Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Brėmeną

Pigūs skrydžiai į Brėmeną

Pigūs skrydžiai į Brėmeną – brolių Grimų pasakos išgarsintą kraštą... Tai miestas, kuriame ypatingą aurą kuria autentiškos gatvelės bei įvairios, vietinių sukurtos legendos. Sakoma, jog Schnoor skersgatvyje vargiai prasilenkia du žmonės, o suradus Brėmeno muzikantų skulptūrą ir palaikius asiliukui už kojos – sugalvotas noras kaipmat išsipildo.

Kodėl keliauti? Jei norite išsiaiškinti, ar minėtosios miesto relikvijos egzistuoja – kelionė į Brėmeną privalo atsirasti Jūsų planuose. Be jau išsakytų įdomybių, miesto centras nustebins išskirtine užsiėmimų įvairove: čia esti išties puikus gėrybių turgus, parduotuvės, naktiniai klubai. Viešnagė Brėmene pasiekiama ranka - pigių skrydžių bendrovių siūlomos žemos kainos bei akcijos, šalia įsikūręs oro uostas, viešbučiai sudaro puikias sąlygas Jūsų kelionei.

Kada keliauti? Norintiems išvengti turistų antplūdžio, prasitarsime, jog geriausias metas - gegužė, birželis ir rugsėjis. Oro temperatūra svyruoja nuo 15°C iki 22°C.

Ką pamatyti? Jūsų kelionės žemėlapis prisipildys įvairiausia veikla. Įžymios vietos išties stulbinančios, todėl kviečiame klausytis įdėmiai: užsukite į vietinį barą paragauti čia gaminamo populiaraus alaus Beck’s, įsiamžinkite prie miesto rotušės - ji išties didinga, pasimėgaukite gotikinės St. Peter’s katedros dvasia, išmėginkite net 600 metų tradiciją puoselėjančio restorano Bremen Ratskelle virtuvę.

Reikalingi dokumentai Brėmene

Šengeno erdvei priklausančiose valstybėse, taigi, ir Vokietijoje, nėra privaloma pateikti nacionalinės tapatybės kortelės arba paso. Tačiau vieną ar kitą dokumentą reikės parodyti oro uosto kontrolės punkte, taigi, identifikacinį dokumentą pasiimkite.

Ko paragauti Brėmene?

Daugeliui Vokietijos virtuvė asocijuojasi su dešrelėmis ir mėsa, tačiau joje yra kur kas daugiau kulinarinių atradimų.

  • Spätzle yra tradicinis vokiškas patiekalas. Ironiška, tačiau jis yra vegetarinis. Tai Švabijos  kiaušininiai makaronai, patiekiami su kalnu sūrio.
  • Jei norite bulvių patiekalo, ragaukite bratkartoffeln – plonų, orkaitėje keptų bulvių griežinėlių su kumpiu ir svogūnais.
  • Spargelcremesuppe – dar vienas puikus vokiškas patiekalas – kreminė šparagų sriuba.

Populiarūs viešbučiai Brėmene

Idiliškos Italijos paveikslą atitinkantis „Metropolitan Hotel“ viešbutis džiugina savo svečius gurmanišku maistu, baru ant viešbučio stogo, malonaus interjero kambariais, keturių žvaigždučių aptarnavimo kokybe. Nakvynės kaina – 123 Eur. Puikų poilsį ir nuostabius Bolonijos vaizdus dovanoja „Aemilia Hotel“, kuriame nakvynė kainuos 97 Eur. Šaunus variantas taupiems – „Panorama Hotel“, nakvynės kaina – 59 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Brėmene

Italijoje sveikinamasi itin šiltai. Vyrai spausdami vieni kitiems rankas, neretai apsikeičia bučiniais į skruostą, o šeimos narius apkabina. Moterys sveikindamos vienos kitas ar sveikindamosis su vyrais į skruostą pakšteli bent 2–3 kartus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Brėmeną

Pigūs skrydžiai į Brėmeną – architektūriškai ryškų miestą, primenantį pasaką. Tiesioginiai skrydžiai į Brėmeną iš Vilniaus trunka apie  2 val. Keliaukite ir mėgaukitės!

Oro uostai: Brėmeno (BRE).

Laikas: Brėmene galioja UTC+2 laiko juosta, taigi, laiką, reikėtų atsukti viena valanda atgal.

Valiuta: eurai (Eur).

Gyventojų skaičius: Brėmene gyvena apie 565,719 tūkst. gyventojų.

Miesto plotas: 326,73 km2

Įkūrimo data: Brėmeno įkūrimo data laikomi 1827 metai.

Viešasis transportas Brėmene

Brėmenas yra kompaktiškas miestas, kuriame savo kelionės tikslą pasieksite lengvai ir greitai.  Brėmene siūloma rinktis tramvajus ir autobusus. Galima įsigyti vienkartinį kelionės bilietą, vienos dienos bilietą, dviejų dienų kortelę arba sezoninį bilietą. Viešojo transporto bilietas kainuoja apie 2,80 Eur.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai