į Hamburgą

Pigūs skrydžiai į Hamburgą! Didžiausias Vokietijos Jūrų uostas – transporto ir ekonomikos centras. Čia kasmet plūsta begalė turistų, kurie dairosi naujų potyrių. Hamburgas kasmet buria vis didesnę lietuvių bendruomenę. Juos traukia ne tik universitetas, laikomas vienu didžiausių šalyje, bet kosmopolitiškos vietinių pažiūros, atmosfera. Pigių skrydžių bendrovės kviečia įsigyti bilietus internetu, siūlomos akcijos, nuolaidos leidžia mėgautis tarpkultūriška Vokietija.

Kodėl keliauti? Nustebsite – Hamburgas yra daugiausiai Europoje tiltų turintis miestas. Tekanti upė Elbė puoselėja kiek neįprastą miesto scenarijų. Kanalai, krantinės, parkai kviečia iškyloms. Mėgstantiems naktinį gyvenimą patiks Hamburgo barai ir klubai, o centre įrengtos parduotuvės taps turistų atrakcija. Nepamirškite paragauti nacionalinių vokiškų patiekalų, šnekučiuokitės su vietiniais.

Kada keliauti? Hamburgo klimatas – jūrinis. Oro temperatūra aukščiausia vasarą ir siekia net 25°C. Žiemą orai šaltesni, temperatūra laikosi apie 0 °C, o skrydžių bilietai šiuo sezono metu itin pigūs, siūlomos akcijos.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Hamburge tikrai vertos dėmesio! Miestą tyrinėkite pėstute, dviračiais arba metro. Aplankykite įspūdingą neo-renesansinę rotušę – Rathaus, gotikinę St.-Nikolai bažnyčią ir St. Marien-Dom katedrą. Grožėkitės svaiginančia panorama nuo Lombardsbrücke tilto. Muziejai ir teatrai nustebins savo unikalumu: Kunshalle Hamburg – meno muziejus, miniatiūrų muziejus, Thalia teatras ir daug kitų... Nepamirškite ir kvapą gniaužiančio Hamburgo zoologijos sodo – jam neliks abejingų! Keliaukite į tiltų miestą Hamburgą - atostogos bus nepamirštamos!

Reikalingi dokumentai keliaujant į Hamburgą

Kadangi Vokietija yra Šengeno erdvei priklausanti šalis, į Hamburgą keliaujantys ES piliečiai neprivalo pateikti asmens tapatybės kortelės ir paso. Tačiau pigūs skrydžiai į Hamburgą vilioja čia keliauti lėktuvu. Tad bent vieną dokumentą būtinai pasiimkite, jį reikės pateikti oro uosto patikros punkte. Tiesioginis skrydis į Hamburgą jau laukia!

Ko verta paragauti Hamburge?

  • Fischbrötchen – savo paprastumu paperkantis sumuštinis, mėsainis, kuriam pagaminti reikia šviežių paplotėlių, marinuotos silkės, marinuotų agurkėlių, svogūnų, majonezo. Vietoj silkės gali būti naudojama krabų mėsa arba krevetės.
  • Labskaus – gausus tradicinis jūreivių patiekalas. Jį sudaro sūdyta jautiena, bulvių košė, svogūnai, marinuoti burokėliai, gabalėlis silkės ir keptas kiaušinis.
  • Norintiems šio to lengvesnio verta paragauti agurkinės sriubos aalsuppe. Seniausias šios sriubos receptas užrašytas 1788 m.

Populiarūs viešbučiai Hamburge

„Hotel Atlantic Kempinski“ patiks vertinantiems aukščiausios klasės kokybę. Tai klasika ir prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis, kuriame nakvynė kainuos 167 Eur. Moderniame „Sofitel Hamburg Alter Wall“ viešbutyje su liukso klasės kambariais, baseinu ir vaizdu į Alterio kanalą nakvynės kainuos 162 Eur. Šalia traukinių stoties esantis „Terminus“ viešbutis – paprastas ir jaukus. Nakvynė jame kainuos tik 47 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Hamburge

Hamburge sveikinkitės spausdami ranką. Ryte sakykite „Guten Morgen“, popiet – „Guten Tag“, o po 6 val. vakaro sveikinkitės „Guten Abend“. Prie stalo skanaus linkėkite žodžiais „Guten Appetit“. Baigę valgyti peilį ir šakutę palikite lygiagrečiai savo lėkštėje.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Hamburgą

Pigūs skrydžiai į Hamburgą – antrąjį pagal dydį Vokietijos miestą, svarbų Europos uostamiestį, pramonės ir kultūros centrą. Tiesioginiai skrydžiai į Hamburgą vykdomi iš Rygos oro uosto.

Oro uostai: Hamburgo (HAM).

Laikas: čia galioja GMT+2 laiko juosta, taigi, laiką turėsite atsukti 1 val. atgal.

Valiuta: euras (EUR).

Gyventojų skaičius: apie 1 777 373 mln.

Plotas: 755,264 km²

Viešasis transportas Hamburge

Hamburge veikia intensyvi viešojo transporto sistema. Čia važinėja traukiniai, autobusai, veikia keltai. Galima įsigyti vienkartinį, dienos arba savaitės bilietą, kuris galios visose viešojo transporto priemonėse. Turistams apsimoka įsigyti Hamburgo kortelę, kainuojančią nuo 10,50 Eur. Su ja ne tik keliausite nemokamai, bet ir gausite daugybę nuolaidų kultūrinių renginių bilietams, laisvalaikio pramogoms. Dienos pasą pigiau galima įsigyti po 9 val. ryto.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai