Skrydžiai į Hamburgą

Pigūs skrydžiai į Hamburgą

Pigūs skrydžiai į Hamburgą! Didžiausias Vokietijos Jūrų uostas – transporto ir ekonomikos centras. Čia kasmet plūsta begalė turistų, kurie dairosi naujų potyrių. Hamburgas kasmet buria vis didesnę lietuvių bendruomenę. Juos traukia ne tik universitetas, laikomas vienu didžiausių šalyje, bet kosmopolitiškos vietinių pažiūros, atmosfera. Pigių skrydžių bendrovės kviečia įsigyti bilietus internetu, siūlomos akcijos, nuolaidos leidžia mėgautis tarpkultūriška Vokietija.

Kodėl keliauti? Nustebsite – Hamburgas yra daugiausiai Europoje tiltų turintis miestas. Tekanti upė Elbė puoselėja kiek neįprastą miesto scenarijų. Kanalai, krantinės, parkai kviečia iškyloms. Mėgstantiems naktinį gyvenimą patiks Hamburgo barai ir klubai, o centre įrengtos parduotuvės taps turistų atrakcija. Nepamirškite paragauti nacionalinių vokiškų patiekalų, šnekučiuokitės su vietiniais.

Kada keliauti? Hamburgo klimatas – jūrinis. Oro temperatūra aukščiausia vasarą ir siekia net 25°C. Žiemą orai šaltesni, temperatūra laikosi apie 0 °C, o skrydžių bilietai šiuo sezono metu itin pigūs, siūlomos akcijos.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Hamburge tikrai vertos dėmesio! Miestą tyrinėkite pėstute, dviračiais arba metro. Aplankykite įspūdingą neo-renesansinę rotušę – Rathaus, gotikinę St.-Nikolai bažnyčią ir St. Marien-Dom katedrą. Grožėkitės svaiginančia panorama nuo Lombardsbrücke tilto. Muziejai ir teatrai nustebins savo unikalumu: Kunshalle Hamburg – meno muziejus, miniatiūrų muziejus, Thalia teatras ir daug kitų... Nepamirškite ir kvapą gniaužiančio Hamburgo zoologijos sodo – jam neliks abejingų! Keliaukite į tiltų miestą Hamburgą - atostogos bus nepamirštamos!

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai