Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Frankfurtą

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą – kelionė į vieną svarbiausių ekonomikos bei kultūros centrų Europoje. Čia stūkso net vienuolika dangoraižių, kurie puoselėja įstabią vaizdų gamą miesto panoramoje. Frankfurtas įkurtas prie Maino upės, čia veikia antrasis pagal dydį Europos oro uostas. Frankfurto gyventojų pasididžiavimas - prestižinis Gėtės universitetas bei viena didžiausių pasaulyje knygų bei muzikos mugė.

Kodėl keliauti? Multikultūriškumas – varomoji Frankfurto jėga. Čia gyvena labai kosmopolitiški, draugiški žmonės, kasmet atvyksta didelis imigrantų srautas. Ne paslaptis, jog čia įsikūrusi didelė lietuvių bendruomenė. Daugelis į Frankfurtą keliauja ne tik pasigrožėti miesto išskirtinumu, bet ir lankyti artimųjų. Būtent todėl pigių skrydžių bendrovės siūlo galybę akcijų, taiko nuolaidas bilietams internetu.

Kada keliauti? Vasaros Vokietijoje pasitaiko kiek lietingos, tačiau ypač šiltos. Tiems, kam imponuoja stabilesnis klimatas, keliauti patartume antroje pavasario pusėje arba pirmoje rudens dalyje.

Ką pamatyti? Miesto įžymybės tikrai paliks įspūdį, todėl nieko nelaukiant patariame: žemėlapis privalo tapti jūsų geriausiu draugu. Aplankysite stiklinį Main Tower bokštą, kurio pagalba išvysite puikią panoramą, tyrinėsite muziejų krantinę Museumsufer, galbūt įsigysite bilietą į čia garbinamą operą ar vyksite į vyno degustaciją.

Frankfurtas nakti

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Frankfurtą:

Šeimos atostogos: pasinaudokite pigių skrydžių siūlomomis akcijomis ir nuvykite į penktą pagal dydį Vokietijos miestą – Frankfurtą. Kelionė į šį miestą taps nepamirštama visai šeimai: muziejai, įdomios gatvės ir parkai suteiks galimybę patirti nepamirštamų nuotykių. Aplankykite miesto zoologijos sodą – čia vaikams bus tikra pramoga, o ir tėveliai turės kur paganyti akis!

Draugų kelionė: atostogos su draugais – pigių skrydžių akcijų pagalba ranka pasiekiamos! Atvykę į Frankfurto miestą pakelti akis į dangų – jį ramsto net vienuolika miesto dangoraižių. Apsidairykite Innenstadt ir Bornheim rajonuose ir čia atraskite daugybę pasilinksminimų vietų pagal jūsų pačių skonį. Būkite drauge pigių lėktuvų bilietų pagalba!

Romantikams: nuvykite pasiklausyti raminančios klasikinės muzikos garsų į Alte Oper ar patyrinėkite Palmengarten esančius tropinius ir neįprastus augalus. Jaudulio suteiks apsilankius Dialogo muziejuje, kuriame klientams suteikta galimybė pajusti pasaulį nesinaudojant regos jutimu. Įdomu, tiesa?

Senjorams: Frankfurtas žavi savo architektūra ir geranoriškais vietiniais gyventojais. Romer aikštė pradės jūsų nepaprastą atostogų laiką ir privers suskubti pamatyti daugiau. Leiskitės į naujų įspūdžių ir žinių oazę pasinaudojant pigių lėktuvų bilietais!

Etiketas ir bendravimo kultūra Vokietijoje

Vokiečiai yra dalykiški ir santūrus žmonės, todėl pasinaudoję keliais paprastais patarimais galite išvengti nemalonių socialinių situacijų. Sveikindamiesi paspauskite rankas sakydami guten morgen (iki pietų), o iki 18 valandos vakaro guten tag. Nuo 18 valandos sveikintis priimtina guten abend. Prie stalo kartu su kitais vokiečiais prieš pradedant valgyti mandagu pasakyti guten appetit.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Frankfurtą

Tiesioginis skrydis Vilnius Frankfurtas jums užtruks vos porą valandų. Tiesioginiai skrydžiai į Frankfurtą vykdomi į abu miesto oro uostus, atsižvelgiant į tai, kokią oro linijų bendrovę pasirinksite. Šis miestas yra puikus pasirinkimas, nes yra nepanašus į kitus Vokietijos miestus ir tikrai turės, kuo nustebinti. Taip pat lauktuvės iš šio miesto tikrai sužavės jūsų draugus bei artimuosius. Nustebsite, ši šalis yra guminukų meškiukų gimtinė. Tai yra vienas iš tų saldumynų, kurį mėgsta kiekvienas. Geriausia vieta ieškoti lauktuvių artimiesiems yra Kaufhaus Hessen. Šioje parduotuvėje rasite didžiausią įvairiausių suvenyrų pasirinkimą mieste.

Viešasis transportas Frankfurte

Šiame mieste viešojo transporto pasirinkimas didelis. Galėsite rinktis tramvajus, traukinius, metro, autobusus, kurie puikiai išdėstyti mieste. Vadinasi, galėsite greitai ir patogiai pasiekti savo kelionės tikslą. Norintiems sutaupyti rekomenduojama pirkti dieną galiojančius bilietus. Jų kaina yra apie 5 eurus, maždaug tiek, kiek kainuoja du vienkartiniai bilietai.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai